Welcome, Guest. Please login or register.
23 August 2019 - 11:49:13

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
115336 Posts in 3938 Topics by 671 Members
Latest Member: asmonacofan
* Home site Help thanks livescore Login Register

BILETUL ZILEI DIN FOTBAL SI TENIS

+  Forum pariuri sportive
|-+  Ponturi, predictii si pronosticuri din sport
| |-+  Concursuri de pariuri sportive
| | |-+  All in One
| | | |-+  CONCURS ALL IN ONE - EDITIA 1 -2010 - PONTURI
« previous next »
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] Go Down Print
Author Topic: CONCURS ALL IN ONE - EDITIA 1 -2010 - PONTURI  (Read 14688 times)
Claudiu
Gold member

Thanks! +27/-9

« Reply #160 on: 28 January 2010 - 23:07:44 »

Meci:Phoenix - Calgary
Tip pariu: 1x2
Pronostic: 2
Cota: 2.75
Argumentare: Calgary au una dintre cele mai solide echipe din Nhl, dar ei sunt intr-o pasa neagra pierzand ultimile 11 meciuri . Aseara desi au avut 3-1 la Dallas, au pierdut dupa Ot. Calgary se descurca mai bine afara decat acasa, iar jocul prestat aseara la Dallas arata ca sunt in crestere , iar la noapte joaka pe terenul celor din Phoenix . Phoenix sunt o formatie care surprinzator au mers bine in ciuda problemelor de la echipa , insa daca pierd azi in fata unui Calgary in foame de puncte nu ar fi o situatie dramatica . Mizez pe un Calgary ce au nevoie de victorie pt a trece peste perioada nefasta .
Miza: 10
Castig: 15
« Last Edit: 29 January 2010 - 16:22:22 by AnD » Logged
Claudiu
Gold member

Thanks! +27/-9

« Reply #161 on: 28 January 2010 - 23:22:34 »

Meci:Federer - Tsonga
Tip pariu: Handicap la aşi
Pronostic: Federer +3.5
Cota: 1.85
Argumentare: Federer e un jucator care oricand poate servi foarte multi asi, desi pana acum la australian Open nu a excelat in privinta aceasta . Tsonga desi se afla intre primii la acest capitol, are in fata un jucator care la retur e peste majoritatea pe care i-a intalnit pana acum . In cele 2 meciuri jucate intre cei 2, situatia la asi s-a prezentat in felul urmator . In meciul de la Masters Canada incheiat 7-6 1-6 7-6 pt Tsonga, Federer a servit 9 asi, iar francezul 11. In cel de al 2 meci de la Masters Madrid, unde Federer a batut 6-4 6-1, elvetianul a servit 9 asi iar francezul 3. Cele 2 meciuri s-au disputat pe hard .
Miza: 5
Castig: 4.25
« Last Edit: 29 January 2010 - 16:23:32 by AnD » Logged
Dude
Platinum member

Thanks! +99/-14

« Reply #162 on: 29 January 2010 - 00:37:03 »

Meci:Knicks - Raptors
Tip pariu: Handicap
Pronostic: Knicks -3.5
Argumentare: Raptors au aratat sezonul asta ca nu sunt o echipa care sa faca fata la 2 jocuri in 2 zile, de aceea sunt 2-8 ATS in a doua zi, si cum vin dupa victorii cu Lakers si Miami,  nu au fost cele mai usoare jocuri. Knicks au avut o zi libera, dupa ce au incercat sa se revanseze pe Timberwolves pentru infrangerea cu Dallas, si azi au revenge spot, pentru infrangerea tot din Madison Square Garden de acum 2 saptamani. Atunci 7 jucatori de la Raptors au marcat in double digits, iar procentajele lor au fost  .  DeRozan e questionable si azi, iar de la Knicks nu e deocamdata nimeni dat ca absent. Knicks nu au mai legat de mult 2 victorii, si cred ca e un moment bun sa se apropie la 3 victorii de un loc de playoff.
Miza: 0.05
Castig: 0.045
« Last Edit: 29 January 2010 - 16:23:50 by AnD » Logged
el_capitan
Membru avansat

Thanks! +11/-0

« Reply #163 on: 29 January 2010 - 00:50:45 »

Meci: Federer-Tsonga
Tip pariu: [Primul set total game-uri]
Pronostic: peste 9.5
Cota: 1.6

Argumentare: Semifinala din aceasta noapte(dimineata) cred ca va fi mai incrancenata decat o arata cotele. Macar in primul set, unde se pot decide multe in legatura cu desfasurarea ulterioara a meciului. E adevarat ca Federer e intr-o forma f buna, dar adversarul sau vine cu un moral excelent dupa ce "l-a curatat" pe Djoko, si tinand cont ca e o adevarata masina de asi ( locul 4 in turneu cu 91, in timp ce Federer nu e in top 10), cred ca va incepe tare meciul pentru a mai echilibra putin raportul de forte. Totusi 1.18 e o cota nesimtita la victoria simpla, totusi e o semifinala de MS, iar Tsonga nu e ***** , de aceea primul set va fi foarte incins dupa parerea mea.Poate ca Federer va face break-ul, dar sa faca 2 in fata unui jucator cu un serviciu excelent mi se pare prea mult. Cota de 1.6 e destul de mare si se bazeaza in primul rand pe statistica, elvetianul nu are decat cu Andreev peste 9.5 in primul set, dar aici avem un meci de alt calibru si un adversar de alt nivel. Poate 6-4, mai putin de atat mi se pare prea mult.

Miza: 9
Castig: 5.4
« Last Edit: 29 January 2010 - 16:24:13 by AnD » Logged

LLoyd, silence is golden!
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #164 on: 29 January 2010 - 00:59:04 »

Meci: ATL Thrashers v PHI Flyers
Tip pariu: Asian Handicap
Pronostic: PHI -1.5
Cota: 2.45
Argumentare: Merg si in aceasta seara pe un meci din NHL. Avem aici o infruntare intre doua echipe cu recorduri sensibil egale dar forme total diferite. Astfel, ATL dupa un inceput foarte tare de sezon, au decazut total ajungand la un dezamagitor 5-14 SU in its last 19 games, in timp ce PHI are evolutii constant bune (Philadelphia is 7-3 SU in its last 10 games; Philadelphia is 6-1 SU in its last 7 games at home). Ce este special la acest meci? Speciala este situatia care s-a intamplat la meciul trecut dintre cele doua, singurul din acest sezon, care a intrerupt o serie impresionanta a celor de la PHI (Philadelphia is 14-1 SU in its last 15 games when playing Atlanta). Cred ca astazi este timpul unei revanse care ar spala un pic si din nereusita din meciul trecut a gazdelor care au pierdut in fata celor de la PIT. In concluzie, o victorie concludenta pt PHI la cel putin 2 goluri diferenta.
Miza: 8
Castig: 11.6
« Last Edit: 29 January 2010 - 16:24:38 by AnD » Logged

Deyu
Gold member

Thanks! +45/-4

Forta Steaua !

« Reply #165 on: 29 January 2010 - 08:31:52 »

Meci: Hamburg vs Wolfsburg
Tip pariu: Peste/Sub
Pronostic: Peste 2.5 goluri
Cota: 1.70
Argumentare:Doua dintre cele mai ofensive echipe din Bundesliga , se intalnesc astazi pe terenul celor din Hamburg , un meci in care spectacolul a fost la el acasa in ultimele sezoane , partidele dintre cele 2 , terminandu`se in ultimii ani , cu goluri de ambele parti si meciuri extrem de spectaculoase , chiar si in tur pe terenul celor de la Wolfsburg , cele 2 echipe marcand in total nu mai putin de 6 goluri . Hamburg l`a transferat de curand pe Van Nisterlooy si chiar daca olandezul e un jucator de 33 ani , experienta cred ca isi va spune cuvantul , mai ales in fata unei formatii ca Wolfsburg , care are probleme foarte mari in aparare , 38 de goluri primite in acest sezon si recent cu antrenor intermiar pe banca Veh fiind demis dupa meciul cu Bayern si pentru ca nu a reusit sa repete parcursul bun al lupilor din sezonul trecut . Chiar daca sunt foarte fragili in aparare , oaspetii au un atac  bun , punctand aproape meci de meci , Grafite , Dzeko sau Misimovic , marcand impreuna 19 goluri in acest sezon. De partea cealalta , pe langa olandezul nou venit de la Real , Hamburg se poate baza pe Torun , Elia ,Petric sau Jansen jucatori foarte talentati  care trebuie sa ii inlocuiasca pe Ze Roberto sau Guerrero , accidentati .

Castig: 7
« Last Edit: 29 January 2010 - 23:24:20 by AnD » Logged

Sevilla 86 !
mihail
Membru avansat

Thanks! +8/-0

« Reply #166 on: 29 January 2010 - 12:18:02 »

Meci: o`sullivan-allen
Tip pariu: victorie
Pronostic:2
Cota: 2.50  (2.75)
Argumentare:chiar daca e favoritul meu, ronnie nu pare in cea mai buna forma, jocul nu ii merge chiar daca a castigat clar primele 2 meciuri la turneul galez la 1 si la 0 cu adversari mult sub valoare acestui allen, un tanar talent care incet incet incepe sa isi demonstreze valoarea, invingandu-l pe higgins la masters 6-3 , si cu prezente tot mai dese in fazele avansate ale turneelor.

Castig: 15
« Last Edit: 29 January 2010 - 16:49:33 by AnD » Logged

Gentle storm | Thundering silence
Inferior force | Uncontrolled calm
Vital unlife | Logic/chaos/logic
el_capitan
Membru avansat

Thanks! +11/-0

« Reply #167 on: 29 January 2010 - 13:39:19 »

Meci: Medvescak Zagreb v VSV
Tip pariu: 1X2
Pronostic: 1
Cota: 2.3

Argumentare: Meci de hockey din Erste Bank Eishockey Liga, unde de anul acesta s-au inscris si croatii de la  Medvescak Zagreb, care datorita sezonului scurt si competivitatii scazute din campionatul lor, aleg  se se inscrie si in alte ligi mai puternice. Pana anul acesta au jucat in liga slovena, unde au avut 2 sezoane excelente. Acum sunt pe locul 6 din 10 si au meci acasa cu locul 5, o echipa medie pt liga austriaca. Ceea ce e interesant la acesti croati este bineinteles forma pe care o arata in meciurile de acasa, unde sunt o nuca tare, chiar si pt experimentatele echipe austriece. Cred ca astazi au o sansa buna sa obtina o noua victorie, antrenorul american, jucatorii canadieni si americani si atmosfera incendiara de pe Dom Sportova vor contribui la asta.

Miza 6
Castig: 7.8
« Last Edit: 29 January 2010 - 23:25:19 by AnD » Logged

LLoyd, silence is golden!
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #168 on: 29 January 2010 - 20:53:41 »

Meci: Williams- Henin
Tip pariu: Handicap ghemuri
Pronostic: Henin +3.5
Cota: 1.42
Argumentare:  Finala Australian OPEN 2010, un meci intre cele mai in forma jucatoare ale momentului...Favorita mea aici e Justine, din punct de vedere tenisistic vorbind, fiindca din punct de vedere fizic o prefer pe "balena ucigasa" smile...
 Henin e superioara din punct de vedere fizic si cheia acestui meci va sta in felul in care va reusi sa o plimbe pe Serena in colturile terenului si sa o scoata din zona de confort obligand-o sa loveasca din alergare...Aici are probleme Williams probleme, la coapse si la genunchi , si este obligata sa joace de cateva meciuri cu un bandaj urias care o jeneaza fie si numai prin dimensiunile lui...
In timp ce Serena a servit mai bine si procentual si ca tarie , Henin a facut foarte multe duble greseli aici (cel putin 5 pe meci) - asta e un punct in defavoarea ei ...
Niciun meci nu seamana insa cu altul si cred ca Justine este capabila de concentrare maxima...isi va pune in valoare reverul in lung de linie si cel in cross cu care obtine niste unghiuri uluitoare si va putea astfel contrabalansa puterea loviturilor ce vin de la Serena...
Din nou un meci adevarat de vazut si de pariat doar pe mize modice...
Castig: 2,1
« Last Edit: 30 January 2010 - 13:03:54 by AnD » Logged
Ademaro
Membru avansat

Thanks! +9/-0

« Reply #169 on: 29 January 2010 - 20:55:06 »

Meci: Carter A. v Day R.
Tip pariu: 12
Pronostic: 1
Cota: 1.65

Argumentare: In afara faptului ca e galez, R.Day nu m-a impresionat cu nimic pina acum, a trecut mai greu decit o arata scorul(5-3) de Hendry, care a rata niste bile incredibile. Capitanul pare sa-si fi revenit dupa perioada mai putin fasta de la sfirsitul anului trecut si a cistigat la pas meciurile din primele 2 tururi, la 1 respectiv 2 si cred ca daca o sa trateze meciul cu seriozitate n-o sa aiba probleme.

Miza 8
Castig: 5.2
« Last Edit: 29 January 2010 - 23:47:20 by AnD » Logged
Ademaro
Membru avansat

Thanks! +9/-0

« Reply #170 on: 29 January 2010 - 21:10:01 »

Meci: Williams S. v Henin J.
Tip pariu: 12
Pronostic: 2
Cota: 1.90

Argumentare:  In primul rind o sa recunosc, sint subiectiv. In urma cu aproape 2 ani nu-mi venea sa cred ca se retage Justine, acum cind a revenit si vad in dreptul ei cote de 1.4-1.9, deja nu stiu ce sa mai cred ?! Pot spune ca i-am urmarit toate meciurile(dar si pe cele ale Serenei) si singurul lucru care ma ingrijoreaza in jocul ei e primul serviciu, care inca nu e pus la punct. Despre Serena pot spune ca a avut parte de multa sansa in ultimele 2 meciuri, cind adversarele ei au avut sanse ff.mari sa cistige meciurile , mental sta beton(asta find si unul dintre atuurile ei alaturi de serviciu) dar ceea ce ma intereseaza pe mine e deplasarea in teren, unde cred ca Henin poate specula lipsa de mobilitate a americancei.

Castig: 4.5
« Last Edit: 30 January 2010 - 13:04:33 by AnD » Logged
cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #171 on: 30 January 2010 - 00:31:06 »

Meciul: FLO Panthers v WAS Capitals
Tip pariu: castigator(ML)
Pronostic: WAS Capitals
Cota: 1.42

Argumentare: Ce ar mai fi de spus despre Capitals in acest sezon?...doar ca aceasta forma excelenta sper sa o continue  cat mai mult iar eu sa profit de ea  001_tt2 .Capitals are o linie de 19-3-3 acasa, fara accidentati ( de ultima ora ) si cu linie ofensiva de exceptie sunt sigur ca minim 4 goluri vor marca( in acest sezon au o linie de 4,32 goluri marcate pe meci, cat despre aparare se descurca onorabil. De partea cealalta avem o echipa destul de periculoasa ce deseori mi-a dat frisoane ce se afla in crestere.Cinci  meciuri au jucat in acest sezon impreuna si de fiecare data Capitals au castigat, tinand cont de valoarea jucatorilor si de istoricul dintre cele doua echipe merg cu mare incredere INCA O DATA  pe favoritii mei: Capitals
Miza: 10 u
Castig: 4.2 u
« Last Edit: 30 January 2010 - 13:05:21 by AnD » Logged
*-Popy-*
Silver member

Thanks! +42/-5

« Reply #172 on: 30 January 2010 - 10:36:21 »

Meci: Middlesbrough vs Bristol City
Tip pariu: Victorie
Pont: Boro
Cota: 1.83

MIddlesbrough se afla intr-o clara revenire de forma dupa victoria din etapa trecut scor 4-1 la doncaster united. Am pariat atunci pe ei si o voi face si acum dat fiind ca oaspetii se afla cu moralul la pamant dupa infrangerea din derbyul de etapa trecuta, 0-6 cu cardiff. PE alta parte ei nu se descurca foarte bine nici in deplasari avand doar 2 victorii in 12 meciuri. Ambele echipe  se bat in acest moment sa ajunga pe un loc de play off, gazdele aflandu-se pe locul 9 cu 36 de pct in timp ce oaspetii pe 10 cu 35 de pct. Gazdele cu un lot mult mai puternic valoric si cu moralul ridicat au toate sansele sa obtina aceasta victorie foarte importanta pt accederea in playoff.

Miza: 10u
Castig posibil: 8.3u
« Last Edit: 31 January 2010 - 02:26:38 by AnD » Logged

Rafa: "I feel disappointed because people think is normal if I win, but for me it's always a dream"
cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #173 on: 30 January 2010 - 18:10:25 »

Meciul: Portugalia v Spania
Tip pariu: castigator handicap
Pronostic: Spania(-2)
Cota: 1.90
Argumentare:  Spania a maturat cu toate echipele participante la acest turneu final european mai putin in sferturi cand Rusia i-a dus pana la penaltiuri. Scoruri de "maidan" in rest: 9-1 cu Belarus, 8-1 cu Cehia si nu in ultimul rnad 6-1 cu Portugalia....echipa cu care va juca finala in aceasta seara. Portughezii se pot considera norocosi pentru ca au jucat in grupe cu acest "taifun" spaniol si astfel anul acesta ei pot sa joace finala( acum 2 ani s-au oprit in semifinale in fata Spaniei). Aceasta linie de doar 2 goluri imi pare usor de atins de actuala si viitoarea capioana europeana( parerea mea), antrenorul declarand ca in sfarsit are toti jucatorii valizi si desi se asteapta la un meci extrem de inchis spera sa castige, eu plusez si merg pe mana lor la o victorie clara si sper sa nu ma dezamageasca tocmai azi.
Miza: 5 u
Castig: 4.5 u
« Last Edit: 31 January 2010 - 02:27:18 by AnD » Logged
Gerrard
Silver member

Thanks! +10/-1

« Reply #174 on: 30 January 2010 - 20:41:24 »

Meciul: KK Zagreb v Radnicki
Tip pariu: side
Pronostic: Zagreb -13.0
Argumentare:  Zagreb, se afla in cursa pentru un loc in playoff, e o echipa care merita un loc in primele 4, dar lupta va fi dura, nu isi permit sa mai piarda meciuri, sunt si alte echipe in cursa pentru ultimul loc care duce in faza urmatoare. Azi intalneste o echipa destul de slaba, o echipa accesibila, in criza, dupa un start bun de sezon.

« Last Edit: 31 January 2010 - 02:24:46 by AnD » Logged

Freedom of expression is priceless. For everything else, there's MasterCard.
Gerrard
Silver member

Thanks! +10/-1

« Reply #175 on: 30 January 2010 - 21:16:51 »

Meciul: Benetton TV v NGC Cantu
Tip pariu: [1st Half Under/Over]
Pronostic: under 77.5
Argumentare:  aici pare a fi un meci care bate spre under la linia care este, e un duel clasic intre cele doua echipe, in meciurile directe, mai mereu totalul a fost destul de mic, fata de celelalte meciuri ale celor de la Treviso. si apoi, Cant e o echipa care mizeaza si pe aparare, Benetton a pierdut marti acasa, iar maine echipa pleaca in Germania pentru a juca meciul cu Brose Baskets... nu vad sa dea mai mult de 80 puncte azi, si oricum cred ca va obtine victoria.  Am optat pentru totalul la pauza, dupa unele statistici  smile . Cant au lotul intreg, Treviso uni accidentati, neimportanti
« Last Edit: 31 January 2010 - 02:26:09 by AnD » Logged

irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #176 on: 30 January 2010 - 23:45:18 »

Meci: Federer- Murray
Tip pariu: Nr ghemuri primul set
Pronostic: over 10,5
Cota: 2,55 (2,5)

Argumentare:  Finala Australian OPEN 2010...Nu voiam sa mai joc nimic, voiam sa stau linistit la meci, dar m-a mancat undeva sa ma inscriu la concurs...Plus ca nu trebuie sa ii las pe cei de pe primele locuri sa rasufle, trebuie presiune mare, sa simta tensiunea competitiei...Fiindca am scris doua randuri, ma opresc aici.... ag
  Totusi...Fedex si Murray au servit foarte bine de-a lungul turneului, ei sunt de fapt cunoscuti drept maestri ai acestei lovituri...Ma astept la un prim set echilibrat, in care fiecare sa isi fructifice serviciul, iar Andy sa faca break la scorul de 5-5... biggrin Sper ca scotianul sa joace mult si adanc pe reverul lui Federer si sa isi faca jocul variat, cu lovituri scurte si veniri la fileu dupa servicii bine executate...Am zis mai multe despre Andy, fiindca de el mi-e mai frica sa nu fie breakuit, Fedex e catana batrana... smile
Miza: 7
Castig eventual: 10,5
[/color]
« Last Edit: 31 January 2010 - 14:37:18 by irisui » Logged
Gerrard
Silver member

Thanks! +10/-1

« Reply #177 on: 31 January 2010 - 19:35:28 »

Meci: Zadar - Cibona
Tip pariu: side
Pronostic: Zadar -4.5
Argumentare: Zadar se intoarce acasa, dupa 2 infrangeri consecutive in deplasare, cu 2 echipe de top, Partizan & Hemofarm.  Noul antrenor al lor, a inceput cu stangul, cu cele doua nereusite, evident meciuri grele, dar acum are ocazia sa bata echipa clasata pe prima pozitie, au avantajul terenului propriu, un teren pe care nu au mai pierdut de 22 meciuri in regular season (sezonul tercut & sezonul curent)
Castig eventual: 8.5
« Last Edit: 01 February 2010 - 00:31:53 by AnD » Logged

mihail
Membru avansat

Thanks! +8/-0

« Reply #178 on: 31 January 2010 - 20:03:54 »

Meci: Juventus-Lazio
Tip pariu: Marcheaza-Nu marcheaza
Pronostic: Juventus sa castige la 0
Cota: 2.50
Argumentare: Juventus traverseaza o serie de rezultate negative cu 5 infrangeri in ultimele 6 meciuri, golaveraj 5-12.Alberto Zaccheroni se afla pe banca bianconerilor la primul lui meci in aceasta postura.lazio are al 2 lea cel mai prost atac din seria a cu 16 goluri marcate in 21 de meciuri.ma astept la un debut bun la juventus al noului antrenor.echipele probabile:juventus (4-3-1-2): Manninger, Grygera, Cannavaro, Chiellini, De Ceglia; Sissoko, Candreva, Felipe Melo; Diego; Del Piero, Amauri
lazio:(3-4-1-2): Muslera, Diakite, Stendardo, Radu; Lichtsteiner, Baronio, Firmani, Kolarov; Mauri; Cruz, Zarate
Castig eventual: 15
« Last Edit: 01 February 2010 - 00:32:15 by AnD » Logged

Gentle storm | Thundering silence
Inferior force | Uncontrolled calm
Vital unlife | Logic/chaos/logic
cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #179 on: 31 January 2010 - 21:55:47 »

Meciul:  TB Lightning v WAS Capitals
Tip pariu: castigator(ML)
Cota: 1.40

Argumentare: Capitals continua marsul triumfal in acest sezon cu inca un meci acasa, azi oaspeti le vor fi cei de la Tampa Bay tocmai echipa ce i-a infranat ultima oara inainte de a incepe aceasta serie excelenta. Pe langa tot ce am mai spus in aceste 2 saptamani despre gazde mai am de adaugat 2 lucruri: Revansa este cap de afis in aceasta seara, "fulgerele" invingandu-i cu un umilitor 7-4. Meciul de acum doua seri desi a fost o victorie pentru Capitals a insemnat un meci nereusit pentru ei si tocmai asta imi da multa incredere ca vor castiga pentru ca orice echipa are si momente mai putin bune ori ei tocmai au trecut cu brio peste acel punct.Azi ei doresc foarte mult victoria, ar inseamna bine meritata revansa si ridicarea unui record si mai sus....10 victorii consecutive.
Miza:     8 u
Castig:  3,2 u

Meciul:  TB Lightning v WAS Capitals
Tip pariu: over 5,5 goluri
Cota: 1.69

Argumentare: Capitals continua marsul triumfal in acest sezon cu inca un meci acasa, azi oaspeti le vor fi cei de la Tampa Bay tocmai echipa ce i-a infranat ultima oara inainte de a incepe aceasta serie excelenta. Pe langa tot ce am mai spus in aceste 2 saptamani despre gazde mai am de adaugat 2 lucruri: Revansa este cap de afis in aceasta seara, "fulgerele" invingandu-i cu un umilitor 7-4. Meciul de acum doua seri desi a fost o victorie pentru Capitals a insemnat un meci nereusit pentru ei si tocmai asta imi da multa incredere ca vor castiga pentru ca orice echipa are si momente mai putin bune ori ei tocmai au trecut cu brio peste acel punct.Azi ei doresc foarte mult victoria, ar inseamna bine meritata revansa si ridicarea unui record si mai sus....10 victorii consecutive. Cu un atac de 5 stele nu imi fac probleme ca vor reusi un scor fluviu, de partea cealalta nici Tampa nu sunt chiar slabuti in atac.
Miza:     7 u
Castig:  4,83 u
« Last Edit: 01 February 2010 - 00:32:39 by AnD » Logged
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] Go Up Print 
« previous next »
Jump to: