Welcome, Guest. Please login or register.
23 August 2019 - 01:03:38

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
115336 Posts in 3938 Topics by 671 Members
Latest Member: asmonacofan
* Home site Help thanks livescore Login Register

BILETUL ZILEI DIN FOTBAL SI TENIS

+  Forum pariuri sportive
|-+  Ponturi, predictii si pronosticuri din sport
| |-+  Concursuri de pariuri sportive
| | |-+  All in One
| | | |-+  CONCURS ALL IN ONE - EDITIA 1 -2010 - PONTURI
« previous next »
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 Go Down Print
Author Topic: CONCURS ALL IN ONE - EDITIA 1 -2010 - PONTURI  (Read 14682 times)
Dude
Platinum member

Thanks! +99/-14

« Reply #140 on: 27 January 2010 - 01:10:00 »

Meciul: Kings - Warriors
Tip pariu:   handicap
Pronostic: Kings -6.5
Cota:1.91

Argumentare : Kings nu au mai fost decat o data sezonul asta favoriti la mai mult de 6 puncte, si atunci cu Timberwolves, pe care i-au batut la 10 puncte. Azi vin dupa un road trip la cele mai bune defensive din est, unde era greu de imaginat ca vor misca ceva, insa dau nas in nas cu a doua cea mai slaba defensiva din NBA. Ellis e in continuare absent, iar greul va cadea iar pe Curry si Maggette, si cat vor putea duce Toliver si Martin. Interesant e ca in starting five-ul de la Kings in road tripul asta au fost o sumedenie de permutari, iar Udrih, a fost odihnit cat de cat. Au fost 2 intalniri pana acum, castigate de echipele gazda, la Sacramento, gazdele castigand la 13 puncte diferenta, pe vremea cand inca Jackson era la GS. Azi vad un rise point pentru Kings, care sunt 12-9 acasa, si au sansa sa intalneasca un adversar care probabil nu va fi la fel de motivat ca si in jocurile de pe arenele importante.

Miza: 8
Castig: 7.28

« Last Edit: 27 January 2010 - 16:18:42 by AnD » Logged
Ademaro
Membru avansat

Thanks! +9/-0

« Reply #141 on: 27 January 2010 - 01:52:39 »

Meciul: LA Lakers v WAS Wizards    
Tip pariu:   LA Lakers v WAS Wizards [1st Quarter Handicap] -2.5/+2.5
Pronostic: LAL
Cota:1.85

Argumentare : Pariul este mai mult o speculatie si se bazeaza pe statistica. In ultimele 3 meciuri LAL a condus la minim 3 puncte dupa primul sfert in timp ce WAS a fost condusa. Cind ai in fata principala candidata la cistigarea NBA nu poti spera decit la limitarea scorului.

Miza: 5
Castig:4.25
« Last Edit: 27 January 2010 - 16:18:58 by AnD » Logged
Dude
Platinum member

Thanks! +99/-14

« Reply #142 on: 27 January 2010 - 02:52:31 »

Meciul: Suns - Bobcats
Tip pariu:   total puncte
Pronostic: under 209.5
Cota:1.91

Argumentare : Sincer mi se parea oferta pe azi foarte slaba la prima vedere si vroiam sa o las balta. Dar adevarul e ca doar dupa ce te uiti atent peste jocuri poti vedea intr-adevar daca e ceva care poate sa iti placa. Uite cum am gasit un nou bet foarte bun pentru azi.Cand auzi de Suns evident ca te gandesti la over, iar Bobcats cu Jackson pg e tot mai capabila si doritoare sa atinga suta. Chiar acum 10 zile cele doua s-au intalnit, si scorul a fost 125-99 pentru Bobcats. Bobcats e altceva pe teren strain, iar acel 50% pentru ei nu va mai fii azi. Ieri au aruncat bine cu Denver, dar au aratat clar ca nu sunt dispusi sa faca acelasi joc ca si acasa, si sa treaca la defensiva veche a lor. Insa cel mai important detaliu este ca ambele sunt b2b, la al 4-lea joc in 5 zile. Suns nu sunt deloc o echipa care sa le convina b2b-ul, si asta cred ca se resimte cel mai mult la nivelul lui Nash, care trebuie sa duca ritmul echipei, iar ieri a fost unul...tzac-pac. Cum Suns nu ii mai vad odata sa isi impuna ritmul, chiar daca joaca acasa, Bobcats vor putea sa isi impuna ritmul mai bine. Asta daca nu cumva vreuna dintre cele doua va cadea la un moment dat.

Miza: 7
Castig: 6.37

« Last Edit: 27 January 2010 - 16:19:21 by AnD » Logged
mihail
Membru avansat

Thanks! +8/-0

« Reply #143 on: 27 January 2010 - 08:57:18 »

Meci: djokovic-tsonga
Tip Pariu:victorie
Pronostic: 2
Cota: 2.50   (2.70)

Argumentare:o super intalnire intre ocupantii pozitiilor 3 si respectiv 10 in clasamentul general.in intalnirile directe conduce tsonga 4-2 ceea ce arata ca francezul nu are vreo problema impotriva sarbului.francezul este sigur printre cei mai spectaculosi jucatori cu un serviciu bun si cu multe lovituri direct castigatoare.djokovic este un jucator extrem de constant.mizez pe o victorie a francezului datorita unei forme bune aratata la acest turneu, desi ultimul meci a avut probleme cu almagro.

Miza: 10
Castig Eventual: 15
« Last Edit: 27 January 2010 - 16:19:57 by AnD » Logged

Gentle storm | Thundering silence
Inferior force | Uncontrolled calm
Vital unlife | Logic/chaos/logic
mihail
Membru avansat

Thanks! +8/-0

« Reply #144 on: 27 January 2010 - 09:07:07 »

Meci: djokovic-tsonga
Tip Pariu:primul serviciu break
Pronostic: tsonga
Cota: 2.1  
Argumentare:francezul are un bilant pozitiv in intalnirile directe cu sarbul, ceea ce ii ofera un avantaj moral in aceasta confruntare si un serviciu care este peste cel al lui djokovic din punctul meu de vedere.astept un inceput bun de meci pentru tsonga , castigandu-si serviciul lejer(cel putin primul set) , si punandu-l sub presiune pe djokovic pe propriul serviciu.

Castig Eventual: 5.5
« Last Edit: 27 January 2010 - 16:41:12 by AnD » Logged

Gentle storm | Thundering silence
Inferior force | Uncontrolled calm
Vital unlife | Logic/chaos/logic
el_capitan
Membru avansat

Thanks! +11/-0

« Reply #145 on: 27 January 2010 - 16:31:33 »

Meci: S.Rotterdam - Twente
Tip pariu: 1X2
Cota 1.6

Argumentare: Meci de cupa intre 2 echipa de valori diferite astazi in Cupa Gatorade. Twente a pierdut anul trecut dupa prelungiri finala, iar anul acesta, cupa este un obiectiv clar. Sparta e o echipa in general bataioasa pe teren propriu, iar in acest meci de cupa va da totul pentru a-i tine in sah pe Twente. Dar oaspetii cred ca vor dori sa inchida repede socotelile calificarii, in primul rand pentru ca anul acesta au inceput destul de prost in campionat, cu 2 egaluri fara goluri, iar pe de alta parte, meciul de sambata din campionat cu Roda este esential pentru a tine aproape de liderul PSV. In plus, Sparta la randul ei are meci decisiv pt ecuatia supravietuirii in prima liga cu NEC, asa ca  probabil nu se vor omori cu firea aici.. Ma astep ca Twente sa bata la cel putin 2 goluri, dar victoria simpla pt o cota de 1.6 este convenabila.

Castig: 3
« Last Edit: 27 January 2010 - 23:35:15 by AnD » Logged

LLoyd, silence is golden!
Ionuţ-Alexandru
Membru avansat

Thanks! +10/-1

12

« Reply #146 on: 27 January 2010 - 19:34:46 »

Meci: Aston Villa vs. Arsenal
Tip Pariu: Away Team Total Goals
Pronostic: Over 1,5
Cota: 2,25

Arsenal este face mai frumos fotbalul englez in ultima vreme; numai tineri si au rezultatele pe care le au. Pe langa asta sunt o echipa ce pot sa piarda (Stoke 3-1) ori sa revina de la 0-2 si sa castige 4-2 cu Bolton. Au un manager foarte bun, chiar unul dintre cei mai buni a acestor vremuri. Pe langa asta, acum au o situatie buna in clasament si tind sa si-o pastreze atat timp cat vor reusi sa casige astazi (daca inving trec pe pozitia 1). Aston Villa este echipa ce nu tinteste prea sus, dar nici nu vrea sa ramana pe din afara dupa terminarea campionatuluil. Locul 7 in aceast moment, dar cu mari sanse sa ocupe pozitia a 5-a. Arsenal a facut 2-2 si 2-1 pe terenul lui Villa in ultimele meciuri.

Miza: 10
Castig eventual: 12,5u

Meci: Manchester Utd vs. Manchester City
Tip Pariu: Marcheaza oricand
Pronostic: Carlos Tevez
Cota: 2,50 (3,00)

Manchester United si City, un derby al orasului de la o sapt la alta. Tevez si-a luat revansa, dar cred ca nu total, mai are astazi un pas. La United am vazut ca lipsesc Vidic, O'Shea si Ferdinand. Am mai auzit ceva probleme la nivelul clubului care pot sa afecteze echipa. Ambele echipe au reusit sa castige in weekend la scor, United cu un Rooney intr-o mare forma. Puncte cheie? Rooney si Tevez plus lipsa fundasilor lui United. Vad un meci cu multe goluri.

Miza: 4
Castig eventual: 7,5u
  6 este profitul real
« Last Edit: 27 January 2010 - 23:50:35 by AnD » Logged

Prin răbdare, victorie.
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #147 on: 27 January 2010 - 20:30:29 »

Meci: Cilic- Murray
Tip Pariu: handicap asi
Pronostic: Cilic 0:0,5
Cota: 1,75
Argumentare: Meci din semifinalele AO...Croatul Marin Cilic a ajuns pentru prima data in cariera sa in semifinalele unui turneu de GRAND SLAM si cred ca una din putinele sale arme in disputa cu Andy Murray este serviciul! Ma bazez pe faptul ca Cilic a reusit sa le serveasca lui Del Potro si lui Roddick cate 20 de asi , iar cei pe care i-am amintit nu sunt chiar printre cei mai slabi jucatori la retur...Dupa jocul foarte consistent aratat de Andy in meciul cu Rafa, Cilic trebuie sa apese pe primul serviciu si sa-l joace cu mingi foarte lungi pe scotian, pentru a-l pune sub presiune, astfel vad ca ar putea obtine ceva de la acest meci in care este clar outsider...

Castig Eventual: 3,75
« Last Edit: 28 January 2010 - 15:35:27 by AnD » Logged
Ademaro
Membru avansat

Thanks! +9/-0

« Reply #148 on: 27 January 2010 - 22:10:33 »

Meci: Cilic M. v Murray A.
Tip Pariu:  [Games HC] 6:0
Pronostic: Murray A.
Cota: 1.95

Argumentare: As fi preferat un handicap de 5.5 si o cota de 1.85, dar asta e imi asum riscul. Murray e favorit, jocul ii merge bine, asa de bine incit reuseste sa-si scoata adversarii din minti, returnind orice minge si asta o sa fie cheia jocului. Nu stiu cita rabdare poate sa mai aiba croatul care a fost nevoit sa stea pe teren cite 5 seturi in ultimele 4 meciuri , si asta spune mult despre oboseala acumulata. Cred ca decisiv o sa fie primul set pe care daca il pierde Cilic, pierde si meciul cu 3-0, pur si simplu nu-l vad rezistind.

Miza: 9
Castig Eventual: 8.55
« Last Edit: 28 January 2010 - 15:35:56 by AnD » Logged
Dude
Platinum member

Thanks! +99/-14

« Reply #149 on: 27 January 2010 - 22:26:55 »

Meci: Thunder - Bulls
Tip pariu: handicap
Pronostic: Thunder -5.5
Cota 1.91

Argumentare: Si ultima data cand vroiam sa am un bet mare, echipa pe care vroiam sa mizez era aceeasi ca si azi, si asta pentru ca in opinia mea sunt inca cea mai subestimata echipa de catre casele de pariuri, dovada fiind si acest 27-17 ATS din sezonul asta. De asemenea Thunder sunt o echipa, care la infrangere se ambitioneaza peste masura, dovada fiind ca sunt 7-2 ATS dupa o infrangere si cu joc acasa. De asemenea sunt 5-0 ATS cand au mai mult de 2 zile de odihna. Cum azi vin dupa un road trip in est, dupa doua infrangeri, dar cu  3 zile de odihna, cred ca vor fi la capacitate maxima. Bulls vin intr-un road trip greu, la al 6-lea joc in 10 zile, cu 3 victorii in ultimele 3 jocuri, aruncand peste 50%. Cat sa mai continue forma asta? Eu zic ca pana azi. Desi, daca castiga Bulls ating pragul de 0.500 victorii, si reusesc prima serie de 4 victorii in deplasare din 2006 incoace, ar fi deja prea greu pentru ei, mai ales ca in primul meci dintre cele doua din Chicago, Bulls au pierdut 98-85.
Miza: 6.8
Castig: 6.188
« Last Edit: 28 January 2010 - 15:36:14 by AnD » Logged
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #150 on: 28 January 2010 - 00:01:46 »

Meciul :  ANA Ducks v WAS Capitals
Tip pariu:  Asian Handicap
Pronostic : WAS -1.5
Cota : 2.35
Argumentare : Un meci care il vad castigat in proportie foarte mare de echipa gazda care se afla intr-o forma de vis cu 9 victorii in ultimele 10 meciuri, iar la general au un record foarte tare pe propria gheata 18-3-3. In plus ei au cea mai buna ofensiva cu aproape 4 goluri marcate pe meci, sunt echipa cea mai productiva in PP cu o medie de un gol marcat pe meci in superioritate si un procentaj de 26.3% superioritati numerice concretizate. Oaspetii, ANA, sunt o echipa de nivel mediu, care se prezinta slba in deplasari si permite foarte multe PP-uri. Cred ca acest "obicei" le va fi fatal in acest meci in care Oveckin si Semin sunt convins ca vor face din nou spectacol si vor face ca echipa gazda sa bata la cel putin 2 goluri diferenta. Singurele semne de intrebare aici ar fi istoricul deloc favorabil pt gazde (Washington is 6-12-1 SU in its last 19 games when playing Anaheim) si lipsa portarului titular Theodore (si el fiind inlocuitorul lui Varlamov accidentat demult), astazi fiind folosit Michal Neuvirth, care este a treia optiune pe postul de portar.
Miza : 10 u
Eventual castig: 13.5 u
« Last Edit: 28 January 2010 - 15:36:44 by AnD » Logged

Claudiu
Gold member

Thanks! +27/-9

« Reply #151 on: 28 January 2010 - 00:18:58 »

Meciul :  Utah - Portland
Tip pariu: linie
Pronostic : Portland
Cota : 2.25
Argumentare :Portland o echipa ce se descurca cu echipele tari in acest sezon, reusind victorii importante cu un lot decimat , par ca se mobilizeaza in astfel de meciuri. Acum revin si din accidnetati si Portland poate juca cu mai multi oameni pr acest meci fata de alte partide . Desi le lipsesc Roy, Oden si Przbilla, Portland e o echipa ce s eremarca prin forta grupului. Utah acasa joaca foarte bine, insa in deplasari stau foarte prost facnd meciuri slabe in comparatie cu ce presteaza acasa. Merg pe mana celor din Portland in fata unui Utah inconstant afara.
Miza : 10 u
Eventual castig: 12.5 u

« Last Edit: 28 January 2010 - 15:37:37 by AnD » Logged
Claudiu
Gold member

Thanks! +27/-9

« Reply #152 on: 28 January 2010 - 00:23:27 »

Meciul :  Oklahoma - Chicago
Tip pariu: handikap prima repriza: -3/+3
Pronostic : Oklahoma
Cota : 1.91
Argumentare Oklahoma o formatie ce joaka foarte bine si agresiv acasa, cu un Durant care daca e in forma poate da peste 30 de puncte. ei vin dupa niste meciuri in deplasari unde nu au facut fata, dar si dupa ceva zile de pauza. Chicago dupa ultimile victorii in deplasari cred ca si-au terminat benzina pt acest meci, , iar evolutia lor in deplasari nu este una grozava, execptand ultimile 3 deplasari . Merg pe mana Oklahomei care cred ca isi va impune ritmul din startul meciului
Miza : 5 u
Eventual castig: 4.55

« Last Edit: 28 January 2010 - 15:37:55 by AnD » Logged
el_capitan
Membru avansat

Thanks! +11/-0

« Reply #153 on: 28 January 2010 - 00:24:30 »

Meciul: Williams S. v Li N.
Tip pariu: Scor corect
Pronostic: 2:0
Cota: 1.4

Argumentare: Ciudat meci in semifinalele AO intre favorita nr.1 si o chinezoaica picata parca de nicaieri. Daca pana acum mai aveam indoieli, meciul de ieri cu Azarenka mi le-a spulberat, Serena este intr-o forma excelenta si nu vad cine ar putea-o opri sa castige trofeul( in nici un caz J Henin, daca cineva se gandea la ea). Chiar daca meciul cu Azarenka a consumat-o destul de mult, sincer nu vad ce ar putea sa faca aici Na Li ca sa ia un set. Pentru ca de o alta magie ca in meciul cu Venus nu poate fi vorba; si ca tot veni vorba, nu am vazut meciul, dar cred ca am o explicatie despre ce s-a intamplat acolo - din ce am vazut-o pe Venus jucand, are uneori unele blocaje mentale care ii distrug jocul si de multe ori pierde meciul in felul acesta. Cred ca acelasi lucru s-a intamplat si cu chinezoaica pt ca altfel e inexplicabil sa pierzi meciul dupa ce ai defilat in primul set. Despre Na Li nu sunt multe de spus, isi va juca sansa cu siguranta, sa vedem cum o va afecta presiunea meciului, insa sunt sigur ca forta loviturilor americancei o vor afecta. Serena va vrea sa incheie repede meciul pt a avea timp  de recuperare pt finala.Vad doua scenarii aici: victorie foarte lejera a americancei sau o noua surpriza. Evident, eu merg pe primul.

Castig: 3.2
« Last Edit: 28 January 2010 - 15:42:34 by AnD » Logged

el_capitan
Membru avansat

Thanks! +11/-0

« Reply #154 on: 28 January 2010 - 16:06:26 »

Meciul: Barcelona v Maroussi
Tip pariu: [Handicap la prima repriză] -10/+10
Pronostic: 1
Cota: 1.85

Argumentare: Un meci total dezechilibrat intre superechipa Barcelonei, singura echipa neinvinsa in actuala editie de Euroliga, si a treia echipa din campionatul Greciei, o echipa mediocra in comparatie cu colosii Pao si Oly. Maroussi nu are practic nici o sansa in aceasta seara, pana si ei recunosc ca or sa joace de placere ("Our target is once again to stay competitive and enjoy the honor we have to be here"; "Come on, this is an easy game! Maybe this is the easiest match in the season."). Tinand cont ca e primul joc din Top 16 , catalanii vor fi concentrati 100% sa invinga, nu se vor tine de prostii. De aceea ma astept ca inca din prima repriza sa ia un avans convingator. Initial, vroiam sa iau handicapul pe primul sfert, dar grecii au prostul obicei sa tina scorul strans la inceputul meciului. Ma astept ca defensiva de fier a Barcei sa mearga snur, si scorul sa fie lipsit de emotii inca din prima repriza.

Castig: 5.95
« Last Edit: 28 January 2010 - 23:37:37 by AnD » Logged

cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #155 on: 28 January 2010 - 17:20:41 »

Meciul: Ghana v Nigeria
Tip pariu: sansa dubla
Pronostic: 1X
Cota: 1.4

Argumentare: O cota valoroasa pentru un rezultat dublu, mai ales ca Nigeria va avea o aparare improvizata cei 2 fundasi centrali titulari lipsind ( unul fiind suspendat si altul accidentat) si pana acum nu a impresionat cu nimic, doar norocul i-a facut sa ajunga aici dupa sfertul cu Zambia. Ghana a crescut de la meci la meci si asemeni unei echipe mari(raportat la Africa) cu jucatori tineri si extrem de valorosi si nu vad nimic ce i-ar putea impiedica sa castige azi in 90 de minute chiar.
Castig: 3.2
« Last Edit: 28 January 2010 - 23:38:21 by AnD » Logged
cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #156 on: 28 January 2010 - 17:26:18 »

Meciul: Algeria v Egypt
Tip pariu:[Draw No Bet]
Cota: 1.55

Argumentare: Un meci al marilor orgolii, un meci ce acum cateva luni a iscat un scandal monstru politic. Azi este ziua marii revanse pentru Egipt, au ramas acasa pentru campionatul mondial din Africa de Sud si asta din cauza Algeriei. Egipt a aratat ca este cea mai buna echipa de la acest turneu, este adevarat ca vorbim de Africa unde orice si oricand este posibil dar totusi acest meci are o asa de mare incarcatura incat nu am cum sa nu ii vad pe egipteni concentrati la maxim si daca aceasta exista restul va veni de la sine pentru ca valorea este de partea lor.
Miza: 7 u
Castig: 3,85 u
« Last Edit: 28 January 2010 - 23:38:35 by AnD » Logged
Gerrard
Silver member

Thanks! +10/-1

« Reply #157 on: 28 January 2010 - 20:19:27 »

Meci: Caja Laboral v Olympiakos BC
Tip pariu: total
Pronostic: over 161
Cota: 1.91
Argumentare: un meci din Euroliga, top16, de o parte Caja Laboral, ex Tau Ceramica. De partea cealalta, liderul campionatului din Grecia, Olympiakos Piraeus. Doua echipe ce marcheaza mult, fara defensive pronuntate, jucatori de 3 puncte buni, de ambele parti, un joc similar pentru ambele, in fine, doue echipe care isi castiga meciurile, marcand mai mult decat adversarul.
Castig: 6.37
« Last Edit: 28 January 2010 - 23:39:57 by AnD » Logged

Freedom of expression is priceless. For everything else, there's MasterCard.
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #158 on: 28 January 2010 - 20:46:48 »

Meci: Algeria v Egipt
Tip pariu: 1 X 2
Cota: 2.20
Argumentare: Un meci are ne va da viitoarea finalista a Cupei Africii, prima fiind Ghana. Cred ca din startul competitiei una dintre favorite la castigarea trofeului a fost Egiptul, o formatie obisnuita cu acest trofeu, o formatie care este un pic superioara celorlalte echipe ale Africii, in mare parte datorita mentalitatii. In timp ce africanii din partea "neagra" a continentului sunt indolenti si superficiali, egiptenii sunt mai agresivi, mai disciplinati si formeaza o echipa. Cred ca vor continua pe linia pe care au mers la acest campionat si vor obtine si a cincea victorie consecutiva cu ajutorul unor jucatori precum Zidan, Hassan, Gedo sau Moteb, care nu cred ca vor avea mari probleme cu o echipa ce a schiopatat vizibil pana acum, calificandu-se in aceasta faza gratie bunavointei ivorienilor ce le-au facut practic cadou aceasta calificare prin niste greseli impardonabile. Totodata, acest meci poate fi si o confirmare pt Egypt a suprematiei in fata algerienilor dupa o prima batalie castigata acum 2 luni in play-off-ul pt calificarea la Campionatul mondial din 2010, batalie foarte dura castigata greu datorita golaverajului (2-0 in Egipt, 0-1 in Algeria). Jucatorii egipteni sunt destul de montati si conectati la importanta jocului pe care cred ca il vor castiga. Zidan: "It will be a matter of life and death in that game". Deci, sa traiasca Egyptul !
Castig:6
« Last Edit: 28 January 2010 - 23:40:12 by AnD » Logged

Gerrard
Silver member

Thanks! +10/-1

« Reply #159 on: 28 January 2010 - 20:57:30 »

Meci: Montepaschi - Maccabi
Tip pariu: la pauza
Pronostic: mps -4.5
Cota: 1.85
Argumentare: alt meci, alta grupa, Montepaschi intalneste azi, pe teren propriu, o echipa din Israel, Maccabi, care a jucat finala in euroliga acum 2 ani, fiind invinsa de cska. De atunci si pana acum, echipa a suferit schimbari, jocul lor s-a deteriorat incet incet, iar acum a ajuns o echipa de un nivel mediu, in Europa...   Echipa lui Simone Pianigiani, joaca mereu la un nivel destul de ridicat, mai ales meciurile de pe teren propriu, iar declaratiile facute de antrenor, ma fac sa cred ca vor porni sa faca scor in prima parte a meciului, si spera sa bata pentru prima oara pe cei de la Maccabi & mi se pare un obiectiv foarte posibil (h2h 2-0 in favoarea Maccabi, 2 meciuri in 2005)
Castig: 6.8
« Last Edit: 28 January 2010 - 23:40:44 by AnD » Logged

Freedom of expression is priceless. For everything else, there's MasterCard.
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 Go Up Print 
« previous next »
Jump to: