Welcome, Guest. Please login or register.
23 August 2019 - 01:03:30

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
115336 Posts in 3938 Topics by 671 Members
Latest Member: asmonacofan
* Home site Help thanks livescore Login Register

BILETUL ZILEI DIN FOTBAL SI TENIS

+  Forum pariuri sportive
|-+  Ponturi, predictii si pronosticuri din sport
| |-+  Concursuri de pariuri sportive
| | |-+  All in One
| | | |-+  irisui & Alex - Concurs All in one - editia 4-ponturi
« previous next »
Pages: [1] 2 3 4 Go Down Print
Author Topic: irisui & Alex - Concurs All in one - editia 4-ponturi  (Read 8291 times)
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« on: 22 November 2009 - 12:51:10 »

Aici se vor posta ponturile , incepand cu ora 13.00...

« Last Edit: 28 November 2009 - 15:54:48 by Alex_NBA » Logged
Dude
Platinum member

Thanks! +99/-14

« Reply #1 on: 22 November 2009 - 13:20:45 »

Meciul :   Palermo - Catania
Tip pariu:  1x2
Pronostic : 1
Cota : 1.70
Argumentare : Un derby al siciliei, care poate sa ii linisteasca mult sederea lui Zenga aici in Sicilia. Practic intalneste fosta sa echipa care a antrenat-o sfarsitul trecut de sezon . Absente pentru oaspeti vor fi Marchese , campagnollo, Delvecchio si incerti Belusci si Martinez. La gazde, Succi si Tedesco vor lipsi din ofensiva, in timp ce Ballzaretti si Mchedlidze au sanse bune sa inceapa titulari. Gazdele cu jocul lor ofensiv ar trebui sa dea cel putin 2 goluri penultimei clasate si sa pastreze inca sanse la o cupa europeana.
Miza : 10/10
Eventual castig: 7 unitati
« Last Edit: 22 November 2009 - 18:45:22 by Alex_NBA » Logged
Deyu
Gold member

Thanks! +45/-4

Forta Steaua !

« Reply #2 on: 22 November 2009 - 13:32:01 »

Meci:TOTTENHAM-Wigan
Tip Pariu:1x2
Pronostic:1
Cota:1.45

Argumentare:Totthenham este una din formatile puternice care ataca asa numitul ''Big Four'' in acest sezon , cu rezultate foarte bune realizate pe propriul teren si cu jucatori de calitate care pot face lucruri importante de`a lungul sezonului . Chiar daca lipseste Modric , unul din cei mai buni jucatori din lot , gazdele se pot baza astazi pe Lenon , iar pe langa acesta in atac mai au jucatori cu un simt al golului extraordinar , de genul Crouch sau Defoe. Wigan nu e o echipa care straluceste , mai ales in meciurile din deplasare , e o echipa care primeste destul de multe goluri , 22 la numar in acest sezon si nu vad cum ar putea sa faca fata gazdelor in partida de astazi.

Miza:10/10 u
Castig Posibil:4.5 u
« Last Edit: 22 November 2009 - 18:45:42 by Alex_NBA » Logged

Sevilla 86 !
cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #3 on: 22 November 2009 - 13:51:28 »

Meciul :   Murray A. v Del Potro J.-M.
Tip pariu:   [Număr de Seturi]
Pronostic :   3 Seturi
Cota : 2,25
Argumentare : Azi incepe cel mai important eveniment al lunii noiembrie, primul meci ii va reuni pe 2 dintre cei mai buni jucatori ai noii generatii. Dupa parerea mea unul dintre acesti 2 jucatori il va insoti pe Federer, Verdasco fiind in acest moment sub cei 2 ca forma. Au jucat 5 meciuri intre ei pana acum si de 4 ori meciul a avut nevoie de un set in plus decat cel minim( s-au intalnit o data si la US Open). Amandoi detin un serviciu excelent, amandoi joaca la fileu frecvent si pe langa un spectacol de zile mari speram sa vedem si un meci lung. Murray va avea sala in spate si de aceea este privit ca favorit dar un set luat de del Potro imi pare facil de indeplinit.
Miza : 10 u
Eventual castig: 12,5 u
« Last Edit: 22 November 2009 - 18:45:53 by Alex_NBA » Logged
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #4 on: 22 November 2009 - 14:04:54 »

Meci: Bayern Munich v Bayer Leverkusen
Tip pariu: sansa dubla
Pronostic: X2
Cota: 1.89

Argumentare: Derby-ul etapei in Germania aduce fata in fata pe Bayern si Bayer, doua echipe de topul clasamentului in general. Statistica celor doua echipe ma indeamna indirect sa mizez pe ceea ce ar parea o surpriza azi. In primul rand, rezultatele dintre cele doua echipe pe terenul lui Bayern Munchen este net superioara 15 victorii, 2 egaluri si nici macar o victorie pentru Leverkusen (1993 - prezent) . In schimb, in ultimele 10 meciuri jucate Leverkusen nu are nicio infrangere exceptand cupa, eveniment pe care eu personal nu mizez nimic. Din cate am vazut in ultima vreme, Leverkusen priveste fiecare meci ca pe un meci ce trebuie castigat si de foarte multe ori acest lucru se intampla. Bayern in schimb are probabil cea mai slaba perioada pe care am vazut-o eu pana acum. Se chinuie enorm in campionat chiar si la meciurile usoare, iar in Liga Campionilor se pare ca se cam termina parcursul. In mod normal as alege sa joc pe victoria Bayern-ului pentru ca au nevoie de puncte si trebuie odata si-odata sa-si revina insa, nu cu Leverkusen. Nu pot sa cred ca isi pot reveni azi in meciul cu probabil cea mai in forma echipa din Germania. Consider ca azi Leverkusen isi merita toate cele 3 puncte in cazul unei victorii, care nu ar indulci totusi prea mult statistica amintita mai sus.

Miza: 6 u
Profit Eventual: 5.34 u
« Last Edit: 22 November 2009 - 18:46:59 by Alex_NBA » Logged

Just do it !
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #5 on: 22 November 2009 - 14:11:25 »

Meciul :   Murray A. v Del Potro J.-M.
Tip pariu:   scor corect pe seturi
Pronostic :   2-0
Cota : 1,95
Argumentare : Meciul de deschidere al Turneului CAMPIONILOR la simplu...Ma tot gandeam sa joc "1 solist"( ag), dar cota pe Murray a tot scazut, asta fiindca se pare ca Del Potro nu sta prea bine din punct de vedere fizic(intindere in zona stomacului)...Asa ca m-am gandit sa joc impotriva multimii alcatuite din cris wink , bazandu-ma pe faptul ca DelPo nu va putea servi la capacitate maxima si nici nu va putea sa dea dreapta aia a lui formidabila cu toata forta...De fapt astea ar fi atuurile lui...si daca nu si le va putea pune in valoare, ii va fi greu azi!
Despre Murray am auzit ca e bine fizic, iar in conditiile in care se poate concentra la maxim si isi poate da drumul la reverul in cros si la slice-urile enervante, ar trebui sa castige confortabil!
Insa daca DelPo e mai bine din punct de vedere fizic decat se spune, Andy va avea probleme...Si eu!  Bafta, cris01! smile
Miza: 5
Castig eventual: 4,75
« Last Edit: 22 November 2009 - 18:47:13 by Alex_NBA » Logged
Alex_NBA
Gold member

Thanks! +12/-0

« Reply #6 on: 22 November 2009 - 14:52:07 »

Meci : ORL Magic v TOR Raptors
Tip pariu : Total puncte
Pronostic : Under 209.0
Cota : 1.91
Argumentare : Aici cred ca e o capcana, la prima vedere am zis wow ce linie mica, Toronto inscrie meci de meci peste 100 si ei ne dau linie de 209 ? In primul meci dintre ele au fost 241 de puncte, Toronto au pana acum seazon high 124 de puncte in meciul cu Spurs si in continuare ma intreb de ce avem linia asa de mica. Orlando au si ei o medie de 99 PPG, deci nici ei nu stau rau. Eu azi vad totusi ceva ciudat in meciul acesta, nu vreau sa cad in teapa si sa ma arunc pe over, sper sa nu ma insel. Totusi ca un alt argument, pe langa teapa pe care o miros, ar mai fi apararea celor din Orlando, care functioneaza bine, au reusit in multe meciuri sa tina echipe departe de suta, in ultimele 6 meciuri doar Cavs le-au dat 102, in rest s-au aparat de la ft bine in sus, chiar si pe Boston i-au tinut spre uimirea mea, sub 80  blink
« Last Edit: 23 November 2009 - 12:37:09 by Alex_NBA » Logged
gabbana
Platinum member

Thanks! +37/-10

« Reply #7 on: 22 November 2009 - 15:16:33 »

Meci: DET Pistons @ PHX Suns (NBA)
Tip pariu: total pct
Pronostic: under 207.5
Cota: 1.91
Argumentare: La prima vedere totalul asta pare ok avand in vedere ca vorbim despre un meci in care joaca Phoenix. O echipa cu stil rapid de joc run and gun dar de la o vreme vad ca au imbunatatit cat de cat si apararea fata de sezonul trecut. Detroit incheie astazi un road trip de 4 meciuri ceea ce face acest under mai sigur deoarece ma indoiesc ca se vor angrena in stilul de joc al adversarilor pt ca nu vor avea sanse. Singura arma pe care o pot folosi impotriva lui Phx e apararea care functioneaza beton pana acum cu 92 ppg. Slabi in ofensiva, buni in aparare asa putem descrie echipa din detroit. Asadar nu vad ca phx sa treaca de 110 sau detroit de 100.
Miza: 6/10
Castig: 5.46
« Last Edit: 23 November 2009 - 12:38:43 by Alex_NBA » Logged
Punisher19
Membru
*

Thanks! +3/-0

Vorbeste doar daca poti depasi calitativ tacerea

« Reply #8 on: 22 November 2009 - 18:05:51 »

Meci : Hrbaty vs Berrer
Tip pariu : winner
Pronostic : Hrbaty
Cota : 1.67
Argumentare :Favoritul publicului,Hrbaty,castigator in 2005 si finalist in 2004 la acest turneu il intalneste pe neamtul Berrer(semifinalist si el la Bratislava in 2007).Acesti 2 jucatori s-au intalnit de 2 ori in acest an...prima intalnire fiind castigata in 2 seturi de neamt pentru ca apoi Hrbaty sa invinga in 3 seturi acum o luna.Suprafata pe care se disputa meciul este pe placul ambilor jucatori...jucatorii de asemenea se aseamana destul de mult ca stil de joc si cred ca singurele lucruri care ii vor diferentia sunt motivatia de a castiga si suportul publicului...care clar sunt in favoarea slovacului Dominik.
Miza :8 unitati
Profit posibil: 5.36
« Last Edit: 23 November 2009 - 13:06:14 by Alex_NBA » Logged
sleepwalker
Membru avansat

Thanks! +17/-11

« Reply #9 on: 22 November 2009 - 23:01:51 »

Meci: Roger Federer - Fernando Verdasco
Pont: over 21.5 games
Cota: 1.85
Casa: gamebookers
Miza: 10u.
Profit posibil: 8.5u.
Banca: 20u.
In desfasurare: 10u.

Argumentare:

Meci interesant in grupa A in aceasta seara acolo unde se vor infrunta primul, respectiv ulitmul jucator, dupa clasament ce participa la turneul campionilor. Federer a avut un an foarte bun desi l-a inceput ezitant si chiar daca a pierdut doua finale de mare slem, a castigat alte doua, la Wimbledon si Roland Garros. De partea cealalta, Verdasco a surprins pe toata lumea la Australian Open unde a fost aproape de a produce surpriza in semifinale, sa-l invinga pe Nadal. De acolo a inceput ascensiunea ibericului care va participa pentru prima data la turneul campionilor. Are ceva probleme la glezna, urmand sa se opereze dupa cele 3 meciuri jucate aici (sau mai multe?), dar cred ca poate duce la bun sfarsit acest meci. Nu cred ca 'Nando se va face de ras. Desi a aratat in decursul acestui an ca are un complex in fata jucatorilor din "big four", cred ca poate duce macar un set in prelungiri. Federer nu a aratat prea multe in ultima vreme si cred ca meciul va fi mai echilibrat decat o arata cotele. O surpriza nu este deloc de scos din calcul, cel putin de catre mine.
« Last Edit: 23 November 2009 - 13:08:33 by Alex_NBA » Logged
andreiutzu10
Membru avansat

Thanks! +1/-0

« Reply #10 on: 23 November 2009 - 15:31:38 »

Meciul :   Nadal R. v Söderling R.
Tip pariu:  castigator
Pronostic :   1
Cota : 1.65
Argumentare : Soderling pare a fi jucatorul pe val, jucatorul care a avut un an uluitor, totul culminand cu acea finala pierduta la Roland Garros in fata lui Fedex. Rafa a avut mult de suferit dupa accidentare, insa mie imi pare a fi intr-o forma ascedenta si fiind vorba de Turneul Campionilor, cred cu tarie ca are ceva de demonstrat si va face tot ce ii sta in putinta pentru accederea in fazele superioare. Cred ca spaniolul se va impune in aceasta dupa-amiaza, chiar daca nu ii va fi deloc usor.
Miza : 8 u
Eventual castig: 5.2 u
« Last Edit: 23 November 2009 - 18:31:07 by Alex_NBA » Logged
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #11 on: 23 November 2009 - 15:39:25 »

Luni  23.11.2009

Meci: Dinamo Minsk v Lokomotiv Yaroslavl
Tip Pariu: Perioade [1+2]
Pronostic: 2
Cota: 2.01

Argumentare: Cei ce ma cunosc de mai multa vreme stiu si ca acest tip de pariu este preferatul meu pentru cota pe care o pot prinde. Pe scurt in ultimele 6 intalniri Yaroslav (2) nu a fost invinsa decat de Spartak Moscow (3) o echipa in forma destul de buna. Minsk in ultimele 6 meciuri au 4 infrangeri (ultimele 4 meciuri) si 2 victorii dupa prelungiri, deci pot spune ca nu sunt prea promitatori atunci cand se prezinta la meci. In mod normal Yaroslav ar trebui sa castige acest meci fara probleme, Minsk fiind o echipa modesta care inscrie 1-2 goluri pe meci, insuficiente in raport cu ofensiva celor de la Yaroslav. Dupa primele doua perioade consider ca meciul este adjudcat de Yaroslav, a 3-a perioada fiind lasata la voia intamplarii.

Miza: 5 u
Profit Eventual: 5.05 u
« Last Edit: 24 November 2009 - 00:31:57 by Alex_NBA » Logged

Just do it !
mihail
Membru avansat

Thanks! +8/-0

« Reply #12 on: 23 November 2009 - 17:12:30 »

Meciul : djokovic-davydenko
Tip pariu:  scor corect
Pronostic :   2-0
Cota : 2.10
Argumentare :un meci echilibrat la prima vedere, forma de moment a celor 2 fiind buna , cu un mic plus al sarbului.intalniri directe intre cei 2 au mai fost 4, ei impartindu-si victoriile.djokovic  este castigatorul de anul trecut al turneului unde l-a invins pe rus de 2 ori(in faza grupelor si in finala).il vad usor pe o panta descenta de forma pe rus ceea ce ma face sa cred ca azi djokovic va termina repede cu rusul in 2 seturi.
Miza : 7 u
Eventual castig: 7.7 u
« Last Edit: 24 November 2009 - 00:30:46 by Alex_NBA » Logged

Gentle storm | Thundering silence
Inferior force | Uncontrolled calm
Vital unlife | Logic/chaos/logic
el_capitan
Membru avansat

Thanks! +11/-0

« Reply #13 on: 23 November 2009 - 17:14:07 »

Meciul : Poli - Dinamo
Tip pariu:   pauza sau final
Pronostic :  1
Cota : 1.86
Argumentare :Un meci care in fiecare an a iscat pasiuni si controverse, dar cu foarte putine reusite ale gazdelor de fiecare data...Asta in ciuda faptului ca au avut antrenori buni, echipa competitiva, iar Dinamo nu a fost vreo echipa invincibila....Totodata relatiile destul de bune intre conducerile celor 2 echipe, vanzarile de jucatori, nu fac decat sa alimenteze teoriile conspiratiei....De aceasta data 'duelul epic' laugh intre cele 2 echipe se prezinta in felul urmator: Poli nu e in forma maxima, in ultimul meci chiar a avut bafta chioara la Otelul, publicul a inceput sa comenteze, iar un esec in acest meci ar putea arunca in aer situatia, perspectiva unui titlu ar fi departe; dincolo, Dinamo a revenit la eternul tandem Dinu-Talnar si echipa a inceput iar sa joace acel fotbal greoi de acum 10 ani, cand Dinamo facea rezultate istorice, gen Foresta....Poli e conectata la acest meci de peste 2 saptamani, Dinamo a avut  meci de cupa pe un teren greu joia trecuta...daca mai punem la socoteala si peripetiile gen "filme cu prosti" in urma carora au ajuns la Timisoara azi noapte pe la 1, concluzia ar fi ca, oricat de mult si-ar dori cainii in acest meci, s-ar putea sa-i tradeze starea fizica.....De cealalta parte, Sabau anunta sus si tare ca va juca ofensiv, ar fi si cazul, daca Otelul ti-a dat 3 , Dinamo s-ar putea sa te desfiinteze daca te aperi aiurea.....Personal, cred ca Sabau a pregatit foarte bine acest meci, a avut 2 saptamani timp, are toti oamenii valizi ( mai putin Bourceanu suspendat), iar razbunarea pentru ce a patit in vara ar trebui sa-l motiveze destul.....As fi mers pe victorie simpla Poli, dar culisele acestui meci sunt intotdeauna dubioase, asa ca o victorie a lui Poli la pauza este suficienta.....
Miza :10
Eventual castig: 8.6
« Last Edit: 24 November 2009 - 00:30:29 by Alex_NBA » Logged

LLoyd, silence is golden!
Alex_NBA
Gold member

Thanks! +12/-0

« Reply #14 on: 23 November 2009 - 18:29:54 »

Meci : MIN Timberwolves v LA Clippers
Tip pairu : Total puncte
Pronostic : Over 192.0
Cota : 1.91
Argumentare : Cand ma gandesc la acest over, ma gandesc la forta ofensiva a celor din Los Angeles, au o medie bunicica pentru o echipa de subsolul clasamentului, 96 PPG. Intalnesc o echipa cu o aparare dezorganizata, au o medie de peste 100 de puncte incasate pe meci. Cele doua formatii s-au mai intalnit o data sezonul acesta, atunci au castigat cu emotii LA Clippers, 93-90. Astazi nu cred ca vor sa mai treaca prin aceleasi emotii, intalnesc o echipa slaba, joaca pe teren propriu si cred ca au un singur lucru in gand : victoria. Cred ca se vor napusti in atac, lucru ce ii va costa destul de mult si in faza defensiva. Pe ei ii vad depasind 100 in timp ce Minnesota cred ca au puterea sa ajunga peste 90.
Eventual castig : 9.1
« Last Edit: 24 November 2009 - 13:36:05 by Alex_NBA » Logged
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #15 on: 23 November 2009 - 20:04:36 »

Meciul : Djokovic-Davydenko
Tip pariu:  handicap la asi
Pronostic :  Djoko 0:0,5
Cota : 1,95
Argumentare:DATORITA FAPTULUI CA DJOKO e favoritul meu la acest turneu, nu o sa mizez pe o victorie a sa in acest meci fiindca sunt superstitios si fiindca chiar cred ca ii va fi foarte greu, prea s-au strans multe victorii in sir, asta apasa...Ultimul meci dintre ei a fost foarte disputat si la fel il simt si pe acesta...Culmea, cred ca jocul lui Davy e mai tacticizat, asa ca valorificarea serviciului va fi esentiala...Cota atractiva si faptul ca totusi, Nole are avantajul alonjei ( 9-10 cm) si fortei ma determina sa joc asa...
Miza : 7 u
Eventual castig: 6,65 u         
« Last Edit: 24 November 2009 - 13:37:22 by Alex_NBA » Logged
cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #16 on: 24 November 2009 - 00:20:16 »

Meciul :        PHI Flyers v COL Avalanche
Tip pariu:   under/over 5
Pronostic :  over 5
Cota : 1,38
Argumentare : In aceasta seara "Avalanche" si "Flyers" se intalnesc pentru prima si ultima data in acest sezon. 2 echipe  spectaculoase ce au inceput putin diferit sezonul dar care acum sunt aproape la acelasi numar de puncte. Colorado cu o luna octombrie senzationala a mai obosit un pic dar media de minim 6 goluri inscrise in meciurile in care joaca o pastreaza fara probleme, spera in seara acaesta sa refaca sirul victoriilor. Flyers vin cu moralul ridicat datorita unei serii frumoase de victorii realizate de asemenea in meciuri cu multe goluri inscrise. Avand in vedere ca anul trecut cele 2 meciuri jucate intre cele 2 echipe s-au incheiat pe rand cu 5-2 pentru gazde si mai ales pentru apetitul ofensiv este usor de remarcat merg pe un over 5( de siguranta) si sunt sigur ca cele 2 echipe nu ma vor dezamagi.
Miza : 5 u
Eventual castig: 1,9 u
« Last Edit: 24 November 2009 - 13:38:13 by Alex_NBA » Logged
Dude
Platinum member

Thanks! +99/-14

« Reply #17 on: 24 November 2009 - 01:57:16 »

Meciul :       Bulls @ Trailblazers
Tip pariu:   under/over
Pronostic :  under 184
Cota : 1,91
Argumentare : Orice echipa care cunoaste faza defensiva ii poate pune probleme lui Portland. Iar Chicago e clar ca doar prin defensiva isi pot castiga jocurile din deplasare. Iar Portland e una dintre cele mai defensive echipe pe teren propriu, extrem de rar depasind 95 de puncte. Faptul ca Bulls au permis in ultimele doua deplasari peste 100 de puncte, a doua si a treia oara, ma face sa cred ca azi nu se va mai intampla acest lucru. 90 - 88
Miza : 10 u
Eventual castig: 9.1 u
« Last Edit: 24 November 2009 - 13:38:23 by Alex_NBA » Logged
Deyu
Gold member

Thanks! +45/-4

Forta Steaua !

« Reply #18 on: 24 November 2009 - 07:51:35 »

Meci:Debreceni VSC v Liverpool
Tip pariu: Handicap
Pronostic: Liverpool -1
Cota:1.90

Argumentare:Liverpool isi joaca astazi ultima sansa pentru calificarea mai departe in primavara Ligii Campionilor , dar pe langa un meci bun astazi au nevoie si de maxim un egal intre Fiorentina si Lyon plus o victorie in fata Fiorentinei in ultima etapa pe propriul teren , lucrurile fiind extrem de delicate pentru trupa lui Benitez . Chiar daca TOrres inca lipseste , au revenit Riera , Benayoun sau Glen Johnson , cativa din oamenii importanti ai echipei , care impreuna cu Gerrard , Kuyt sau Aquillani , probabil vor face parte din primul 11 a lui Benitez . Echipa gazda a avut parte de meciuri spectaculoase pana acum in grupa , incasand nu mai putin de 14 goluri in 4 partide si marcand doar de 5 ori . Benitez probabil isi joaca si el ultimele sanse la carma lui L`pool , inca un esec , cum ar fi ratarea calificarii in primavara Ligii , putand insemna demiterea pentru acesta . Ma astept la o partida cu multe goluri in care cormoranii sa castige la cel putin 2 goluri , diferenta de lot  si de experienta in competitile europene  intre cele 2 cluburi fiind foarte mare si net in favoarea echipei engleze.

Miza:10/10 u
Castig Posibil:9 u
« Last Edit: 25 November 2009 - 13:32:34 by Alex_NBA » Logged

Sevilla 86 !
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #19 on: 24 November 2009 - 13:42:31 »

Marti 24.11.2009

Meci: Federer R. v Murray A.
Tip Pariu: Număr de Seturi
Pronostic: 3 seturi
Cota: 2.05

Argumentare: De laudat i-a laudat multa lume pe acesti doi jucatori, iar pozitiile in clasamentul ATP vorbesc de la sine. Sunt totusi doi jucatori de top care la acest turneu au avut nevoie de 3 seturi pentru a invinge in primul meci desi au intalnit jucatori inferiori (Federer, adversar, teoretic, net inferior, iar Murray un adversar cu probleme din cauza unei accidentari). Jocul bun al lui Murray la care se adauga jocul normal facut de Federer pune acest meci dupa parerea mea, in lumina unei finale. Nu stiu daca as vedea un meci mai spectaculos in acest moment, poate Murray - Djokovic ar putea candida la titlul acesta. Fiecare dintre cei doi probabil ca si-ar dori un meci castigat rapid, in doua seturi pentru a evita oboseala, insa niciunul dintre ei nu cred ca se gandeste ca va fi atat de usor si probabil ca sunt pregatiti si pentru al 3-lea set. Acestea fiind spuse, nu ramane decat sa asteptam ca spectacolul sa inceapa.

Miza: 8 u
Profit eventual: 8.4 u
« Last Edit: 25 November 2009 - 13:33:46 by Alex_NBA » Logged

Just do it !
Pages: [1] 2 3 4 Go Up Print 
« previous next »
Jump to: