Welcome, Guest. Please login or register.
21 August 2019 - 01:34:33

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
115336 Posts in 3938 Topics by 671 Members
Latest Member: asmonacofan
* Home site Help thanks livescore Login Register

BILETUL ZILEI DIN FOTBAL SI TENIS

+  Forum pariuri sportive
|-+  Ponturi, predictii si pronosticuri din sport
| |-+  Concursuri de pariuri sportive
| | |-+  All in One
| | | |-+  irisui &Alex - All in one- editia 3- ponturi
« previous next »
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 Go Down Print
Author Topic: irisui &Alex - All in one- editia 3- ponturi  (Read 13269 times)
tityhenry
Silver member

Thanks! +7/-0

« Reply #140 on: 12 September 2009 - 15:25:45 »

Meci:    Standard Liege v KV Mechelen
Tip pariu: handicap 0:1
Pronostic: 1
Cota: 1.76
Argumentare: Standard a jucat pana acum doua meciuri pe teren propriu, in ambele remizand, 1-1 cu Charleroi si 2-2 cu St. Truiden, iar azi trebuie sa sparga gheata si sunt de parere ca pot acoperi si handicapul, avand in vederea ca joaca acasa si trebuie sa isi multumeasca fanii print-un joc frumos si multe goluri. De partea cealalta Mechelen au strans pana acum 3 puncte din doua deplasari, insa azi nu cred ca au forta si valoarea sa obtina vreun punct din acest meci.
Miza: 10
Castig: 7.6
« Last Edit: 13 September 2009 - 00:36:15 by Alex_NBA » Logged
Alex_NBA
Gold member

Thanks! +12/-0

« Reply #141 on: 12 September 2009 - 17:41:09 »

Meci : SK Sturm Graz v LASK Linz
Tip pariu : Total goluri
Pronostic : Peste 2.5
Cota : 1.55
Argumentare : Sunt doua echipe opuse ca joc in campionatul Austriei, Strum au o aparare exacta, in 6 etape primind doar 3 goluri in timp ce Linz sunt o echipa cu un mijloc slab, usor de trecut, insa cu un atat bun, ei fiind cei mai buni marcatori din Bundesliga Austriaca cu 19 goluri marcate in 6 etape. Strum Graz sunt pe locul 3, o eventuala victorie astazi i-ar urca pe primul loc la 2 puncte distanta de urmaritoare. Linz ramane o echipa de mijlocul clasamentului, fara prea mari pretentii. In intalnrile directe scorul a oscilat, cand a fost de under cand de over, astazi cred ca el va fi over, tinand cont si de inceputul nebun de campionat a celor de la Linz, care in ultimele 4 meciuri ori au dat ei 4 goluri ori au fost invinsi, primind 4 goluri.
Miza : 10/10
Eventual castig : 5.5
« Last Edit: 13 September 2009 - 00:36:22 by Alex_NBA » Logged
andreiutzu10
Membru avansat

Thanks! +1/-0

« Reply #142 on: 12 September 2009 - 19:00:55 »

Meci : Le Mans v Marseille
Tip pariu : 1X2
Pronostic : 2
Cota : 1.85
Argumentare : Marseille merge in aceasta seara pe terenul celor de la Le Mans, care in prima etapa au produs o usoara surpriza, remizand cu cei de la Lyon. Sper ca pauza competitionala sa nu ii fi afectat pe oaspeti care, in mod normal, ar trebui sa se impuna in aceasta seara. Marseiile are la dispozitie cel mai bun 11 pentru meciul de azi in vreme ce de la gazde lipsesc cativa fundasi.
Miza : 5 u
Eventual castig : 4.25 u
« Last Edit: 13 September 2009 - 00:36:39 by Alex_NBA » Logged
Ademaro
Membru avansat

Thanks! +9/-0

« Reply #143 on: 12 September 2009 - 19:02:18 »

Meci : Dlouhy/Paes v Bhupathi/Knowles
Tip pariu : cistigatori
Cota : 1.9 Meci echilibrat intre 2 perechi consacrate in turneele de dublu.  Bhupathi/Knowles imi par mai constanti cistigind cu nu mai putin de o luna in urma turneul de la Montreal. Scorul intilnirilor directe este 1-0 pentru perechea Dlouhy/Paes, care sint putin umflati poate si datorita victoriei din turul anterior asupra fratilor Bryan.
Miza : 2/10
Eventual castig : 1.8
« Last Edit: 13 September 2009 - 09:39:20 by Alex_NBA » Logged
andreiutzu10
Membru avansat

Thanks! +1/-0

« Reply #144 on: 12 September 2009 - 19:04:25 »

Meci : Valenciennes v Boulogne
Pronostic : 1
Cota : 1.95
Argumentare : Valenciennes a aratat un joc de solid in primele etape din campionat, in partide cu adversare redutabile, cum ar fi PSG, Toulouse sau Lyon. Boulogne nu cred ca este deocamdata suficient de "coapta" pentru Ligue 1, etapa trecuta ei reusind doar un 0-0, in fata celor de la Auxerre, care cam sunt ciuda batailor pana acum. Mizez pe victoria gazdelor in aceasta seara.
Eventual castig : 4.75 u
« Last Edit: 13 September 2009 - 00:36:54 by Alex_NBA » Logged
cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #145 on: 12 September 2009 - 20:25:52 »

Meci : Den Haag v AZ Alkmaar
Cota : 1.50
Argumentare : De fiecare data cand Den Haag a intalnit campioana( Alkmaar)  au pierdut net,o caruta de goluri si-au luat iar meciul din seara asta sper eu sa se desfasoare la fel. Campionii au un inceput de sezon linistit si normal, pe primul loc cu meciuri sigure azi se deplaseaza in capitala pentru inca 3 puncte si o noua caruta de goluri in poarta celor de la Den Haag. Ma gandesc la un meci de pregatire dinaintea primului meci din istorie jucat in C-league, sper sa marcheze repede si sa castige fara vreo emotie, Den Haag joaca foarte prost acasa si nu ma astept sa faca vreo minune in seara aceasta.
Miza : 10 u
Eventual castig : 5 u
« Last Edit: 13 September 2009 - 00:37:08 by Alex_NBA » Logged
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #146 on: 12 September 2009 - 21:49:46 »

Meci : Clijsters- Serena
Tip pariu : handicap la asi
Pronostic : Clijsters +4,5
Cota : 1,80
Argumentare : Semifinala feminina la US Open in care se infrunta doua pietre tari...Serena a facut acest handicap la asi , culmea, cu Penneta si Hantuchova, cele mai bine cotate adversare, cu cele mai slabe, nereusind sa il realizeze...Clijsters returneaza insa foarte bine, Venus nu a reusit cu ea decat 2 asi in trei seturi, asa ca nici sora ei nu cred ca va reusi prea mult... . Statisticile nu prea conteaza la acest tip de pariu, esenta am spus-o in cateva cuvinte: Kim returneaza bine, miza e mare, meciul strans, nu cred ca e loc de prea multi asi aici...
Miza : 4u
Eventual castig : 3,2 u
« Last Edit: 13 September 2009 - 05:50:04 by irisui » Logged
Ademaro
Membru avansat

Thanks! +9/-0

« Reply #147 on: 12 September 2009 - 23:29:58 »

Meci : Sao Paulo v Avai
Tip pariu : 1x2
Cota : 1.5
Argumentare : Dupa  infringerea de la Atletico si egalul de acasa cu Palmeiras(ocupanta primului loc), Sao Paulo pare sa-si fi revenit , reusind sa cistige pe un teren greu la Cruzeiro si sa se apropie la numai 4 puncte de locul I. Avai, nou promovata in liga I braziliana, ocupa un nesperat loc 7 si vine dupa 2 infringeri consecutive. Cele 2 s-au mai intilnit la inceputul lui iunie cind au renizat (0-0) pe terenul lui Avai. Diferenta de clasa dar si motivatia celor de la Sao cred ca sint suficiente pentru un rezultat pozitiv.
Miza : 8/10
Eventual castig : 4
« Last Edit: 13 September 2009 - 01:42:11 by Alex_NBA » Logged
Deyu
Gold member

Thanks! +45/-4

Forta Steaua !

« Reply #148 on: 13 September 2009 - 07:10:48 »

14.09.2009

Meci:Werder Bremen-Hannover 96
Tip pariu:Cāştigător şi sub/peste
Pronostic:Werder Bremen să cāştige şi peste 2.5 goluri combinate marcate īn meci
Cota :1.71
Argumentare:Un meci interesant astazi pe Weserstadion din Bremen , unde echipa gazda , care nu a avut un debut foarte bun in acest sezon , primeste vizita celor de la Hannover , care au reusit sa obtina pana in aceasta etapa 4 pct din tot atatea partide jucate. Werder pare ca si`a revenit dupa  primul meci pierdut cu Frankfurt si trece printr`o serie pozitiva de 5 rezultate pozitive , un egal pe terenul celor de la Bayern si 4 victorii consecutive din care ultima destul de importanta obtinuta pe terenul celor de la  Herta , mai mult gazdele de astazi par a`si fii regasit apetitul ofensiv , marcand in ultimele 4 meciuri 14 goluri si primind doar 5 . Echipa lui Thomas Schaaf este una destul de puternica si ambitioasa , si odata cu reintoarcerea lui Pizzaro , de aceasta data , transferat definitiv , gazdele si`au revenit la jocul spectaculos practicat in ultimele sezoane , mai ales pe propriul teren si mai ales in fata echipelor care vin din a 2`a parte a clasamentului. In partida de astazi cei din Bremen au aproape toti jucatorii importanti la dispozitie cu exceptia lui Tosic si poate Aaron Hunt , dar Ozil , Borowski si Pizzaro isi pot crea multe ocazii de gol , si pot aduce o victorie din nou la scor , ca mai in toate partidele disputate in ultima perioada , Bremen castigand 6-1 , 4-1 si 3-0 in ultimele 3 partide in fata propriilor suporteri

Miza:10
Eventual castig :7.1
« Last Edit: 14 September 2009 - 10:31:36 by Alex_NBA » Logged

Sevilla 86 !
gabbana
Platinum member

Thanks! +37/-10

« Reply #149 on: 13 September 2009 - 11:52:45 »

Meci: KC Chiefs @ BAL Ravens (NFL)
Tip pariu: total pct
Pronostic: under 36
Cota: 1.95
Argumentare: Kansas o surpriza negativa si totodata o dezamagire sezonul trecut cauta sa obtina ceva mai multe victorii in acest sezon. Se intalnesc aici 2 echipe total opuse ca forma, Kansas vine dupa un presezon dezastru 0-4 insa un lucru bun pt noi e ca a reusit sa isi tina toti adversarii sub 20 pct. Cu toate ca are o defensiva bunicica atacul lasa mult de dorit marcand maxim 13 pct. Cu toate astea nu se compara cu Baltimore care a devenit dupa sezonul anterior excelent o echipa cu pretentii. Deja apararea este beton, rar primesc peste 20 de pct iar in presezon au mers struna 4 victorii in 4 meciuri si au primit peste 14 pct intr-o singura partida. Atacul le merge perfect marcand peste 20 in 3 din cele 4. Vom vedea un meci plictisitor cu putin puncte iar ca scor vad un 24-13 maxim.
Miza: 10
Castig: 9.5
« Last Edit: 14 September 2009 - 10:32:18 by Alex_NBA » Logged
Dude
Platinum member

Thanks! +99/-14

« Reply #150 on: 13 September 2009 - 12:56:38 »

Meci : Marele Premiu al Italiei - Monza
Tip pariu : Termina pe podium
Pronostic : Button J. (GBR/Brawn GP)
Cota : 2.20
Argumentare : O cursa care se anunta sa arunce in lupta pentru victorie foarte multi piloti, cel putin asta la nivel de analiza teoretica. Hamilton pare sa aiba un ritm excelent, iar Kers-ul cu siguranta il va ajuta sa iasa primul din prima sicana. Sutil, cu noul pachet aero dinamic al celor de la Force India e si el cu un ritm foarte bun, si o clasare buna pentru el aici nu va fi o surpriza.Raikkonen, are de partea sa faptul ca Ferrari-ul merge mult mai bine in ritm de cursa, decat in calificari, cu benzina putina, si cum are combustibil pentru inca 3 ture fata de posibila oprire a lui Hamilton sau Suttil ar avea ceva sanse sa ii depaseasca la boxe. Vine apoi Kovalainen, care pare sa fie cel mai avantajat pilot din toate punctele de vedere. Are Kers, are o masina foarte rapida, si are si avantajul de a fi primul pilot pe grila din cei care au planuit sa abordeze o strategie cu 2 opriri. Deci are sansele lui. Apoi vin cele dou Brawn-uri, cu timpi pe tur care pot fi usor cei mai buni, cu o masina cu un nou pachet aero dinamic, cu o strategie pe o oprire, si cu un Ross Brawn, care ma astept sa fi gandit bine problema strategiei, ca de fiecare data. Cum Barrichelo s-ar putea sa fie retrogradat 5 pozitii, avand in vedere ca sunt sanse sa aiba nevoie de o inlocuire a cutiei de rezerve, mai lasa doar 4-5piloti cu sanse reale la podium. Si cum Button a aratat ca are un ritm foarte bun, ma astept ca chiar si in eventualitatea in care nu ar reusi sa il ia pe Kovalainen la start, sa treaca de el cu acel tur sau doua in plus care le are de combustibil. Cum sunt ceva sanse sa ploua, si cum de asemenea cu noile vibratoare foarte inalte si destul de necunoscute pentru piloti, exista sansa unui acrosaj sau a vreunui incident care sa necesite intrarea safetycarului, iar un astfel de eveniment ar anula avantajul celor cu 2 opriri. Eu il vad pe Button rapid, si motivat de faptul ca urmatoarele curse nu prea avantajeaza masina, si Vettel e inca acolo, la 19 puncte care oricand se pot transforma in mai putin de 9.
Eventual castig : 12
« Last Edit: 14 September 2009 - 10:33:08 by Alex_NBA » Logged
cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #151 on: 13 September 2009 - 13:15:53 »

Meci:Inter v Parma
Tip pariu: Asian Handicap(0:1 1/2 )
Pronostic: 1
Cota: 1.97
Argumentare: In primul meci al sezonului Inter a dezamagit, doar un 1-1 cu cei din Bari. Peste o saptamana ei s-au revansat exact cand suporterii isi doreau asta mai mult, invingand rivalii de o viata cu un incredibil 4-0. Cu aceasta doza imensa de incredere realizata dupa meciul cu Milan, sper ca in meciul cu noii promovati de la Parma sa realizeze tot un scor linistitor de macar 2 goluri diferenta. Eto`o va juca iar atacul pare a fi asigurat in acest fel.  11 victorii, 6 egaluri si o infrangere pana acum intre cele 2 echipe par a o arata pe Inter mare favorita, dupa victoria cu 4-0 in fata lui Milan cine nu i-ar lua favoriti? dn
 Miza:                    10 u
Castig eventual:      9,70 u
« Last Edit: 14 September 2009 - 10:33:30 by Alex_NBA » Logged
tityhenry
Silver member

Thanks! +7/-0

« Reply #152 on: 13 September 2009 - 13:24:24 »

Meci : FC Timisoara v Astra Ploiesti
Tip pariu : scor multiplu
Pronostic : 1-0, 2-0 or 3-0
Cota : 1.87
Argumentare : Timisoara vine dupa semiesecul din etapa trecuta de la Alba Iulia, 3-3, si nu isi mai permite sa mai piarda puncte aiurea cu nou-promovate, asa ca or sa trateze meciul acesta mult mai serios si in primul rand vor incerca sa nu ia gol, ca de inscris au forta sa inscrie, si nu vad sa forteze prea mult daca vor inscrie unul sau doua goluri rapid datorita debutului de joi din grupele Europa League. De cealalta parte Astra nu a reusit sa inscrie in nici una din cele doua deplasari facute pana acum, iar azi le va fi foarte greu sa o faca cu una dintre cele mai bune echipe ale campionatului.
Miza : 10
Eventual castig : 8.7
« Last Edit: 14 September 2009 - 10:33:38 by Alex_NBA » Logged
Punisher19
Membru
*

Thanks! +3/-0

Vorbeste doar daca poti depasi calitativ tacerea

« Reply #153 on: 13 September 2009 - 14:29:51 »

Meci :Federer-Djokovic
Tip pariu : handicap jucator
Pronostic : Federer -3.5
Cota : 1,50
Argumentare:Federer a jucat foarte bine la US Open-ul din acest an,pierzand doar 2 seturi,impotriva lui Soderling si Hewitt si se pare ca se apropie de castigarea celui de-al 6-lea titlu consecutiv aici.Sincer nu cred ca sarbul Djokovic il poate opri,chiar daca l-a invins de 2 ori in acest an...ultima confruntare a fost castigata de elvetian fara drept de apel si ma astept ca acest lucru sa se intample si astazi.Chiar daca va pierde un set,Federer poate acoperi acest handicap destul de mic care ii este acordat.
Miza : 5u
Eventual castig : 2.5 u

Meci :Nadal R. v Del Potro J.-M.
Tip pariu : winner
Pronostic : Del Potro
Cota : 1,95
Argumentare : Nadal a reusit sa ajunga pana in semifinale aici la US Open,desi foarte putina lume se astepta,mai ales ca nu a impresionat foarte mult dupa ce a revenit din pauza pricinuita de o accidentare.Adevarul e ca nu a invins jucatori foarte buni in drum spre semifinale,mai bine spus,jucatori in forma.Singurii care ar fi putut sa-i puna probleme au fost Gasquet(revenit si el dupa o foarte lunga pauza),Monfils(niciodata nu stii ce sa te astepti de la el) si Gonzalez(dupa ce partida s-a reluat a evoluat accidentat,pierzand ultimele 2 seturi).Del Potro l-a invins in 2 seturi si 2-3 saptamani, si cred ca Nadal nu va rezista unui maraton de 4-5 seturi mai ales ca Del Potro este cel mai dificil adversar pe care l-a intalnit pana acum.
Miza:5 u
Eventual castig: 4.75 u
Miza : 4u
Eventual castig : 3,2 u
« Last Edit: 14 September 2009 - 10:33:50 by Alex_NBA » Logged
andreiutzu10
Membru avansat

Thanks! +1/-0

« Reply #154 on: 13 September 2009 - 16:31:05 »

Meci : Rennes v St. Etienne
Cota : 1.70
Argumentare : Desi este inca debut de sezon si parerile despre echipe nu sunt atat de bine conturate, acest meci este unul cat se poate de clar pentru mine, iar cota are o mare valoare. Dupa ce a scapat cu greu de retrogadare anul trecut, St. Etienne pare a nu se regasi nici sezonul acesta, in vreme ce Rennes si-a stabilit din nou ca si obiectiv, clasarea pe un loc de cupa europeana. In istoria intalnirilor directe Rennes conduce zdrobitor, de aceea merg pe mana gazdelor.
Eventual castig : 3.5 u
« Last Edit: 14 September 2009 - 10:34:23 by Alex_NBA » Logged
andreiutzu10
Membru avansat

Thanks! +1/-0

« Reply #155 on: 13 September 2009 - 16:36:38 »

Meci : Gaz Metan v Steaua
Tip pariu : under / over
Pronostic : under 2.5
Cota : 1.60
Argumentare : Pentru ultimul pont de la acest concurs am ales confruntarea din Liga 1 dintre Gaz Metan Medias si Steaua Bucuresti. Desi a schimbat antrenorul si s-a vorbit mult de titlu, cupa Romaniei sau Europa League, ros-albastrii nu au convins prea mult nici in acest sezon, ramanand o echipa de under. In confruntarile din deplasare din acest sezon ei au invins cu 2-0 la Piatra Neamt si cu 1-0 la Galati, dar toate golurile au venit dupa pauza. Meciul de azi cred ca va avea un scenariu asemanator.
Eventual castig : 3 u
« Last Edit: 14 September 2009 - 10:34:32 by Alex_NBA » Logged
Alex_NBA
Gold member

Thanks! +12/-0

« Reply #156 on: 13 September 2009 - 16:48:04 »

Meci : Nadal R. v Del Potro J.-M.
Tip pariu : Castigator meci
Cota : 1.80
Argumentare : Meci tare din semifinale, am zis sa ma opresc din ponturi insa la o asemenea cota pe Rafa nu am cum. Cum am mai zis si in alte ponturi despre spaniol, se simte bine, pare ca nu mai are nimic la picioare, deplasarea e buna, l-am urmarit in toate jocurile si in mare mi-a placut. Si Del Potro e intr-o forma de zile mari, a ajuns in careul de asi al turneului luandu-i locul lui Murray smile. Vad un meci strans, insa cu castig de cauza pentru spaniol. In intalnirile directe conduce Rafa cu 4-2, sper ca azi diferenta sa se mareasca. Cam saracuta argumentarea insa de la nivelul acesta chiar nu prea am ce sa zic de jucatori, nu am informatii ce altii nu le stiu, pariez dupa ce vad, ce simt, iar eu cred ca Rafa castiga. Vreau o finala Fedex - Rafa smile.
Eventual castig : 8.00
« Last Edit: 14 September 2009 - 10:34:39 by Alex_NBA » Logged
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #157 on: 13 September 2009 - 17:53:54 »

Meci : Dlouhy/Paes v Bhupathi/Knowles
Tip pariu : numar de seturi
Pronostic : 3 seturi
Cota : 2,25
Argumentare:Finala turneului de dublu masculin de la US OPEN...Un meci ce se anunta extrem de echilibrat intre doua perechi care au stat mai mereu in umbra fratilor Bryan si care tin foarte mult la cucerirea unui trofeu de Mare Slem... Dlouhy/Paes i-au eliminat in semifinale pe amintitii frati Bryan, principalii favoriti, iar Bhupathi/Knowles pe Mirnii/Ram...Ambitiile sunt prea mari iar valorile prea apropiate pentru ca acest meci sa fie transat in minim de seturi...
Miza : 3
Eventual castig : 3,75
« Last Edit: 14 September 2009 - 10:34:59 by Alex_NBA » Logged
Ademaro
Membru avansat

Thanks! +9/-0

« Reply #158 on: 13 September 2009 - 22:00:06 »

Meci : Federer R. v Djokovic N.
Tip pariu: [HC pe jocuri] 0:4.5
Cota : 1,65
Argumentare: Fedex traverseaza o perioada magica , reusind sa faca handicapul in majoritatea meciurilor de aici si cred ca nu o sa aiba probleme nici astazi. Nole nu pare a fi inca capabil sa gestioneze un meci cu o asemenea miza si cred ca a ajuns pina aici si datorita culuarului favorabil, avind un adversar de calibru tocmai in sferturi(F.Verdasco) de care a trecut greu in 4 seturi.Ultimul meci dintre cei 2 s-a jucat in finala de la Cincinati, in urma cu 3 saptamini si a cistigat elvetianul care conduce si la general (8-4).
Eventual castig : 6.5
« Last Edit: 14 September 2009 - 10:35:09 by Alex_NBA » Logged
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #159 on: 13 September 2009 - 22:06:13 »

Meci : SEA Mariners @ TEX Rangers [game 1]
Tip pariu : Handicap (+1.5/-1.5)
Cota : 2.29
Argumentare :Un meci care imi place extrem de mult si in care imi pun multe baze. Este vorba de prima mansa a "meciului" (care este compus din 2 meciuri normale, deoarece al doilea incepe imediat dupa primul) dintre TEX, o echipa ce se bate cu BOS pt wild card, dar care a ajuns la 3 victorii in spate dupa meciul de ieri pierdut surprinzator in fata adversarilor de astazi, si SEA, o echipa slaba, care are cea mai slaba ofensiva din MLB, alaturi de SD. Ma astept ca macar acest meci sa-l castige mai usor in aceasta serie cu SEA pt ca meciul 2 ii va avea favoriti pe SEA deoarece pt ei va arunca Hernandez impotriva lui Holland, un pitcher aflat la primul sezon in MLB si care nu a impresionat deloc. Insa, primul meci din aceasta zi pe care ma bazez eu ii va avea ca starteri pe Hunter pt TEX, un pitcher care imi place mult (dupa cum am mai spus), aflat la primul sezon in rotatie, dar care a reusit evolutii apreciate, ajungand la 7-3 cu 3.47 ERA, si pe Fister pt SEA, un pitcher cu doar 6 starturi in MLB, in care nu a impresionat foarte mult, avand evolutii oscilante dar in urma carora a ajuns la 2-1 cu 2.79 ERA. Cred ca in acest meci aceste cifre se vor inrautati grav in fata unei ofensive ca cea a lui TEX, care pe teren propriu este in mare forma. Asadar, o victorie lejera a celor de la TEX care sa-i mentina in lupta pt wild card
Miza : 5
Eventual castig : 6.45
« Last Edit: 14 September 2009 - 10:36:50 by Alex_NBA » Logged

Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 Go Up Print 
« previous next »
Jump to: