Welcome, Guest. Please login or register.
19 August 2019 - 12:44:16

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
115336 Posts in 3938 Topics by 671 Members
Latest Member: asmonacofan
* Home site Help thanks livescore Login Register

BILETUL ZILEI DIN FOTBAL SI TENIS

+  Forum pariuri sportive
|-+  Ponturi, predictii si pronosticuri din sport
| |-+  Concursuri de pariuri sportive
| | |-+  All in One
| | | |-+  Concurs All in One - Editia a 4-a 2011 - Predictii
« previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 Go Down Print
Author Topic: Concurs All in One - Editia a 4-a 2011 - Predictii  (Read 5639 times)
PaPi
Membru avansat

Thanks! +4/-0

« Reply #20 on: 21 November 2011 - 17:38:32 »

Meciul: Rapid vs Gaz Metan
Casa de pariuri:   bet365
Tip pariu: pauza/final
Pronostic: 1/1
Cota: 1.83
Argumentare:
     Rapid este momentan pe locul 3, cu 5 puncte in spatele liderului Dinamo. Rapid se manifesta foarte bine acasa, nepierzand niciun meci. De cealalta parte, Gaz Metan este o echipa care joaca foarte bine acasa insa in deplasare nu par sa se descurce foarte bine. Sunt de parere ca Rapid va forta inca din primile minute pentru a intra cu un avantaj in pauza
Miza: 10
Profit: 8.3
« Last Edit: 22 November 2011 - 10:25:39 by IRO » Logged
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #21 on: 21 November 2011 - 17:48:02 »

Meci: Djokovic v Berdych
Casa de pariuri:  bet365
Tip pariu: handicap
Pronostic: Berdych +3.5
Cota: 1.90

Argumentare: Berdych este un jucator de top care se descurca bine pe toate suprafetele, in mod normal as afirma chiar ca ii poate pune probleme lui Djokovic si in conditii normale de joc. Nu pot sa nu afirm ca ma bazez putin si pe umarul lui Djokovic care i-a pus probleme mari in ultima vreme pentru ca sarbul intrase la un moment dat intr-o forma din care era foarte greu de scos, insa l-a scos umarul sau. Nu-mi doresc ca Djokovic sa joace accidenta, insa ma astept sa fie putin "prafuit" jocul sau dupa perioada aceasta slaba si acest "praf" ma astept sa-l ajute pe Berdych sa castige mai usor punctele. Cu indicatorii de joc ceva scazuti, ma astept ca Djokovic sa joace pe un prim serviciu slabit, iar punctele castigate cu acest serviciu sa nu fie chiar usoare. Totusi, pentru a nu avea emotii la acest meci si pentru ca Berdych sa aiba sansa sa la victorie sau la macar un set, serviciul sau trebuie sa fie constant si sa pastreze un procent foarte scazut de greseli nefortate. EU zic ca se poate, Berdych este capabil sa profite de sansa aceasta, vom vedea acum daca umarul lui Djokovic va inclina balanta intr-un sens sau altul.

Miza: 7 u
Profit Eventual: 6.36 u
« Last Edit: 22 November 2011 - 10:26:36 by IRO » Logged

Just do it !
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #22 on: 21 November 2011 - 18:23:40 »

Meciul: Memphis - Michigan
Tip pariu: Total ajustabil
Pronostic: Over 132
Cota: 2
Argumentare: Meci din campionatul nord american de baschet, faza pe colegii. Ambele echipe neinvinse. Michigan cu o medie de ~60 puncte marcate pe meci. Memphis cu 97 de puncte pe meci. Pana acum Michigan nu a jucat afara iar MEM a jucat numai acasa. "Sunt de parere" ca ambele vor inscrie mult "inca din primile minute", adica cel putin 66 de puncte in meci, ceea ce inseamna ca pariul va fi castigator.
Miza: 5
Profit: 5

Argumentarea este un pamflet si va fi tratata ca atare. Pontul insa este unul serios.
« Last Edit: 22 November 2011 - 10:30:39 by IRO » Logged

cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #23 on: 21 November 2011 - 22:53:08 »

Meciul: SUA v Rusia
Casa de pariuri:  
Tip pariu: handicap la set
Pronostic: Rusia (-1,5)
Cota: 1,53
Argumentare: Abia inceputa cupa mondiala si cred ca avem ceva certitudini de care putem profita, Rusia este castigatoarea ligii mondiale in acest an si cu o echipa bazata pe schimbul dintre generatii este mare favorita alaturi de Brazilia. Desi nici americanii nu sunt de neglijat ei nu mai au forta din trecut generatia tanara a lor lasand foarte mult de dorit. Imi este greu sa cred ca Rusia va pierde vreun set dar pt mai multa siguranta merg pe varianta sigura: (-1,5)  
Miza: 7,5 u
Profit: 3,97 u
« Last Edit: 24 November 2011 - 00:56:34 by IRO » Logged
cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #24 on: 21 November 2011 - 23:00:31 »

Meciul: Italia v Brazilia
Casa de pariuri:  
Tip pariu: handicap la puncte
Pronostic: Brazilia (-8,5)
Cota: 1,85
Argumentare: In pontul anterior am amintit de Brazilia ca fiind mare favorita si voi merge pe ei intr-un meci ce va fi fara istoric dupa parerea mea. Am vazut Italia in meciul de debut contra Rusiei si in afara de veteranii Mastrangelo si Fei nimic numai vine din urma....poate doar Travica. De partea cealalta Rezende are un lot ce nu-l poate face sa se gandeasca decat la locul 1 iar la fiecare meci asteptarile sunt alaturi de 3 puncte si la o victorie spectaculoasa la o diferenta apreciabila.....iar eu sunt sigur ca maine dimineata nu ma vor dezamagi ay
Miza: 7,5 u
Profit: 6,37 u
« Last Edit: 22 November 2011 - 10:34:57 by IRO » Logged
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #25 on: 22 November 2011 - 01:42:16 »

Meciul: Notre Dame v Missouri
Tip pariu: Handicap ajustabil
Pronostic: ND -1.5
Cota: 2.85
Argumentare: Meci din campionatul nord american de baschet, faza pe colegii. Avem aici doua echipe de top fara infrangere pana in acest moment. Voi incerca din nou sa speculez o situatie favorabila la fel ca si ieri, mergand pe o echipa cu traditie buna in NCAAB, prezenta mai mereu in fazele superioare ale competitiei. Nici Missouri nu e cu mult mia prejos, dar cota ma indeamna sa ii aleg pe oaspeti. O alta componenta a pariului ar fi cea legata de public, care este in proportie foarte mare pe gazde, iar spreadul a oscilat dubios. De la -3.5 la -4.5 care parea sa indice directia corecta s-a ajuns ca acum spreadul sa fie -4 desi publicul nu a dat deloc inapoi, ba chiar a intarit randurile pariorilor pe gazde. In principiu aici se juca ND +4, dar pt o diferenta majora de cota voi risca si voi merge pe victoria oaspetilor la 2 puncte considerand ca sansele ca sa piarda la 1-3 puncte sau sa castige la 1 sunt foarte mici. Asadar, victorie pentru ND la o cota excelenta.
Miza: 6
Profit: 11.1
« Last Edit: 22 November 2011 - 10:32:58 by IRO » Logged

figo15
Membru
*

Thanks! +1/-0

« Reply #26 on: 22 November 2011 - 10:07:42 »

Meci: Fish- Tsonga
Tip pariu: total games first set
Pronostic: over 9.5
Cota: 1.50

Argumentare:Doi jucatori cu servicii foarte bune si puternice, amandoi au pierdut primul meci dar greu ceea ce face jocul de azi unul decisiv cine pierde mai are sanse doar matematice( asta pentru ei nu inseamna mare lucru numa noi romanii speram ca luxemburg sa bata bosnia). Tsonga arata o forma foarte buna in sfarsitul de an cu finala la paris iar sapt asta i-a luat set cu 6-2 lui federer in plus e necrutator cu forhand-ul. De partea cealalta Fish alt jucator care si-a facut drum in circuit cu serviciul si acum incearca sa-si perfectioneze celelalte lovituri.
CZ: doi jucatori cu servicii foarte bune, ofensivi in game-urile in care servesc(amandoi capabili de servici-vole)  si cu carente in defensiva( foarte rar loburi si in niciun caz jucatori de passing)
Miza:10 u
Profit Eventual: 5 u
« Last Edit: 24 November 2011 - 01:01:27 by IRO » Logged
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #27 on: 22 November 2011 - 12:47:38 »

Meci: Otelul v Basel
Tip Pariu: Sansa Dubla
Pronostic: 1X
Cota: 1.83

Argumentare: Fotbalul romanesc sufera foarte mult de ceva vreme, cel putin in Cupele Europene am ajuns sa ne multumim daca reusim sa scoatem cateva puncte ceea ce nu este tocmai placut. Otelul are 0 puncte in acest moment si foarte multa lume considera ca daca azi nu schimbam acel 0, probabil nu-l vom schimba deloc. Observ ceva interesant in grupa, la statistica, Basel si Otelul au acelasi numar de goluri primite (7) ceea ce face mare diferenta este numarul de goluri inscrise (6 fata de 1) si urmarind jocul echipei romanesti nu pot spune ca ma mira acest lucru. Otelul face meciuri pe care uneori le domina fara a inscrie insa. De aceea cea mai mare parte dintre ele sunt sub 2.5, goluri foarte putine (1-0 sau 2-0) si ma astept ca si in seara aceasta sa avem parte de goluri putine. La Basel s-a terminat 2-1 si cu putin noroc scoteam 1 punct, insa azi cred ca trebuie sa inlaturam aspectul "noroc" din ecuatie. De ce sa nu jucam precaut, de ce sa nu inscriem 1 gol si sa fim capabili sa terminam meciul pastrand cele 3 puncte. M-am dus departe cu gandul, cand aleg acest 1X ma gandesc doar ca Otelul va inchide foarte bine jocul si Basel nu va reusi sa inscrie.

Miza: 9 u
Profit Eventual: 7.5 u
« Last Edit: 24 November 2011 - 01:05:30 by IRO » Logged

Just do it !
Dude
Platinum member

Thanks! +99/-14

« Reply #28 on: 22 November 2011 - 14:27:27 »

Meci: Napoli - Manchester City
Casa de pariuri:  
Tip pariu: egalitate nici un pariu
Pronostic:1
Cota: 2.50

Argumentare: CIty se afla in fata celei de-a 10 victorii consecutive in toate competitiile. Italienii insa sunt altceva, dovada si ca au reusit sa smulga un punct in deplasarea din prima etapa. Pentru mine e clar ca City sunt o echipa puternica, dar nici italienii cand vor si cand au 90.000 de oameni in spate nu sunt de neglijat. E sansa celor de la Napoli sa spere la optimi, iar pentru o asa echipa, de forcing, si intr-un joc de totul sau nimic, multe se pot intampla. Iar cota in mod cert are valoare.
Profit Eventual: 15 u
« Last Edit: 24 November 2011 - 01:09:58 by IRO » Logged
figo15
Membru
*

Thanks! +1/-0

« Reply #29 on: 22 November 2011 - 15:57:40 »

Meci: Lukoil Academic- Asvel Lyon
Tip Pariu: ML
Pronostic: Lyon
Cota: 1.70

Argumentare: Dupa un start de senon fals al francezilor echipa incepe sa-si dea drumul la joc condusi magnific de nimeni altu de T. Parker artizanul argintului european al Frantei si component al SA Spurs. Francezii au batut in prima etapa Valencia conducatorul lor avand 34 de puncte, astazi vin la sud de Dunare cu gandul de victorie pentru a-si asigura cat mai repede calificarea pt a se putea concentra pe campionat unde au deja 4 infrangeri in 7 meciuri. Avand ambele vedete din NBA(Parker si Turiaf) in teren diseara cred intr-o victorie facila a francezilor diseara
Miza: 5 u
Profit Eventual: 3.5 u
« Last Edit: 24 November 2011 - 01:03:44 by IRO » Logged
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #30 on: 22 November 2011 - 19:02:28 »

Meci: Nadal v Federer
Tip Pariu: Numar seturi
Pronostic: Peste 2.5
Cota: 2.25

Argumentare: Un meci cat o finala, un clasic deja al tenisului, o intalnire intre doi jucatori care nu cred ca va putea permite niciodata un compromis. Fiind un fan al tenisului este normal sa imi doresc spectacol si vor fi cativa care vor spune ca am ales acest pariu si doar din dorinta aceasta, poate este adevarat. Insa cred ca ambii jucatori se afla intr-o forma egala de joc si odata ce am inlaturat aspectul accidentarilor nu mai este cazul sa explic de ce cred ca lupta va fi stransa si de ce niciunul nu va ceda usor. Federer are un avantaj pentru suprafata de joc, un avantaj moral as spune (pentru ca Nadal mai este cunoscut si ca "regele zgurii"), este un jucator care serveste foarte bine si nu greseste des, nefortat. Nadal pune probleme oricui pentru ca este stangaci si pentru ca este un jucator de valoare, altfel nu as afirma ca mana pe care o foloseste ii aduce un avantaj. Va fi un duel tare cu multe lovituri la limita si sunt tare curios cine va triumfa, reverul lui Federer sau forehand-ul lui Nadal. In orice caz, ma astept la 3 seturi, fara tie break in primele doua.

Miza: 6 u
Profit Eventual: 7.50 u
« Last Edit: 24 November 2011 - 01:06:20 by IRO » Logged

Just do it !
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #31 on: 22 November 2011 - 20:38:39 »

Meciul: Nadal v Federer
Casa de pariuri:  
Tip pariu: Scor corect
Pronostic: 0 - 2
Cota: 2.10
Argumentare: Desi multi se asteapta la un meci foarte strans aici, eu vad o victorie clara a elvetianului in fata unui Nadal iesit din forma si cu balamalele subrede rau. Stiu ca match-up-ul dintre cei doi este foarte slab pentru Federer, dar aici lucrurile stau cu totul altfel. Rafa s-a chinuit teribil in primul meci cu Fish pe care in mod normal trebuia sa-l expedieze rapid la cabine, cauza nefiind doar acea durere de stomac crancena ci si jocul modest pe care il preseaza in acest moment. El practic de la US Open este un jucator de nivel mediu. Federer in schimb, se afla intr-o forma foarte buna, pe care nu a mai traversat-o de o perioada buna, pe care si-a aratat-o si cu Tsonga, unde a lovit exemplar, a servit si mai bine si mai ales, a aratat acea agresivitate pozitiva in joc din vremurile de glorie. Asadar, cu Rafa boland sau nu, Federer va inchide meciul repejor in minin de seturi.
Miza: 9
Profit: 9.9
« Last Edit: 24 November 2011 - 01:12:23 by IRO » Logged

Dude
Platinum member

Thanks! +99/-14

« Reply #32 on: 23 November 2011 - 00:23:29 »

Meci: STL Blues - Los Angeles Kings
Casa de pariuri:  
Tip pariu: 1x2
Pronostic: 1
Cota: 2.25

Argumentare: Un duel al defensivelor. Ken Hitchcock antrenor adus in acest sezon de STL  , a reusit sa schimbe in bine defensiva gazdelor de azi, ei reusind pana acum performanta de a nu pierde de la venirea lui in timp regulamentar. Ce apreciez cel mai mult la ei, este ca sunt printre cele mai bune echipe care reusesc sa revina si sa castige dupa ce sunt conduse, lucru care pentru LA nu se prea intampla. Faptul ca portarul oaspetilor va fi probabil odihnit azi e o alta veste buna, deoarece Quick era unul din principalii factori ai defensivei excelente a oaspetilor, iar probabilitatea pentru Oshie de a juca pentru Blues este o veste buna. E important si asptectul ca daca Blues sunt mai mult o echipa si nu prea au un jucator vedeta, pentru Kings cuplul Kopitar, Richards, daca e oprit, cred ca se sting principalele motoare ale echipei. Dupa ce in ultimele 10 partide,STL a castigat de 8 ori, 4 acasa si 4 in deplasare, si dupa ce in ultima partida din debutul acestui sezon, un umilitor 5-0 la LA, cred ca azi vom vedea statistica adaugand o noua victorie in timp regulamentar pentru STL.
Profit Eventual: 12,5 u

« Last Edit: 24 November 2011 - 01:11:25 by IRO » Logged
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #33 on: 23 November 2011 - 10:20:30 »

Meciul: Tipsarevic J. v Berdych T.
Casa de pariuri:  
Tip pariu: Scor corect
Pronostic: 0 - 2
Cota: 2.00
Argumentare: Un meci neasteptat aici pentru ca in mod normal adversarul lui Thomas trebuia sa fie Murray, dar acesta s-a retras facandu-i astfel loc in acest turneu sarbului Tipsarevic, numarul 9 mondial. Tipsarevic insa a aterizat aici pe sistemul "Buna ziua! Buna ziua! Hop a venit Becali", adica pe neasteptate si intr-o competitie complet noua pt el si, indraznesc sa spun, prea mare pentru el. Thomas este intr-o forma excelenta, pierzand meciul cu Djoko la mustata si cred ca va termina repejor socotelile cu Janko la fel ca la Paris acum 2 saptamani unde nu a jucat foarte bine. Acestea fiind spuse, voi merge cu maximul de unitati pe victoria in 2 seturi a cehului.
Profit: 10
« Last Edit: 24 November 2011 - 01:13:46 by IRO » Logged

figo15
Membru
*

Thanks! +1/-0

« Reply #34 on: 23 November 2011 - 12:37:28 »

Meciul: Zenit - Apoel
Casa de pariuri:  
Cota: 1.45
Argumentare: Un meci foarte important diseara in Rusia unde oaspeti vor fii o echipa tocmai din sudul europei care va ateriza intr-o atmosfera potrivnica . Frigul patrunzator al Rusiei e in antiteza totala cu echipa cosmopolita( intesata cu brazilieni) a cipriotilor. Asupra lui apoel s-a tras deja semnalul de alarma de acum nu mai are de partea sa factorul surpiza e o echipa care isi creaza putine ocazii de poarta insa acestea sunt fructificate. Zenit ca stil e total diferita, eu zic ca e Barcelona estului, o echipa cu posesie care aduce extrem de usor mingea in pozitii de finalizare, Spaletti are o filozofie favorabila fotbalului spectacol in care echipa este pusa in valoare si nu jucatorul. De mentionat ca gazdele nu joaca cu sabia deasupra capului care sa implice o presiune uriasa insa e de evitat sa isi joace soarta pe terenul detinatoarei EL fc porto. Apoel pe langa faptul ca e o echipa fara experienta in meciuri internationale importante s-ar putea sa nu conteze pe arma nr 1 brazilianul ailton care si daca va juca nu va fii la capacitate maxima. Zenit are 2 victorii acasa cu echipe importante porto si sahtior si nu ii vad avand probleme in fata unei echipe care e obisnuita cu o cu totul alta clima si un cu totul alt fotbal.
Profit: 4.5
« Last Edit: 24 November 2011 - 01:04:28 by IRO » Logged
cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #35 on: 23 November 2011 - 13:12:57 »

Meciul: Chamberry v Toulouse
Tip pariu: handicap asiatic (-3)
Cota: 1.9
Argumentare: Participanta in C-league, Chamberry joaca un meci destul de facil acasa azi. Pentru mine acest meci este unul destul de simplu fiind clar ca gazdele au obiectiv victoria pentru a ramane in plasa liderului iar diferenta de valoare fiind una extrem de mare nu-mi fac griji ca ea nu va acoperi cele 3 goluri diferenta.I-am vazut in meciul contra celor de la Zagreb si pot spune ca meciul a fost pierdut doar pe experienta mai mica ce o poseda francezii altfel nivelul lor este cam de sferturile ligii campionilor( au pierdut la Barcelona doar la 3 goluri). In concluzie cred ca vom avea un meci linistit azi iar diferenta va fi undeva pe la 5-6 goluri in favoarea gazdelor.
 Miza: 10 u
Profit: 9 u
« Last Edit: 24 November 2011 - 00:59:10 by IRO » Logged
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #36 on: 23 November 2011 - 17:42:25 »

Meciul: Zenit v Apoel
Tip pariu: Pauza/Final
Pronostic: 1/1
Cota: 2.05

Argumentare: O grupa foarte complicata cu rezultate foarte neasteptate, aceasta grupa G din care mai fac parte Shahtior si Porto. Clasamentul in acest moment pare inversat fata de asteptarile tuturor cu o echipa lider pe care eu o vedeam cu sanse reale de locul 4. Pentru Apoel fiecare punct castigat de acum inainte poate insemna calificarea, o calificare neasteptata, insa pentru Zenit, o echipa in care s-a investit si care avea sanse sa se califice, cele 3 puncte de azi consider ca reprezinta un obiectiv imperativ. Cu o victorie azi, Zenit face 10 puncte si le lasa adversarilor sai "ocazia" sa se dueleze cu cei de la Apoel care ocupa in acest moment locul 1 cu 8 puncte. Nu ma astept la multe goluri, e frig in St Petersburg si probabil jocul va ingheta foarte mult. Totusi mizez pe o diferenta stabilita de la pauza, diferenta ce se va mentine pana la final in favoarea lui Zenit (1-0 sau 2-0 scor final).

Miza: 8 u
Profit Eventual: 8.4 u
« Last Edit: 24 November 2011 - 01:07:20 by IRO » Logged

Just do it !
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #37 on: 23 November 2011 - 17:56:10 »

Meciul: Shahtior v Porto
Cota: 2.50

Argumentare: Chiar daca grupa G nu arata acest lucru, meciul al doilea al grupei il consider ca fiind adevaratul derby. Porto si Shahtior erau in mintea multora candidatele principale la calificarea din grupa insa lucrurile nu au stat deloc asa pentru ca in acest moment cele doua echipe se bat, se pare, pentru locul 3 in grupa. Motivele pentru care merg pe victoria ucrainienilor sunt de natura morala pentru ca nu ma pot exprima printr-o expresie de genul "sunt mai buni". Porto pare ca trece printr-o perioada slaba cu 3 meciuri fara victorie (infrangere cu Apoel, 0-0 in campionat cu Oldhanense si 0-3 in cupa cu Academica) in timp ce Shahtior are 4 victorii si o infrangere in ultimele 5 partide (printre care: victorie cu 3-2 la Dinamo Kiev si infrangere cu 1-0 la Zenit). Pentru Shahtior acest meci reprezinta ultima sansa, ultima gura de aer. Daca nu obtine 3 puncte dupa acest meci sansele echipei de a obtine macar locul 3 scad dramatic. Cu o victorie azi se vor plasa pe locul 3 cu 5 puncte, lasand Porto pe ultimul loc cu 4 puncte. Iar o eventuala victorie a Zenitului cu Apoel ar relansa sansele Shahtiorului la calificarea din grupa.

Miza: 6 u
Profit Eventual: 9 u
« Last Edit: 24 November 2011 - 01:08:25 by IRO » Logged

Just do it !
cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #38 on: 24 November 2011 - 10:44:19 »

Meciul: Italia - China
Tip pariu: Set 1 total puncte
Pronostic: under 46,5
Cota: 1.8
Argumentare: Acum 2 zile Italia mi-a oferit o mare surpriza castigand in fata Braziliei. Se pare ca "batranii" Fei si Mastrangelo au inca resurse iar din spate "tinerii" Travica, Parodi si Sabbi pot sustine o echipa ce nu vrea sa moara asa usor. Azi vor avea meci usor impotriva Chinei care dupa parerea mea este cea mai slaba la aceasta editie. Un maxim 25-21 imi pare extrem de usor de realizat pentru ca Italia va pleca ca din pusca in set....sunt sigur.In concluzie vom avea un meci usor, fara istoric in care Italia cred eu ca va defila, merge si un 3-0 ...cota este insa extrem de mica.
 Miza: 9 u
Profit: 7,2 u
« Last Edit: 25 November 2011 - 12:42:52 by IRO » Logged
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #39 on: 24 November 2011 - 11:39:13 »

Meciul: Frisk Asker vs. Lorenskog
Tip pariu: handicap
Pronostic: Lorenskog  -4.5
Cota: 1.90

Argumentare: Cel mai prost parcurs la un All in One, am ajuns sa am profit mai mic decat cota pe care o joc. De ce am ales acest pariu nu este greu de dedus pentru o persoana care va verifica clasamentul si va observa Frisk Asker pe ultimul loc cu 2 V si 18 I, cu o serie de infrangeri interminabila si cu o serie de scoruri incredibile. Nu am informatii despre ce se intampla la echipa insa banuiesc ca "sunt pe duca" altfel nu ar aparea aceasta situatie. De partea cealalta, Lorenskog merge foarte bine, seria lor de victorii fiind intrerupta de Valerenga, o echipa care intotdeauna s-a batut la titlu in Norvegia. Handicapul pare mare insa sunt doar 5 goluri, in conditiile in care Frisk Asker reuseste sa fie invinsa cu 12-0, 13-3, 7-0, 8-2 sau 8-3 in ultimele 5 meciuri.

Miza: All in (1.96 u)
Profit Eventual: 1.78 u
« Last Edit: 25 November 2011 - 12:43:04 by IRO » Logged

Just do it !
Pages: 1 [2] 3 4 Go Up Print 
« previous next »
Jump to: