Welcome, Guest. Please login or register.
05 December 2019 - 17:32:02

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
115336 Posts in 3938 Topics by 671 Members
Latest Member: asmonacofan
* Home site Help thanks livescore Login Register

BILETUL ZILEI DIN FOTBAL SI TENIS

+  Forum pariuri sportive
|-+  Ponturi, predictii si pronosticuri din sport
| |-+  Concursuri de pariuri sportive
| | |-+  All in One
| | | |-+  Concurs All in One - Editia a 4-a 2011 - Predictii
« previous next »
Pages: [1] 2 3 4 Go Down Print
Author Topic: Concurs All in One - Editia a 4-a 2011 - Predictii  (Read 6046 times)
iro
Gold member

Thanks! +32/-3

« on: 19 November 2011 - 07:58:46 »

Pronosticurile sau predictiile pentru concursul All in One - Editia a 4-a 2011
19-27 noiembrie 2011

Meciul:
Casa de pariuri:  bet365 sau 
Tip pariu:
Pronostic:
Cota:
Argumentare:
Miza:

Eventual castig: miza*cota-miza
Argumentarea va avea cel putin 2 randuri ...
Se va putea posta pana cu 30 minute inainte de inceperea meciurilor!
Ziua de pariere este cuprinsa intre orele 0.00 si 24 ale fiecarei zile.

Sports skills are life skills
R.I.P. - Ibrahim Dossey - http://www.youtube.com/watch?v=VAuhUn8v7y0
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #1 on: 19 November 2011 - 09:27:09 »

Meciul: Freiburg - Hertha
Casa de pariuri:  bet365  
Tip pariu: goluri marcate
Pronostic:  ambele marcheaza
Cota: 1,61
Argumentare: Freiburg sta mult in flerul de marcatori pe care il au  Papa Demba Cisse si  Dembele, asistati de mijlocasul Makhiadi, in tentativa ei de a scapa de retrogradare!
Hertha e o echipa ce joaca deschis, nu s-a inchis in defensiva nici macar cu Bayern Munchen ; Rafael, Ramos sau Lassoga sunt jucatori ce pot marca impotriva oricarei echipe!
Miza: 6u
Eventual castig : 3,66
« Last Edit: 19 November 2011 - 18:30:18 by IRO » Logged
Ademaro
Membru avansat

Thanks! +9/-0

« Reply #2 on: 19 November 2011 - 09:40:37 »

Meciul:Viitorul Constanţa - Victoria Brăneşti - 11:00
Casa de pariuri:   :bwin:
Tip pariu:Câte goluri vor fi înscrise?
Pronostic: Peste 2,5
Cota: 1.55
Argumentare: recunosc e doar o speculatie bazata pe starea de spirit a celor de la Branesti care au deplasat echipa de juniori la Constanta pentru un meci cu echipa de pe locul 1; se pare ca titularii s-au depus memorii la liga pentru ca nu au mai fost platiti. Desi nu inscriu mult, 19 goluri in 13 meciuri, constantenii au astazi sansa sa isi imbunatateasca golaverajul
Miza: 10
Eventual castig: 5.5

Doar  bet365 si  , te rog!
« Last Edit: 19 November 2011 - 23:28:34 by irisui » Logged
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #3 on: 19 November 2011 - 14:48:38 »

Meci: Bayern München v Borussia Dortmund
Casa de pariuri:  
Tip pariu: Câştigător şi sub/peste
Pronostic: Bayern München să câştige şi peste 2.5 goluri combinate marcate în meci
Cota: 2.00

Argumentare: Parerea mea umila este ca acest meci este de tipul "a fost odata derby" si anume sezonul trecut cand Dortmund inca defila prin Bundesliga. In momentul de fata Bayern este echipa care defileaza prin toate competitiile si nu vad un alt rezultat decat victoria gazdelor in acest meci. Este un meci de razbunare pentru ultimele doua sezoane ratate, un meci in care un lider autoritar al Bundesligii (si la ora actuala si ca palmares) va face tot posibilul sa se impuna si cred ca sunt putine sanse ca acest lucru sa nu se intample. 8 din 10 meciuri pe terenul lui Bayern au fost peste 2.5 (ultimele 10 intalniri), 7 din 10 s-au incheiat cu victoria lui Bayern, per ansamblu avem 11-7-1, deci ce pot spune mai mult ca sa ma conving ca am ales bine?

Miza: 7 u
Profit Eventual: 7 u
« Last Edit: 19 November 2011 - 23:24:27 by irisui » Logged

Just do it !
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #4 on: 19 November 2011 - 14:57:36 »

Meci: Fc Brasov v CS Mioveni
Tip pariu: handicap asiatic
Pronostic: Brasov -1.0
Cota: 1.80

Argumentare: Sper ca nu va pare suspect acest pariu tinand cont ca joc impotriva echipei localitatii in care ma aflu, pentru ca nu am motive dubioase de invocat pentru a va convinge. Ma leg de forma de joc, de obicei este un criteriu slab de care te poti lega cand pariezi insa observ jocul Mioveniului de etape bune si nu intrezaresc nicio speranta. Singurul aspect de care ma tem este un joc mai slab decat de obicei facut de Brasov pentru ca altfel, nu au voie sa nu invinga azi o echipa care nu leaga nimic in joc, nu stie sa inscrie (pentru ca nu are jucatori de asa natura) si care primeste gol chiar daca adversarul nu pare sa atace destul de periculos.

Miza: 7 u
Profit Eventual: 5.6 u
« Last Edit: 19 November 2011 - 18:13:46 by IRO » Logged

Just do it !
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #5 on: 19 November 2011 - 16:59:14 »

Meciul: Dinamo - Vointa Sibiu
Tip pariu: Special
Pronostic: Dinamo sa castige la 0
Cota: 1.80
Argumentare: Un duel foarte dezechilibrat aici, intre o echipa de traditie a fotbalului romanesc si o nou promovata. Vointa a fost surpriza placuta a debutului de sezon si inca se afla deasupra liniei de salvare, dar jocul lor nu este la un nivel satisfacator. Cu toate astea, ei au reusit sa inscrie in ultimele meciuri, asta si pentru ca au intalnit echipe slabe cu aparari aproximative. Cand au dat de echipe tari (aici neincluzand staua), tabela a ramas intacta in dreptul lor si la fel se va intampla si astazi cand vor avea in fata cea mai buna aparare a campionatului. De partea cealalta, Dinamo este intr-un sprint frumos spre titlul desi nimeni nu le dadea vreo sansa la inceputul campionatului si sunt convins ca nu se vor impiedica de Vointa, chiar daca acestia isi vor arata toata vointa sa plece cu ceva puncte din "Groapa". Deci, victorie pentru gazde fara gol primit.
Miza: 7
Profit: 5.6
« Last Edit: 19 November 2011 - 23:24:57 by irisui » Logged

PaPi
Membru avansat

Thanks! +4/-0

« Reply #6 on: 19 November 2011 - 17:06:43 »

Meciul: Fiorentina vs AC Milan
Casa de pariuri:    bet365
Tip pariu: Single
Pronostic: AC Milan
Cota: 2.00
Argumentare:
    Fiorentina se afla in momentul de fata pe locul 11 in clasamentul Italiei, fiind o echipa modesta si mult mai slaba decat cea de anul trecut. Milan in schimb, este intr-o forma foarte buna. Chiar daca merge in deplasare fara Boateng, Cassano si Gatusso, din punctul meu de vedere toate sansele sunt de partea lor
Profit: 10
« Last Edit: 20 November 2011 - 09:55:10 by IRO » Logged
PaPi
Membru avansat

Thanks! +4/-0

« Reply #7 on: 19 November 2011 - 17:15:22 »

Meciul: Dinamo Buc. vs Voința Sibiu
Casa de pariuri:     bet365
Tip pariu: Handicap asiatic ajustabil
Pronostic: Dinamo Buc. -1.5
Cota: 1.75
Argumentare:
    Echipa de pe locul I din campionatul Romaniei vine dupa o victorie mare de la CFR, aspect care va conta in moralul bucurestenilor. Cel mai probabil Vointa va juca foarte mult pe aparare insa sunt de parere ca dinamo va reusi totusi sa castige la 2 goluri diferenta.
Miza: 5
Profit: 3.75
« Last Edit: 19 November 2011 - 23:25:23 by irisui » Logged
iro
Gold member

Thanks! +32/-3

« Reply #8 on: 19 November 2011 - 17:19:08 »

Meciul: Dinamo - Vointa Sibiu
Tip pariu: Handicap asiatic
Pronostic: Vointa Sibiu + 1.5
Cota: 2.02
Argumentare: Am o slabiciune pentru meciurile ce beneficiaza de promovare intensiva prin presa de la noi. Dinamo - Vointa Sibiu pare sa fie unul dintre aceste meciuri, iar din experientele trecute acest lucru nu este semn bun pentru pariori. Pe gsp.ro apare un titlu frumusel, "Dinamo - Voinţa: 1.55 e cota pentru 1 pauză/1 final!" si un articol partinitor pentru Dinamo, "O va desfiinţa Dinamo pe Voinţa azi? Așa spun cifrele". Se vrea oare o manipulare? Eu vad un X, dar pentru acest concurs merge acest handicap.
Profit: 10.2
« Last Edit: 19 November 2011 - 23:25:51 by irisui » Logged

Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #9 on: 19 November 2011 - 17:23:18 »

Meciul: CFR Cluj - U Cluj
Casa de pariuri:  
Tip pariu: Şansă dublă la pauză/final
Pronostic: X2/1X
Cota: 2.07
Argumentare: Cel mai aprig duel al etapei este derby-ul Clujului dintre echipa surogat CheFeRe si traditionala "U". Aici nervii sunt intinsi la maxim, ambitiile ating cote uriase iar determinarea va fi prezenta la fiecare contact fizic. Nici o echipa nu va fi atat de imprudenta sa iasa la atac pentru ca un gol pe contra ar putea sa fie primul si ultimul al meciul, meci care s-ar transforma apoi intr-o lupta surda si cu multe violente. Asadar, vad un joc defensiv de ambele parti, cu incercari timide de contraatac si cu multa atentie la miscarile adversarului. Am ales acest pariu pentru ca imi o ofera o varietate mare de scenarii de joc, in care ideea principala este sa nu conduca CFR la pauza si sa nu castige U la final. Ca sa fiu sincer, eu ma bazez pe un X/X, dar nu este exclus ca U sa inscrie printr-o executie individuala in prima repriza, pentru ca mai apoi CFR sa incerce egalarea in a doua repriza. Desi sunt convins ca sepcile rosii vor face totul pentru a nu primi gol, cred ca fiind vorba de CFR, un gol egalizator tot va veni cumva ... nu conteaza cum.  biggrin
Miza: 8
Profit: 8.56
« Last Edit: 20 November 2011 - 09:54:26 by IRO » Logged

Dude
Platinum member

Thanks! +99/-14

« Reply #10 on: 19 November 2011 - 18:24:38 »

Meciul: Buffalo - Phoenix
Casa de pariuri:  
Tip pariu: ML
Pronostic: 1
Cota: 1.78
Argumentare: Statistic privind acest joc, balanta pare sa se incline in favoarea gazdelor. Sunt printre cele mai puternice echipe in ceea ce priveste power play-urile, cu o defensiva excelenta, lucru care se poate spune si despre oaspetii de azi.  Ambele par in forma, Phoenix fiind 6-2-2 in ultimele jocuri, in timp ce gazdele de la Buffalo sunt 6-4-0. Ceea ce uimeste e insa acest 5-5 de acasa din acest moment pentru Buffalo, si acel 7-2 din deplasare pentru Phoenix, ambele echipe fiind considerate foarte puternice acasa. Cred ca a venit momentul ca balanta sa se incline in partea corecta, iar cuplul vanek - Pominvile sa isi demonstreze inca o data calitatea de cel mai de temut cuplu ofensiv din NHL.
Profit: 7.8
« Last Edit: 20 November 2011 - 09:52:38 by IRO » Logged
figo15
Membru
*

Thanks! +1/-0

« Reply #11 on: 20 November 2011 - 09:43:31 »

Meciul: Ungaria - Macedonia
Casa de pariuri: bet365
Tip pariu: Handicap asiatic
Pronostic: Ungaria -17
Cota: 1.85
Argumentare: Doua abordari diferite ale turneului Carpati, Ungaria cu un antrenor nou, norvegian, venita aici cu toate vedetele au o usurinta teribila in a marca cu romania 35 cu serbia 33 de mentionat ca sunt o multime de goluri usoare date de linia de 9m, de cealalta parte macedonia a venit fara o serie de jucatoare antrenorul cauta solutii pentru preliminarii iar echipa e foarte slaba fara nici o solutie pe pozitional( iar faza a doua sau contraatac nu prea ai cum sa faci daca adversarele ti-o baga in poarta- si oricum contrele lor sunt greoaie si balbaite) in plus macedonia a dus ieri aproape tot meciul cu sa zicem "prima" garnitura fara rezultate cate 8 goluri pe repriza. pana acum macedonia a luat 21 diferenta de la o Serbie fara Lekic si 19 de la garnitura a doua a romaniei(mai putin ultimele 10 min cand Voina a dat drumul titularelor pe teren si ale noastre au marcat 8 goluri)
Profit: 6.8
« Last Edit: 21 November 2011 - 07:36:22 by IRO » Logged
PaPi
Membru avansat

Thanks! +4/-0

« Reply #12 on: 20 November 2011 - 12:02:14 »

Meciul: Stuttgart vs Augsburg
Tip pariu: Handicap
Pronostic: Stuttgart - 1
Cota: 2.05
Argumentare:
  Stuttgart este in momentu de fata o echipa de top5 din Germania chiar daca se afla pe locul 8. Augsburg este deja ca si retrograda. In deplasare joaca foarte prost primind foarte multe goluri.
Miza:10
Profit: 10.5
« Last Edit: 21 November 2011 - 07:47:08 by IRO » Logged
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #13 on: 20 November 2011 - 14:54:25 »

Meciul: VfB Stuttgart v FC Augsburg
Casa de pariuri:  
Tip pariu: Scor corect multiplu
Pronostic: 1-0, 2-0 sau 3-0
Cota: 2.40
Argumentare: Meciul zilei pentru pariori pare a fi acesta si desi nu imi place sa merg cu publicul, o voi face aici pentru ca situatia mi se pare foarte buna si cota pe masura. Avem de-a face cu doua echipe care au obiective diferite in acest sezon, cu echipa gazda dornica sa prinda un loc de cupa europeana si cu oaspetii care ar fi super multumiti cu o salvare de la retrogradare. Pentru VfB obiectul este perfect realizabil in conditiile in care nu se vor impiedica de echipele mici, tocmai de aceea astazi nu are voie sa piarda punct cu lanterna rosie. Pentru Augsburg este extrem de greu in prima liga, unde au o singura victorie (singura echipa cu mai putin de 2 victorii), au cel mai prost atac (doar 9 goluri in 12 meciuri intr-un campionat precum Bundesliga) si cu o defensiva de "Top cizme". In conditiile astea, eu o vad retrogradata certa pentru acest sezon, revenind anul viitor acolo unde ii sta bine, adica in liga 2. Statistic, gazdele sunt mult peste oaspeti, dar sa aruncam un ochi si peste jucatori. Vedem ca la gazde avem absenti pe urmatorii: Delpierre, Audel, Schieber si Celozzi accidentati, iar Maza este suspendat pentru acest meci. Locul lor insa poate fi suplinit cu brio de catre rezerve, asa ca nu sunt foarte insemnate aceste absente. La oaspeti insa, situatia este critica: portarul Jentzsch, fundasii Möhrle si De Jong, mijlocasii Bellinghausen si Ndjeng si atacantii Hain si Oehrl plus Bah si Nebel vor absenta astazi, astfel ca echipa oaspete nu va putea conta mai deloc pe o banca de rezerve. In plus, principalele lor guri de foc ofensive sunt atacantul  Mölders (3 goluri), mijlocasul Hosogai (3 goluri) si fundasul Callsen-Bracker (2 goluri), deci gazdele nu vor avea de anihilat decat 2-3 oameni si treaba e pe jumatate rezolvata (adica sa nu ia gol). Mai trebuie sa marcheze maxim 3 goluri si pariul este castigator. Cred ca mai mult de 4 goluri nu vor marca chiar daca vor intalni o aparare aeriana, pentru ca Augsburg isi vor constientiza pe parcursul meciului valoarea si puterea si nu vor incerca decat sa limiteze proportiile rusinii aparandu-se mai atent si evitand sa lase spatii atacantilor echipei gazda.
Profit: 11.2
« Last Edit: 21 November 2011 - 07:37:42 by IRO » Logged

Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #14 on: 20 November 2011 - 18:57:17 »

Meci: Sporting v Braga
Tip pariu: Gol (fara gol)
Pronostic: Ambele sa marcheze
Cota: 1.90

Argumentare: Este cupa Portugaliei, stiu ca multi sunt reticenti cand vine vorba de pariat pe cupe insa consider ca am gasit doua echipe foarte competitive si un pariu pe goluri cred ca este cea mai buna solutie. Sporting este intr-o forma de zile mari si are doar o infrangere in ultimele 10 meciuri, restul de 9 intalniri fiind victorii. Infrangerea vine tocmai de la Vaslui ceea ce ar trebui sa ne faca mandrii ca am reusit sa "spargem" o asemenea serie, insa eu o consider un accident nefericit pentru Sporting care probabil va relua seria oprita acum aproximativ 2 saptamani. Braga nu se poate lauda cu performante asa mari precum Sporting insa este la randul ei o echipa competitiva. A marcat in aproape toate din cele 10 meciuri pe care le-a jucat in ultima vreme si a marcat in ultimele 4 intalniri cu Sporting. Ceea ce ma indeamna sa-mi placa mult acest pariu este tipicul jocului in Portugalia. Aici cand echipele nu se inchid fotbalul este spectaculos si nu ma astept ca una dintre ele sa joace inchis tot meciul. Am vazut partide urate intre un lider (Porto, Benfica, Sporting sau Braga) si o echipa fara pretentii cand jocul a suferit foarte mult deoarece terenul era inclinat la 45 de grade spre o poarta si cu toate acestea, mingea nu intra in plasa. Azi nu cred ca este cazul unui asemenea meci!

Miza: 9 u
Profit Eventual: 8.18 u
« Last Edit: 21 November 2011 - 07:40:24 by IRO » Logged

Just do it !
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #15 on: 20 November 2011 - 19:10:44 »

Meciul: DAL Cowboys v WAS Redskins
Tip pariu: Handicap ajustabil
Pronostic: WAS +3.5
Cota: 2.40
Argumentare: Un meci din campionatul bizar de fotbal american. Si cum putea fi si alegerea mea, daca nu la fel ca si competitia, adica bizara. Aleg sa joc cu handicap pozitiv ajustat pe gazde, desi toata lumea merge pe DAL. Aleg gazdele mai mult impotriva publicului, care fie constient de valoarea superioara a celor de la DAL, fie distras de seria de 5 jocuri fara victorie a gazdelor sau de ofensiva slaba a celor e la WAS, a mizat foarte mult pe Cowboys. Partea interesanta abia aici vine, pentru ca desi s-a pariat masiv pe oaspeti, spreadul in loc sa creasca de la -7.5 (cat era la deschidere), a scazut la -7. Sper sa fie inspirata aceasta speculatie si sa mai scot din parleala golului marcat de tristii de la Augsburg.
Miza: 7
Profit: 9.8
« Last Edit: 21 November 2011 - 07:42:04 by IRO » Logged

Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #16 on: 20 November 2011 - 19:15:04 »

Meci: Roma v Lecce
Tip pariu: Handicap Asiatic Ajustabil
Pronostic: Roma -1.0
Cota: 1.50

Argumentare: Roma a pierdut un tempo in acest sezon pentru forma nu tocmai buna prin care a trecut insa lucrurile dau semne de imbunatatire, cel putin mie asa mi se pare. Fiecare meci este important pentru Roma care a cazut pe locul 11 in campionat si mai ales aceste meciuri cu echipe considerate slabe unde victoriile sunt facile. Roma are o statistica extrem de buna pe teren propriu in meciurile contra lui Lecce (9-1-0) si in multe dintre aceste intalniri Roma a inscris 3 goluri , deci nu cred ca este o problema pentru Roma in gasirea drumului catre poarta adversarilor de azi. Ma astept la o victorie linistitoare pentru Roma azi insa incerc sa reduc din riscurile unui scor nefavorabil (pariului meu) prin acest handicap de 1.0 la care miza este returnata in cazul unei victorii la limita.

Miza: 6 u
Profit Eventual: 3 u
« Last Edit: 21 November 2011 - 07:47:31 by IRO » Logged

Just do it !
Dude
Platinum member

Thanks! +99/-14

« Reply #17 on: 21 November 2011 - 00:47:03 »

Meci: Giants - Eagles
Casa de pariuri:  gamebookers
Tip pariu: Total puncte
Pronostic: over 48
Cota: 2.32

Argumentare: Eagles, marea favorita anul acesta din punct de vedere al numelor din echipa pentru Superbowl s-a transformat intr-o mare dezamagire. Inca odata s-a confirmat ca nu numele fac o echipa si nu banii aduc succesul. Vick accidentat acum 2 jocuri, ii va face azi locul lui Vince Young adus pentru a face pe numarul 2, si fara prea mari sperante de a avea vreo sansa la a fi titular. Acum a venit aceasta ocazie, si cred ca situatia poate fi doar de 2 feluri. Ori face un joc reusit cu 2 pase de TD plus cateva actiuni bune, ori bubuie rau jocul si ofera cateva interceptionuri si fumble-uri ca urmare a lipsei de motivatie a defensivei sale.In oricare dintre aceste situatii, Giants ar trebui sa puna pe tabele peste 25 de puncte. In primul joc din aceasta rivalitate, s-au marcat 45 de puncte, iar in nici unul din sferturi nu au marcat ambele. E greu ca Eagles sa mai faca un joc asa urat, si cred ca 20 de puncte ar putea marca aici data fiind si noutatea introducerii lui Young ca starting qb.

Miza: 10 u
Profit Eventual: 13.2 u

« Last Edit: 21 November 2011 - 07:43:16 by IRO » Logged
iro
Gold member

Thanks! +32/-3

« Reply #18 on: 21 November 2011 - 13:29:55 »

Meciul: Tottenham v Aston Villa
Tip pariu: 1X2
Pronostic: X
Cota: 4.33 (3.00)
Argumentare: Tottenham este de departe publicbet-ul zilei, intr-o zi in care doar meciul din Premier League plus cele doua din Turneul Campionilor atrag atentia pariorilor. Nu am nici un argument just din punct de vedere sportiv. Totul se bazeaza pe faptul ca vor fi multi bani pe Tottenham, la o cota ce atrage foarte multi pariori. De ce X? Pai este suficient pentru casele de pariuri, dar si pentru echipa. Cota la 1X este de 1.10, putin chiar si pentru cei ce vor plasa bilete ....in plus, X-ul nu este egal cu zero. 1p in clasament si ceva "maruntis" nu ar strica.
Turneul Campionilor de la Londra este mult prea important ca sa poata fi "pescuit". Totul o sa ramana pe Tottenham care trebuie sa sparga ziua.
Profit: 20
« Last Edit: 22 November 2011 - 10:21:48 by IRO » Logged

Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #19 on: 21 November 2011 - 17:27:05 »

Meciul: Sparta Rotterdam v Emmen
Tip pariu: Sa castige ambele reprize
Pronostic: Sparta castiga ambele reprize
Cota: 2.2
Argumentare: Ultimul meci al etapei din Olanda 2 ne aduce fata in fata o echipa de jumatatea clasamentului cu evolutii oscilante (Sparta) si o echipa din subsolul clasamentului (Emmen) care pare hotarata sa se bata cu Agovv pe lanterna rosie, aducatoare de lumina spre liga a treia. Emmen are cea mai slaba aparare din campionat in cele 12 etape scurse pana acum, si un atac steril cu doar 11 goluri inscrise intr-un campionat in care se marcheaza la foc automat. Sparta acasa este o echipa foarte solida, cu 4 victorii si 2 egaluri in 6 meciuri, pe cand Emmen afara are o singura victorie in 6 meciuri, ghiciti unde? Bineinteles ca la Agovv. Asadar, vad un meci dominat copios de gazde, care nu se vor sfii sa inscrie de cate ori vor avea oportunitatea, atat in prima repriza cat si in a doua. In caz ca vor primi un gol norocos, ei vor da 2 in aceeasi repriza ca sa-mi iasa mie pariul  smile
Profit: 12
« Last Edit: 22 November 2011 - 10:23:22 by IRO » Logged

Pages: [1] 2 3 4 Go Up Print 
« previous next »
Jump to: