Welcome, Guest. Please login or register.
18 November 2019 - 20:50:12

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
115336 Posts in 3938 Topics by 671 Members
Latest Member: asmonacofan
* Home site Help thanks livescore Login Register

BILETUL ZILEI DIN FOTBAL SI TENIS

+  Forum pariuri sportive
|-+  Ponturi, predictii si pronosticuri din sport
| |-+  Concursuri de pariuri sportive
| | |-+  All in One
| | | |-+  Concurs All in One - Editia a 4-a 2011
« previous next »
Pages: 1 2 [3] Go Down Print
Author Topic: Concurs All in One - Editia a 4-a 2011  (Read 5718 times)
iro
Gold member

Thanks! +32/-3

« Reply #40 on: 28 November 2011 - 22:47:53 »

Meciul MOREHEAD STATE EAGLES @ BUCKNELL BISON este anulat. Acesta s-a disputat in data de 28.11 ora 00:30, periodata de concurs fiind intre 19-27 noiembrie si cuprinsa intre orele 0.00 si 24 ale fiecarei zile.

Pariul lui Cris01 pe Dinamo Bucuresti se mentine, nefiind aceeasi optiune de pariu cu cea jucata de Andrei. Incepand cu editia viitoare se revizuieste complet regulamentul de concurs pentru ca situatiile de genul acesta sa fie evitate.

Felicitari celor doi care au purtat lupta pana in ultima clipa, Cris si Andrei  thumbup
Pentru mine ambii sunt castigatori ai concursului.
Felicitari si lui irisui care a reusit sa se mentina pe plus. De fapt, doar podiumul este cel care a inregistrat profit. Pacat.

Sports skills are life skills
R.I.P. - Ibrahim Dossey - http://www.youtube.com/watch?v=VAuhUn8v7y0
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #41 on: 29 November 2011 - 08:53:04 »

Nu vom mai organiza concursuri de genul asta, unde unul se vaneaza pe altul pentru o sutime de punct in plus!
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #42 on: 30 November 2011 - 14:54:13 »

Nu vom mai organiza concursuri de genul asta, unde unul se vaneaza pe altul pentru o sutime de punct in plus!

Referirea e clar la adresa lui Andey, el tine cu tot dinadinsul sa castige concursuri, pentru a-si mangaia ego-ul exacerbat!
M-am saturat de zecile de polemici distructive pe care le-am avut cu el, nu a reusit sa inteleaga faptul ca pe primul plan aici e comunitatea, nu cate puncte aduna el in concurs prin toate mijloacele, fie ele fair-play sau nu!

Din cauza asta am zis ca, din punctul meu de vedere, acest tip de concursuri in care unul se vaneaza pe altul, nu se va mai desfasura pe forum!
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #43 on: 30 November 2011 - 15:22:28 »

@irisui: Cel care a vanat a fost cris, nu eu. Eu doar am incercat sa castig concursul in conditii regulamentare si de fair-play.
Ce te roade pe tine e faptul ca activitatea mea pe forumul asta se rezuma la concursuri, este?
De o perioada buna eu nu mai pariez, asa ca nu am de ce sa-mi desfasor activitate pe forum doar de dragul de a posta. In plus de asta, nici nu prea am de ce ..... nu am motivatie. De ce? Chiar nu stiu. Crezi ca imi poti spune tu de ce?  

@IRO: Meciul a inceput la ora 23:30.

irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #44 on: 30 November 2011 - 17:38:00 »

@irisui: Cel care a vanat a fost cris, nu eu. Eu doar am incercat sa castig concursul in conditii regulamentare si de fair-play.
Ce te roade pe tine e faptul ca activitatea mea pe forumul asta se rezuma la concursuri, este?
De o perioada buna eu nu mai pariez, asa ca nu am de ce sa-mi desfasor activitate pe forum doar de dragul de a posta. In plus de asta, nici nu prea am de ce ..... nu am motivatie. De ce? Chiar nu stiu. Crezi ca imi poti spune tu de ce?  

@IRO: Meciul a inceput la ora 23:30.

Nu ma roade nimic, e pur si simplu decizia ta daca mai pariezi sau nu!
Sunt sigur ca nimeni nu posteaza pe forum din obligatie, ci doar fiindca ii face placere si vrea sa fie de folos celorlalti!
Daca sunt si vor fi oameni care si-au pastrat in timp motivatia de a avea activitate pe forum, comunitatea va dainui!
Daca nu, nu, asta e viata, sunt multe proiecte mult mai indraznete care s-au prabusit!
Important e sa ne intalnim aici cu seninatate, cu bucurie, sa ne simtim bine si sa si castigam bani, daca se poate!
Nu am deloc chef de certuri pe aici, in viata sunt lucruri infinit mai importante si nu mai vreau sa imi pierd energia cu lucruri marunte!
Numai bine!
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #45 on: 30 November 2011 - 17:51:47 »

Nici eu nu mai vreau sa-mi irosesc energiile cu lucruri marunte, doar ca acum am vrut sa vad care este reactia organizatorilor vis-a-vis de lipsa totala de fair-play a unui prieten de-al lor in conditiile in care fair-play-ul era un deziderat de prim rang pentru ei.
Si raspunsul nu m-a surprins deloc .... gunoiul sub pres.

Sanatate si intelepciune !

Pages: 1 2 [3] Go Up Print 
« previous next »
Jump to: