Welcome, Guest. Please login or register.
24 August 2019 - 05:26:05

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
115336 Posts in 3938 Topics by 671 Members
Latest Member: asmonacofan
* Home site Help thanks livescore Login Register

BILETUL ZILEI DIN FOTBAL SI TENIS

+  Forum pariuri sportive
|-+  Ponturi, predictii si pronosticuri din sport
| |-+  Concursuri de pariuri sportive
| | |-+  All in One
| | | |-+  CONCURS ALL IN ONE -2011, EDITIA 2- PONTURI
« previous next »
Pages: 1 2 3 [4] 5 Go Down Print
Author Topic: CONCURS ALL IN ONE -2011, EDITIA 2- PONTURI  (Read 9255 times)
Deyu
Gold member

Thanks! +45/-4

Forta Steaua !

« Reply #60 on: 19 March 2011 - 08:07:43 »

Meci: WBA vs Arsenal
Tip pariu: 1x2
Pronostic: 2
Cota: 1.80 

Argumentare: Arsenal are sansa sa egaleze pe Man Utd la puncte si sa se distanteze la 7 pct de locul 3 si in acelasi timp poate spala rusinea din tur,  cand a pierdut inexplicabil 3-2 in fata celor de la West Bromwich pe propriul teren. Jucatorii lui Wenger si`au cam ratat obiectivele in ceea ce priveste cupa si Liga Campionilor, dar in lupta pentru titlul lucrurile stau altfel, Fabregas si compania avand o sansa destul de mare in acest sezon. Mi`e greu sa cred ca tunarii vor pierde de doua ori in acelasi an competitional cu o formatie care lupta pentru salvarea de la retrogradare, dar asta nu e un argument pentru care am ales acest pronostic, increderea pe care o am in Arsenal, venind de fapt, de la diferenta de valoare si experienta in ceea ce priveste lotul celor 2 adversare de azi.
Miza: 3 u
Profit eventual: 2.4 u
« Last Edit: 19 March 2011 - 20:01:12 by irisui » Logged

Sevilla 86 !
Deyu
Gold member

Thanks! +45/-4

Forta Steaua !

« Reply #61 on: 19 March 2011 - 09:38:48 »

Meci: Dortmund vs Mainz
Tip pariu: Numar goluri
Pronostic: peste 1.5 goluri Dortmund
Cota: 1.63  

Argumentare: Dortmund a calcat stramb etapa trecuta in partida cu Hoffenheim, totusi un meci care se anunta dificil mai ales din punct de vedere al rezultatului din tur, mai mult nici nu si`a creat foarte multe ocazii de poarta, dar astazi cred ca lucrurile vor sta altfel. Desi Mainz a inceput foarte bine acest sezon, fiind revelatia Bundesligii pana la un moment, jucatorii lui Tuchel  au inceput sa se accidenteze pe capete si oboseala sa`si spuna cuvantul. Dortmund are cei mai buni jucatori din lot la dispozitie, in afara lui Kagawa si cred ca astazi isi va crea mult mai multe ocazii decat cu Hoff si va concretiza cel putin 2 dintre ele pentru a`si asigura cele 3 puncte, mai ales ca Mainz`ul e o echipa care incaseaza destule goluri si pe langa aceasta jucatorii sunt foarte determinati, Leverkusen apropiindu-se la 9 pct de primul loc, un eventual esec sau semiesec al gazdelor de astazi putand sa relanseze campionatul in conditiile unei victorii a celor de la Leverkusen cu Schalke.

Miza: 5 u
Profit eventual: 3.15 u
« Last Edit: 20 March 2011 - 10:17:04 by IRO » Logged

Sevilla 86 !
allez
Membru avansat

Thanks! +20/-5

« Reply #62 on: 19 March 2011 - 13:30:09 »

Meci: Steaua Bucureşti-SC Vaslui
Casă de pariuri: bet365
Tip pariu: Şansă dublă
Pronostic: X2
Cotă: 1,5
Argumentare: Nu-mi doresc nicicum să iasă pariul ăsta, dar obiectiv vorbind nu prea văd cum Vaslui poate pleca din inima fotbalului românesc cu traista goală. Moldovenii au un lot net valoros Stelei, vin după un semieşec la Braşov şi dacă vor să-şi păstreze şansele la titlu nu mai pot face paşi greşiţi în condiţiile în care Poli şi Galaţi caştigă pe bandă rulantă. De cealalată parte, Steaua vine după un meci pe muchie de cuţit la Buzău, excelent pentru moralul băjeţilor lui Sorinacio. Scenariul probabil e următorul: Steaua pierde greu, având un ghinion imens iar după meci gigi apare pe sport.ro la marius chican şi slobozeşte cum e el păcătos şi l-a pedepsit Dumnezeu în Postul Paştelui. Marius chican sad.
Miză: 1
Profit eventual: 0,5
« Last Edit: 20 March 2011 - 10:18:08 by IRO » Logged

"I think we are blind. Blind people who can see, but do not see."
Jose Saramago
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #63 on: 19 March 2011 - 14:08:53 »

Meci: Rafael Nadal   v   Juan Martin Del Potro
Tip pariu: game-uri in setul 1
Pronostic: Peste 9.5
Cota: 1.53  bet365

Argumentare: Un meci destul de echilibrat dupa parerea mea la ora actuala. Nadal a declarat ca a jucat slab in primul set cu Ivo Karlovic fara a diminua insa meritele adversarului sau in seturile urmatoare. Del Potro observ ca la acest turneu are startul destul de slab, mai precis in niciun meci nu a terminat primul set sub 9.5 game-uri si nu cred ca va reusi performanta aceasta tocmai cu Nadal. Ambii jucatori muncesc mult in teren si la capitolul serviciu se descurca foarte bine consider ca diferenta va fi facuta de micile greseli nefortate, cel putin in primul set. Eu sigur nu m-as incumeta sa mizez pe unul dintre ei ca va face break in primul set!

Miza: 9 u
Profit eventual: 4.8 u
« Last Edit: 20 March 2011 - 10:24:40 by IRO » Logged

Just do it !
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #64 on: 19 March 2011 - 14:23:34 »

Meci: Palermo v AC Milan
Tip pariu: handicap asiatic
Pronostic: Milan -1.0
Cota: 2.5 (2.675  bet365)

Argumentare: Am ales Milan -1.0 si de ce nu as face-o? Echipe ca Fiorentina si Udinese au reusit sa invinga la handicap la Palermo, echipa ce are 5 infrangeri consecutive in ultima vreme. Milan a parasit competitiile europene si practic a iesit din cursa unui titlu foarte important, pentru ei, singura alinare ramanand in castigarea titlului in Italia. In campionat Milan s-a descurcat foarte bine pana acum insa Inter nu sta nici ea prost. Sunt doar 5 puncte si orice pas gresit conteaza, iar Milan nu cred ca este dispusa sa cedeze prima pozitie in clasament. Incepand de azi Milan trebuie sa uite de Europa si sa se concentreze foarte atent pe campionatul intern. Au in fata un meci foarte bun din acest punct de vedere, o echipa iesita din forma, care poate fi victima sigura.

Miza: 6 u
Profit eventual: 9 u
« Last Edit: 20 March 2011 - 10:24:22 by IRO » Logged

Just do it !
cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #65 on: 19 March 2011 - 15:52:24 »

Meci:   Man Utd v Bolton
Tip pariu:  handicap asiatic
Pronostic:  Man Utd (  -1)
Cota:  2,625
  bet365
Argumentare:  utd se afla intr-o perioada extrem de fasta, cu sanse mari(zic eu) sa ajunga in semifinalele C-league si cu 90% sanse sa castige campionatul ei trec ca de fiecare data in acesta perioada a anului printr-o forma deosebita, de partea cealalta Bolton este foarte modesta in acest an si daca vor continua asa se vor zbate pana spre final sa nu retrogradeze. Cu un atac de 5 stele in care a inceput sa straluceasca tot mai mult mexicanul Hernandez azi United nu ar trebui sa aiba emotii si poate doar "suficienta" ma face sa merg doar pe un handicap asiatic, oricum azi Man Utd este un pont excelent zic eu
Miza: 10  u
Profit eventual: 6,25 u
« Last Edit: 20 March 2011 - 10:25:24 by IRO » Logged
mihail
Membru avansat

Thanks! +8/-0

« Reply #66 on: 19 March 2011 - 16:10:57 »

Meci:  everton-fulham
Tip pariu:  sub/peste
Pronostic:  sub 2.5
Cota:  1.65  
Argumentare:  un meci din campionatul angliei intre ocupantele locurilor 9 , respectiv 11.Fulham este o echipa in care majoritatea meciurilor se termina under 2.5, o echipa care marcheaza putin 32 de goluri in 29 de etape si doar 31 primite .O singura victorie in deplasare pentru oaspeti , 8 egaluri si 5 infrangeri , iar everton are o medie de 1.57 goluri marcate acasa si 1.35 primite.
Miza: 10  u
Profit eventual: 6.5 u
« Last Edit: 20 March 2011 - 10:26:49 by IRO » Logged

Gentle storm | Thundering silence
Inferior force | Uncontrolled calm
Vital unlife | Logic/chaos/logic
cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #67 on: 19 March 2011 - 18:54:39 »

Meci:  Cuenca 2016 v F.C. Barcelona
Tip pariu:  handicap asiatic
Pronostic: F.C. Barcelona  (  -6)
Cota:  1,86
  bet365
Argumentare:  Barcelonq in acest moment in handbal este cam la nivelul echipei de fotbal, in canmpionat are 22 de victorii fara nici un egal sau infrangere iar in Liga campionilor nu a mai pierdut din finala de anul trecut, ca o concluzie matura tot castigand la diferente mari fiecare meci indiferend de adversar. In seara aceasta vor juca la o echipa modesta ce isi castiga punctele cuminte doar in fata celor de nivelul sau.Cred ca vom asista la inca un antrenament cu public al catalanilor iar scorul nu imi va creea nici macar o secunda emotii diferenta fiind imensa intre cele doua echipe.
Miza: 5  u
Profit eventual: 4,3 u
« Last Edit: 20 March 2011 - 10:37:09 by IRO » Logged
Sara 21
Membru avansat

Thanks! +9/-0

« Reply #68 on: 19 March 2011 - 19:10:16 »

Meci: Steaua Bucuresti v FC Vaslui
Tip pariu: Sansa dubla
Pronostic:  1 X
Cota: 1.38   bet365

Argumentare:.Intalnirea va avea loc pe arena din bulevardul Ghencea iar asistenta va reprezenta o cifra buna pentru liga intai, aproximativ 15.000 de spectatori. Gazdele de la Steaua ocupa locul cinci in campionat cu 35 de puncte acumulate in 21 de meciuri disputate pana acum in timp ce oaspetii de la Fc Vaslui stau mai bine fata de bucuresteni,ocupand locul trei cu patru puncte fata de Steaua in clasament mai mult si anume 39 de puncte acumulate in cele 21 de partide scurse pana acum. O data cu venirea unui nou antrenor Sorin Cartu multe lucruri din tabara bucuresteana nu s-au schimbat ,dar apreciez totusi incercarile noului tehnician de a redresa ce se mai poate la aceasta echipa.

Miza: 10 u Profit eventual: 3.8 u
« Last Edit: 20 March 2011 - 10:28:30 by IRO » Logged

Ideile apasa tragaciul, dar instinctul incarca arma.
Claudiu
Gold member

Thanks! +27/-9

« Reply #69 on: 19 March 2011 - 19:14:42 »

Meci: Steaua Bucureşti-SC Vaslui
Casă de pariuri: gamebookers
Pronostic: 1
Cotă: 2.4
Argumentare: La ora actuala Vaslui are o echipa care este superioara Stelei atat valoric cat si ca rezultate, asta reflectandu-se si in clasament unde au 4 puncte in fata Stelei . Steaua cu detsule problemein ultima vreme atat pe banc atehnica cat si pe teren au o sansa buna de a se apropia de adverdsarii de azi cu o victorie .Vaslui alaturi de Timisoara si Galati este una din echipe constante ale campionatului si vin dupa un egal la Brasov, rezultat care le-a taiat din sansele la titlu. Steaua cu toate ca pare o echipa impotenta cred ca poate lega 2 victorii la rand asta seara mai ales ca Vaslui au un complex ca sa zic asa in meciurile directe , iar daca Steaua i-a batut in tur nu vad dc nu ar bate si azi , mizez pe 1-0 in stilul lui Sorinaccio si 3 puncte care sa-i urce in clasament pe Gigi si ai lui  al
Miză: 10
Profit eventual: 14
« Last Edit: 20 March 2011 - 10:29:27 by IRO » Logged
mihail
Membru avansat

Thanks! +8/-0

« Reply #70 on: 19 March 2011 - 20:10:56 »

Meci: federer-djokovic
Tip pariu: rezultat dublu
Pronostic:  federer sa castige primul set si meciul
Cota: 2.5       (2.87)  bet365

Argumentare:Un duel pentru pozitia a 2-a in clasamentul general, un meci foarte interesant intre sarbul djokovic care nu este invins de la inceputul anului, joaca extrordinar, pierzand doar 11 gameuri in 3 meciuri la indian wells , este fara set pierdut si ultimele 2 intalniri directe castigate in minin de seturi impotriva lui federer.Elvetianul la randul lui nu a pierdut set aici si din punctul meu de vedere inca mai are multe de spus in circuitul atp.Cine sa il opreasca pe djokovic din seria lui de victorii daca nu MR PERFECT? Optiunea mea pentru acest pariu este bazata pe statistica referitoare la intalnirile dintre cei 2 ,13-8 pentru elvetian si doar 3 meciuri din 21 cel care a pierdut primul set  nu a si castigat la final (djokovic reusind sa intoarca meciul de fiecare data dintre cele 3 situatii la care ma refeream) . Un mic detaliu irelevant pentru acest meci mi-a atras atentia :nadal conduce 14-8 intalniri directe cu federer , si pentru cei care cred in coincidente legate de cifre poate fi un factor psihologic demn de urmarit-Oare va fi si dupa meciul din aceasta seara 14-8 pentru elevetian? Ramane de vazut.

Miza: 5 u
Profit eventual: 7.5 u
« Last Edit: 20 March 2011 - 10:27:38 by IRO » Logged

Dude
Platinum member

Thanks! +99/-14

« Reply #71 on: 19 March 2011 - 20:13:09 »

Meci: Cavaliers @ clippers
Tip pariu: total puncte
Pronostic: under 200.5
Cota: 1.91  

Argumentare: Un joc care incepe de dupa-amiaza si poate fi un argument de inceput pentru underul pe care vreau sa il joc. Cavaliers nu sunt o echipa care sa aiba potential de a apasa pe acceleratie, si faptul ca au invins tocmai pe cei de la Clippers in jocul care a intrerupt seria de infrangeri record pentru ei, ar trebui sa fie un motiv in plus de motivatie pentru Clippers de a demonstra azi forta. Totusi atunci situatia era diferita, Davis era la Clippers azi e indisponibil pentru Cavs. Gordon va juca azi, la fel ca si Kaman, in timp ce la oaspeti, absenta unui pg veritabil se va dovedi probabil din nou o piedica foarte mare pentru ofensiva. Rotationul adus in lotul celor de la Cavs cu cate 20si ceva de minute pentru jucatori, e o piedica mare pentru constanta, iar ofensiva va avea si din acest motiv de suferit, iar pragul de 90 de puncte pare singurul obiectiv pe care il vad azi pentru Cavs. 93-105

Miza: 10 u
Profit eventual: 9.1 u

« Last Edit: 20 March 2011 - 10:32:33 by IRO » Logged
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #72 on: 19 March 2011 - 20:15:09 »

Meci: Djokovic- Federer
Tip pariu: victorie
Cota: 1.63  

Argumentare: Semifinale la Indian Wells...Mare meci mare... smile Djoko joaca cel mai bun tenis al sau, a castigat Australian Open, are 21 de victorii la rand si si-a adjudecat ultimele doua meciuri jucate cu marele Federer. Nole are moralul pe Everest, jocul ii merge, a fasit antidotul pentru jocul elvetianului, multe argumente pentru o victorie a sarbului astazi! Cota nu imi place, e prea mica, dar asta e, nu pot merge decat pe Djoko azi... smile
Profit eventual: 1.89 u
« Last Edit: 20 March 2011 - 10:30:16 by IRO » Logged
cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #73 on: 20 March 2011 - 12:49:38 »

Meci:  Den Haag v Ajax Amsterdam
Tip pariu:  victorie
Pronostic:   Ajax
Cota:  2,2
  bet365
Argumentare:  Ajax tocmai ce a iesit din Europa League  fiind "exmatriculata" de rusii de la Spartak, azi are de dat un test extrem de greu in fata revelatiei acestui sezon in Olanda. Dupa parerea mea Ajax prezinta un lot ce ar putea trage la titlu si poate doar concentrarea sau tineretea unor anumiti jucatori au privat-o de unele victrorii iar in fata celor de la Den Haag au de luat o  revansa   ( in tur pe Amsterdam Arena gazdele de azi s-au impus cu 1-0) . Cele 3 puncte sunt extrem de importante cu ajutorul lor ei raman in lupta pentrru titlu. Ajax are puterea sa invinga azi mai ales ca Den Haag a aratat si carente in jocul lor, acum o sapt au pierdut in fata celor de la De Graafschap, o echipa extrem de modesta.
Miza: 5  u
Profit eventual: 6 u
« Last Edit: 21 March 2011 - 16:23:38 by IRO » Logged
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #74 on: 20 March 2011 - 13:31:35 »

Meci: NADAL- DJOKOVIC
Tip pariu: victorie
Cota: 2,1  bet365 
Finala turneului de la Indian Wells...
E pana la urma meciul dintre cei mai in forma in jucatori ai momentului, cu o mentiune in plus pentru Djoko, cel care are 22 de victorii in serie.
Am vazut semifinalele, Rafa si-a facut jocul de regularitate de pe fundul terenului, l-a pus pe DelPo sa alerge si l-a uzat incetul cu incetul, ca o picatura chinezeasca...Ca o remarca, mi s-a parut ca vad un mic plus la reverul lui Rafa.
 Desi JMDP a incercat sa il joace pe aceasta lovitura, Rafa s-a aparat foarte bine , reusind chiar cateva lovituri castigatoare de backhand.
Djoko a evoluat la capitolul pregatire fizica si a reusit sa fructifice pana la urma jocul slab de rever al lui Federer precum si capacitatea acestuia de deplasare in teren, care a devenit  din ce in ce mai scazuta...
Il aleg pe Rafa aici din cel putin doua motive:
- pentru superioritatea lui Rafa la jocul din spatele terenului, in conditiile in care, dupa cum am zis, si-a ridicat nivelul la lovitura de rever; desi Nole a evoluat mult in joc, il vad inca superior pe Rafa la acest capitol.
- pentru valoarea cotei, fiindca statutul de outsider pentru Rafa este dat doar de parcursul extraordinar al lui Djoko din anul acesta.
E clar ca vom mai vedea in continuare multe meciuri intre Rafa si Nole( 16-7 pentru Rafa e scorul in acest moment), cei doi par a fi in momente de apogeu ale carierelor si sunt la varste care le dau dreptul sa spere la inca multi ani de tenis de inalt nivel.
Acestea fiind zise, nu uitati sa va bucurati de tenis, e cel mai frumos sport dintre toate!
Profit eventual: 3,3 u
« Last Edit: 21 March 2011 - 13:52:46 by irisui » Logged
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #75 on: 20 March 2011 - 14:04:15 »

Meci: Sunderland v Liverpool
Pronostic: 2
Cota: 2.50 (2.60  bet365)

Argumentare: Liverpool m-a tot dezamagit in ultima vreme insa eu sper ca isi revin chiar incepand de azi! Daca ne uitam pe clasament putem observa clar ca Liverpool are nevoie de puncte si urgent pentru a intra din nou in sfera "Europa". Au fost eliminati din Cupa dezamagitor iar acum sunt nevoiti sa lupte pentru locurile 4 sau 5 cu Tottenham si Chelsea insa cel mai grav aspect al acestei situatii este ca mai au nevoie de cel putin 7-8 puncte pentru a initia acest atac. Situatie grea pentru Liverpool in acest moment si consider ca acest meci este unul de genul "acum, ori niciodata". La Sunderland, statistic, Liverpool sta bine (1-2-6) insa nu cred ca trebuie sa mai conteze adversarul de acum inainte, ci doar cele 3 puncte puse in joc.

Profit eventual: 15 u
« Last Edit: 20 March 2011 - 20:35:11 by irisui » Logged

Just do it !
cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #76 on: 20 March 2011 - 14:56:13 »

Meci: THW Kiel v SG Flensburg-Handewitt
Tip pariu: handicap asiatic
Pronostic: Kiel (-6)
Cota: 2,00

Argumentare: Ambele sunt de mare calibru in campionatul german, ambele inca sunt in fazele superioare din C-league dar Kiel este cu o clasa peste Flansburg. Kiel se afla intr-o cursa de urmarire a liderului Hamburg orice meci pentru ei trebuind sa se incheie cu victorie. Azi pe teren propriu victoria nu poate fi pusa la indoiala iar diferenta de goluri avand in vedere cea de valoare ar trebui sa fie usor de acoperit publicul prorpiu reusind de fiecare data sa creeze o atmosfera incredibila. Merg linistit pe mana detinatorilor C-league de anul trecut, diferenta ar trebui sa se faca in din primele 40 de minute ay
Profit eventual: 10 u
« Last Edit: 21 March 2011 - 16:25:21 by IRO » Logged
allez
Membru avansat

Thanks! +20/-5

« Reply #77 on: 20 March 2011 - 14:57:56 »

Meci: Dinamo Bucureşti-FCM Târgu-Mureş
Casă de pariuri: bet365
Tip pariu: 1X2
Cotă: 1,4
Argumentare: E timpul unei victorii şi pentru dinamovişti. N-au mai câştigat de trei etape şi dacă vor să emită pretenţii la un loc "european" la finalul campionatului, o victorie astăzi e necesară. Odată cu venirea celor doi olteni, atmosfera în sânul echipei poate fi îmbunătăţită şi asta poate fi suficient pentru câştigarea partidei. Deşi Sabău e un maestru al tacticii şi poate fi un adversar redutabil cred că entuziasmul dat de ultimele două victorii le va fi fatal târgmureşenilor.
Miză: 1
Profit eventual: 0,4
« Last Edit: 21 March 2011 - 13:52:04 by irisui » Logged

"I think we are blind. Blind people who can see, but do not see."
Jose Saramago
mihail
Membru avansat

Thanks! +8/-0

« Reply #78 on: 20 March 2011 - 16:39:26 »

[b]Meci: NADAL- DJOKOVIC
Tip pariu: scor corect
Pronostic: 0-2
Cota: 2.5      (2.75)

Argumentare:16-7 in intalnirile directe pentru nadal, cu un avantaj  de partea lui nole in ceea ce priveste meciurile disputate pe hard 7-5, hardul fiind singura suprafata in care el a reusit sa il invinga pe nadal.Sarbul e in mare forma, jocul lui a crescut mult , rezultatele confirmand ceea ce am spus mai sus.

Miza:10

Profit eventual: 15 u[/b]
« Last Edit: 21 March 2011 - 13:51:33 by irisui » Logged

Dude
Platinum member

Thanks! +99/-14

« Reply #79 on: 20 March 2011 - 17:18:42 »

Meci: Suns @ Clippers
Tip pariu: ML
Pronostic: SUNS
Cota: 2.05      

Argumentare:Cred ca e printre putinele dati in acest sezon cand vad valoare intr-o cota a celor de la Suns, si joc si impotriva celor de la Clippers. E 1-1 pana acum in aceata serie, dar ambele jocuri s-au desfasurat in 2010, iar de atunci multe s-au schimbat in jocul celor doua. Defensiv, Suns si-au imbunatatit jocul enorm in opinia mea, cu venirea lui Gortat si Carter, si plecarea lui Richardson. Ieri clippers in jocul cu Cavs nu m-au impresionat in special defensiv, si au lasat impresia ca ora nu prea le convine. E drept ca si Suns s-ar putea sa aiba aceeasi problema, dar faptul ca LA sunt b2b, mi se pare un dezavanaj pentru gazde. Ca si match-up, e unul in care la center PHX ar trebui sa fie avantajati, iar la guarzi, e un usor avantaj pentru Clippers prin versatilitatea lui Williams si Gordon, fata de Carter, care e prea inconstant. Dar partea care intereseaza aici e cine il va tine pe Griffin. Hill va fi probabil responsabil cu acest aspect, si e un match-up care imi place, experienta lui Hill putand sa puna probleme nebuniei lui Griffin. Si daca e sa va luati de infrangere din 26 decembrie pentru Suns din LA, trebuie sa luati in considerare si faptul ca era doar al doilea joc pentru Suns dupa trade-ul cu Magic, iar relatiile erau deficitare, in special la nivel defensiv. Azi altfel vor sta lucrurile, Clippers fiind 3-12 ATS duminica, 3-9 dupa ce marcheaza peste 100 de puncte in jocul anterior, in timp ce sunt prefera sa fie underdog, fiind 5-1-1 in acest spot. 104-100

Miza:5
Profit eventual: 5.25 u
« Last Edit: 21 March 2011 - 16:29:50 by IRO » Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 Go Up Print 
« previous next »
Jump to: