Welcome, Guest. Please login or register.
26 August 2019 - 05:49:49

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
115336 Posts in 3938 Topics by 671 Members
Latest Member: asmonacofan
* Home site Help thanks livescore Login Register

BILETUL ZILEI DIN FOTBAL SI TENIS

+  Forum pariuri sportive
|-+  Ponturi, predictii si pronosticuri din sport
| |-+  Concursuri de pariuri sportive
| | |-+  All in One
| | | |-+  CONCURS ALL IN ONE -2011, EDITIA 2- PONTURI
« previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5 Go Down Print
Author Topic: CONCURS ALL IN ONE -2011, EDITIA 2- PONTURI  (Read 9270 times)
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #20 on: 14 March 2011 - 23:02:57 »

Meci: Fernando Verdasco   v   Sam Querrey
Tip pariu: total game-uri
Pronostic: peste 22.5
Cota: 1.80  bet365

Argumentare: Nu a trebuit sa caut mult prin oferta pana am gasit un meci interesant, zic un meci interesant pentru ca mai este unul cel putin la fel de interesant (Dolgopolov v Del Potro). Verdasco, desi este spaniol, nu as baga mana in foc ca este zgurist 100% ci am vazut ca se misca foarte bine pe hard. H2H vad un 1-0 de partea spaniolului, cu un scor ce imi avantajeaza pariul de azi insa lucrurile par promitatoare daca ma ghidez putin dupa ultimul meci jucat la acest turneu. Querrey pare in forma buna de joc, se afla si in America deci ma astept sa nu mai piarda meciul in doar 2 seturi. De partea cealalta, Verdasco nu pare sa forteze foarte mult in meci, ceea ce ma indeamna sa sper la un tie break in acest meci, cel putin in primul set. Nu vreau si nu ma astept la un rezultat la limita (7-6,6-4) ci cred ca se vor juca 3 seturi sau 2 tie break-uri.

Miza: 7 u
Profit eventual: 5.6 u
« Last Edit: 15 March 2011 - 11:59:16 by IRO » Logged

Just do it !
cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #21 on: 14 March 2011 - 23:44:51 »

Meci: MIN Wild v VAN Canucks
 Tip pariu:  handicap
Pronostic: Canucks (-1)
Cota:  2.40  
 bet365

Argumentare: Gazdele par a fi intr-o forma excelenta in aceasta perioada, vin dupa o serie de 5 victorii consecutive realizata in deplasare in urma careia au ajuns pe primul loc. Fratii Sundin duc echipa in spate reusind golurile decisive in ultimile partide in timp ce la   oaspeti inca se simte lipsa capitanului Koivu si a inca 3 fundasi din prima garnitura. Per total scorul direct este egal (2-2) dar de fiecare daca cand Vancouver a castigat a facut-o la un scor mare si cum in seara aceasta toate coordonatele ii indica pe "Canucks"  favoriti sunt convins ca o vor face la o diferenta de macar 2 goluri.
Miza: 10  u
Profit eventual: 14 u
« Last Edit: 15 March 2011 - 12:02:44 by IRO » Logged
Claudiu
Gold member

Thanks! +27/-9

« Reply #22 on: 14 March 2011 - 23:46:11 »

Meci: Simon - Karlovic
Tip pariu: victorie
Pronostic:2
Cota: 2.75  bet365

Argumentare: 2 jucatori cu stiluri de joc diferite . Simon un jucator la care ii plac schimburile lungi de mingi , cu un joc foarte bun de pe fundul terenului , asemanator lui Ferrer . De partea opusa Karlovic un jucator care traieste numai din serviciu si cu toate astea poate bate pe oricine cu acest servici . In primul tur aici , Simon a trecut destul de chinuit de Schuetler, pe cand Karlovic a avut probleme cu Matosevic dar a reusit un joc foarte bun cu Ferrer , reusind niste procnetaje destul de mari . Simon ca si Ferrer cred ca va avea probleme cu serva sa iar pe a lui Karlovic ii va fi si mai greu  , asta vazandu-se si in meciul cu Ferrer care este unul dintre cei mai buni returneuri .

Miza: 5 u
Profit eventual: 8.75 u

« Last Edit: 15 March 2011 - 12:01:30 by IRO » Logged
cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #23 on: 15 March 2011 - 09:36:59 »

Meci: Man Utd v Marseille
 Tip pariu:  handicap siatic
Pronostic: Utd(-1)
Cota: 1,925
 bet365

Argumentare: Rezultatul din tur nu le da prea multe variante celor de la United, trebuie sa invinga in seara aceasta si pentru a nu avea emotii pe final, ar trebui sa o faca la o diferenta de minim 2 goluri. Vorbind strict de valoarea celor doua loturi constatam ca englezii stau mult mai bine, pe teren prorpiu de fiecare data castigand clar(exceptie egalul de "salon in ultima etapa din C-league contra Valenciei), in plus stim cat de riguros este Ferguson si va avea grija de a-si monta jucatorii la maxim. Cred ca United va castiga, nu usor dar la o diferenta confortabila, publicul celebru de pe Old Traford prezentand o garantie in plus pentru rezultat(sper eu blushing)
Profit eventual: 9,25 u
« Last Edit: 16 March 2011 - 09:43:41 by IRO » Logged
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #24 on: 15 March 2011 - 12:06:59 »

Meci: Bayern Munich v Inter Milan
Tip pariu: rezultat la pauza
Pronostic: X
Cota: 2.40  bet365

Argumentare: Un meci foarte echilibrat in seara aceasta intre Bayern si Inter, echilibrul stabilit putin si de rezultatul din tur. Inclin sa mizez pe un joc tacticizat la maxim, putin ma ajuta in a lua aceasta decizie si faptul ca este o echipa italiana in teren. Pe scurt lucrurile sunt simple. Bayern la egal e calificata insa un gol inscris de nemti ar clarifica definitiv situatia calificarii. De partea cealalta Inter are nevoie doar de un singur gol inscris, fara a primi altul in schimb pentru a duce meciul in prelungiri. Nu cred ca gruparea italiana vine in Germania cu gandul de a invinge inscriind doua goluri si de a se califica in timp regulamentar ci, mai degraba, ultima lor speranta ramane in jocul tactic foarte bun si speranta inscrierii unui gol. Acest meci il gandesc ca pe un meci de 0-0 final, deci nu-mi pun probleme mari pentru rezultatul de la pauza.

Miza: 8 u
Profit eventual: 11.2 u
« Last Edit: 16 March 2011 - 09:44:46 by IRO » Logged

Just do it !
mihail
Membru avansat

Thanks! +8/-0

« Reply #25 on: 15 March 2011 - 12:10:04 »

Meci: bayern-inter
Tip pariu:sub/peste 2.5
Pronostic: sub 2.5
Cota: 2.07   bet365

Argumentare: Bayern vine dupa un zdrobitor 6-0 impotriva lui Hamburg in campionat, pe cand Inter a ratat o sansa de a se apropia de liderul din Serie A Milan "reusind" un egal la Brescia.Meciul din tur a fost castigat de bavarezi pe final, fiind unul cu multe sanse de gol de ambele parti cu un plus pentru nemti .Ma astept la o dominare din partea lui Bayern in ceea ce priveste posesia, cu o aparare a lui Inter destul de departe de propria poarta , italienii mizand pe contraatac si pe viteaza lui eto`o.

Miza: 10 u
Profit eventual: 10.7 u
« Last Edit: 16 March 2011 - 09:46:02 by IRO » Logged

Gentle storm | Thundering silence
Inferior force | Uncontrolled calm
Vital unlife | Logic/chaos/logic
Claudiu
Gold member

Thanks! +27/-9

« Reply #26 on: 15 March 2011 - 15:31:19 »

Meci: Aik - HV71
Tip pariu: victorie
Pronostic: 2
Cota: 2.25 bet365

Argumentare: Meciul 4 dintre Aik -si Hv 71 are loc pe terenul celor de la Stockholm care conduc surprinzator oarecum cu 3-0, dupa 2 meicuri castigate pe arena celor din Hv71. Hv 71 a pierdut categoric cele 3 meciuri reusind doar 3 goluri in 3 meciuri si primind 10 . Aik jucand foarte defensiv iar ofensiv au fost eficienti . Inaintea acetsui playoff, gazdele au terminat pe 8 iar Hv 71 pe prima pozitie si erau echipa favorita la trofeu . Azi e poate ultima sans a oaspetilor de a mai spera ceva in aceasta dubla si cred ca dupa 3 meciuri slabe vor face un joc bun care sa se concretizeze si pe tabele . In sezonul regulat cele 2 s-au mai intalnit de 4 ori, Hv 71 avand 3-1 din care in 2 partide le-a administrat gazdelor un 8-2 si un 7-3 pe care ii cred capabili sa le dea si azi , mai ales ca Aik si-au depasit cu mult prea mult performanta in dubla cu HV71 .

Profit eventual: 12.5u

« Last Edit: 16 March 2011 - 09:48:59 by IRO » Logged
costelio
Membru avansat

Thanks! +18/-2

« Reply #27 on: 15 March 2011 - 17:55:45 »

Meci : Bayern Munich - Internationale Milano
Casa de pariuri :  bet365
Tip Pariu : Rezultat corect la pauza
Pronostic : Repriza 1 - numar goluri- sub 1 gol
Cota : 2.125

Argumentare: Bayern pleaca din min 0 cu calificarea in buzunar...primele minute o sa fie de tatonare si nu o sa se arunce nici una dintre echipe sa atace....Interul este o echipa matura care stie ca 1 gol ii poate aduce prelungirile si poate calificarea la penalty...mentalitatea italiana de joc la limita...nici ei nu o sa se arunce din start sa atace....poate un gol sa se marcheze in prima repriza dintr-o faza fixa sau vreun eveniment special....nu stiu...un sut de la 40 de m a lui Snejider.....oricum pana la pauza vad un meci inchis si chiar daca Bayern nu este tipul de echipa inchisa o sa intre in jocul lui Inter pentru ca pleaca deja calificata si nu are motive sa forteze din start...Nu conteaza prea mult cine joaca si cine nu joaca...am incredere in apararea si stilul lui Inter...este foarte probabil ca meciul sa se termine 0-0 sau cel putin la pauza asa o sa fie. Toata lumea vede multe goluri aici , dar eu cred ca o sa fie exact pe dos.....scor corect 0-0 la pauza(ptr acoperire daca se marcheaza totusi un gol-marcator Inter)
Miza 5 unitati
Profit eventual 5,625 unitati
« Last Edit: 16 March 2011 - 09:51:27 by IRO » Logged
Dude
Platinum member

Thanks! +99/-14

« Reply #28 on: 15 March 2011 - 20:27:52 »

Meci : Hawks-Bucks
Casa de pariuri :  
Tip Pariu : Handicap
Pronostic :  Buks +5.5
Cota : 1.91

Argumentare: Cum sa nu vrei sa joci pe Atlanta in acest spot. Adica o echipa care in jocul trecut a aruncat 51% si a permis doar 35%, contra uneia care a aruncat doar 21% si care e doar 9-23 in deplasari ?
Pai simplu....Hawks cu 2 zile de pauza sunt 2-7 ATS, sunt 1-9 dupa victorii ATS, in timp ce Bucks sunt 11-5 dupa infrangeri ATS. In plus, Hawks sunt 0-11 ATS contra adversarilor cu mai putine victorii, care nu se au mai mult de 1 infrangere la rand si spreadul e intre 4 si 6.5, iar Bucks sunt 9-1 in jocurile in care arunca mai putin de 76 de puncte si pierd la mai mult de 25 de puncte diferenta. Sezonul asta sunt 12-2 cand pierd la mai mult de 3, marcheaza mai putin de 85 de puncte, si nu sunt un dog mai mare de 8 puncte.
Si ultima statistica pentru acest joc: echipele care marcheaza mai putin de 66 de puncte, cu mai putin de 3 zile de odihna si cu procentaj al victoriilor de 0.800, si au pierdut jocul cu liderul divizional sunt 16-0 ATS.
Miza: 10 unitati
Profit eventual:9.1 unitati
« Last Edit: 16 March 2011 - 09:53:11 by IRO » Logged
adyqwe11
Membru
*

Thanks! +0/-0

« Reply #29 on: 15 March 2011 - 20:55:22 »

Meciul : Radwanska A. v Azarenka V.
Casa de pariuri:  
Tip pariu: [Total jocuri]
Pronostic : peste 21
Cota : 1.80
Argumentare :

De data aceasta Azarenka va trebui să joace mai bine deoarece sora Urszulei e la un alt nivel şi îi va pune cu siguranţă mult mai multe probleme. Radwanska a avut noroc ieri cu Kirilenko, aceasta servind pentru meci, impunându-se până la urmă cu 6-0, 2-6, 7-5. Cred că va fi o partidă echilibrată care probabil se va decide în 3 seturi, între două jucătoare apropiate ca valoare, aflate însă într-o formă destul de puţin convingătoare. Un plus totuşi pentru Azarenka care conduce cu 4-2 în meciurile directe.

Miza : 10 u
Eventual castig: 8 u

« Last Edit: 16 March 2011 - 09:57:40 by IRO » Logged
allez
Membru avansat

Thanks! +20/-5

« Reply #30 on: 15 March 2011 - 23:10:08 »

Meci: Andy Roddick-John Isner
Casă de pariuri: bet365
Tip pariu: Total game-uri
Pronostic: peste 22.5
Cotă: 1,57
Argumentare: Nu sunt prea multe de spus aici: doi măciucari joacă "acasă" pe suprafaţa lor favorită. Astea sunt ingredientele. În mod normal ar trebui să rezulte o porţie sănătoasă (a se citi consistentă) de tenis. Cei doi s-au mai întâlnit de trei ori, exceptând meciul jucat la US Open, în cele două partide jucate în sistemul clasic totalul de 22.5 a ieşit de fiecare dată. Ultimul meci jucat, la US Open, a fost câştigat de Isner, într-un festin tenisistic.
Miză: 10
Profit eventual: 5,7
« Last Edit: 16 March 2011 - 09:56:08 by IRO » Logged

"I think we are blind. Blind people who can see, but do not see."
Jose Saramago
costelio
Membru avansat

Thanks! +18/-2

« Reply #31 on: 16 March 2011 - 00:48:45 »

Meci : New York Knicks @ Indiana Pacers
Casa de pariuri :   bet365
Tip Pariu : Handicap
Pronostic : New York Knicks -5
Cota : 1,90

Argumentare: Revenge spot si mai ales valoare mult peste a echipei din New York...meciul de acum 2 zile a fost o pura intamplare,un meci in care Knicks au marcat undeva pe la 38% din aruncari si Indiana undeva peste 55%...un meci care se intampla in NBA numai din cauza oboselii si a programului incarcat. Dar intre cele 2 echipe nu se pune problema valorii...dela NY doar Anthony Carter are ceva probleme de sanatate si s-ar putea sa nu evoleze azi; Indiana nu stie inca daca se va putea pe Granger -cel mai bun om al lor....Chauncey Billups a revenit dupa accidentare in meciul de la NY , dar nu a fost in deplinatatea fortelor...azi cred ca o sa fie un factor decisiv...daca mentinonez ca Amare si Carmelo sunt deocamdata in relatii bune si inca se inteleg....victoria pare facila aici...chiar daca joaca Granger nu cred ca vor avea probleme NY....plus R.Turiaf care joaca.....a inceput sa joace....una peste alta NY all in:)
Miza 10 unitati
Profit eventual 9 unitati
« Last Edit: 16 March 2011 - 09:59:45 by IRO » Logged
mihail
Membru avansat

Thanks! +8/-0

« Reply #32 on: 16 March 2011 - 16:12:37 »

Meci: del potro-kohlschreiber
Tip pariu:tiebreak in meci
Pronostic: da
Cota: 2.50     bet365

Argumentare: Un meci cu un favorit cert in opinia caselor de pariuri, argentinianul del potro care treptat isi revine dupa lunga accidentare avuta.De partea cealalta kohlschreiber este un jucator cu rezultate contrastante reusind o victoria turul trecut in fata lui soderling in 2 seturi .Intalniri directe intre cei 2 au mai fost 3 , 2-1 pentru argentinian cu ceva timp in urma.Astept un meci echilibrat in care kohlschreiber sa ii faca fata uriasului del potro.

Profit eventual: 15 u
« Last Edit: 17 March 2011 - 11:00:31 by IRO » Logged

Gentle storm | Thundering silence
Inferior force | Uncontrolled calm
Vital unlife | Logic/chaos/logic
Sara 21
Membru avansat

Thanks! +9/-0

« Reply #33 on: 16 March 2011 - 18:04:48 »

Meci: Real Madrid v Lyon
Tip pariu:  HA  Goluri
Pronostic: Sub  3.5,  4
Cota:  1.375     bet365

Argumentare: Ambele formaţii au pregătit perfect confruntarea de diseară, impunându-se în disputele de campionat din weekend. Real nu a avut probleme acasă cu Hercules, în timp ce Lyon s-a întors cu toate cele 3 puncte de la Sochaux. Cred ca va fi un meci inchis cu putine goluri fata de meciul de aseara.
Miza: 8  u
Profit eventual: 3 u
« Last Edit: 17 March 2011 - 11:01:13 by IRO » Logged

Ideile apasa tragaciul, dar instinctul incarca arma.
Sara 21
Membru avansat

Thanks! +9/-0

« Reply #34 on: 16 March 2011 - 18:21:37 »

Meci: Caroline Wozniacki   v   Victoria Azarenka
Tip pariu:  Castigator meci
Pronostic: Caroline Wozniacki
Cota:  1.33     bet365

Argumentare:  Statistica anilor 2009-2010 ne arata ca  fetele au reușit sa se impună  fiecare de 2 ori.  Ultimile 2 intalniri fiind de partea lui Caroline impunandu-se de fiecare data  in 3 seturi. Cred ca in acest sfert de finala de la Indian Wells, Caroline va reuși sa se impună din nou chiar daca o va face in 3 seturi.

Miza: 7  u
Profit eventual: 2.31 u
« Last Edit: 17 March 2011 - 11:24:44 by IRO » Logged

Ideile apasa tragaciul, dar instinctul incarca arma.
cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #35 on: 16 March 2011 - 18:28:38 »

Meci: Troicki V. v Djokovic N.
 Tip pariu:  handicap
Pronostic:  Djokovic N.(-5)
Cota:  1,85

Argumentare: Numarul 1 in acest an calendaristic este fara discutie Djokovic, imi pare cel mai concentrat jucator dintre cei 3 care aspira la pozitia de lider mondial si poate ca 2011 va fi anul sau. In general este de evitat a paria pe jucatori din aceeasi tara( un mare clasic al acestui forum m-a invatat acest lucru Cool)dar avand in vedere miza fiecarui turneu pentru Djoko mai ales merg linistit pe mana lui linia de 5 gameuri diferenta imi pare usor de indeplinit avand toate armele pentru a nu ii da vreo sansa lui Troicki.....sper doar sa nu abandoneze Victor...ca acum 2 luni la AO
Profit eventual: 8,5 u
« Last Edit: 17 March 2011 - 11:03:07 by IRO » Logged
adyqwe11
Membru
*

Thanks! +0/-0

« Reply #36 on: 16 March 2011 - 18:32:43 »

Meciul : Ivanovic A. v Bartoli M.
Casa de pariuri:  
Tip pariu: [HC pe jocuri] 0:3
Pronostic : 1
Cota : 1.75
Argumentare :

Cred că ca Bartoli a avut noroc ajungând până în aceste sferturi de finală, profitând de jocul slab al Andreei Petkovic şi retragerea belgiencei Clijsters. De data aceasta va trebui să înfrunte o jucătoare care pare să revină la forma din anii trecuţi, cu un serviciu constant şi un număr de duble greşeli care începe să scadă. Va conta mult felul în care Ivanovic va aborda acest meci. Dacă va reuşi să rămână concentrată pană la final cred că nu va avea probleme cu acest handicap de 3 game-uri. În plus Bartoli a petrecut aproape 6 ore pe teren, iar în meciurile directe conduce sârboaica cu 4-2.

Miza : 10 u
Eventual castig: 7,5 u
« Last Edit: 17 March 2011 - 11:04:10 by IRO » Logged
costelio
Membru avansat

Thanks! +18/-2

« Reply #37 on: 16 March 2011 - 19:16:23 »

Meci : Chelsea - F.C. Copenhaga
Casa de pariuri :    bet365
Tip Pariu : Pauza/Final
Pronostic : Chelsea/Chelsea
Cota : 1,72

Argumentare: Astazi un meci in care aproape sigur se cunoaste echipa calificata, nu doar prin prisma rezultatului din tur ci si prin numele si valoarea echipelor. Chelsea nu straluceste in ultimul timp, suporterii sunt nemultumiti, patronul nemultumit, cam toata lumea s-a saturat de Ancelotti. Echipa trebuie sa faca ceva ca sa stearga oarecum impresia nu tocmai buna de pana acum...si cum acest meci este considerat mai lejer si avand si avantajul scorului din tur , cred ca vor juca relaxat si se vor axa pe multumirea publicului. Si cum se poate face acest lucru? Atacand.....Nu mai zic nimic despre jucatorii sau echipa Copenhaga pentru ca este absolut irelevant. Singura echipa de pe teren o sa fie Chelsea...Au valoare, au tot ce le trebuie sa reuseasca acest pauza/final mai ales ca nu exista presiunea din campionat. Oricine va juca (ma refer ca titular) o va face mult mai bine decat in campionat.
Miza 10 unitati
Profit eventual 7,2 unitati
« Last Edit: 17 March 2011 - 11:04:54 by IRO » Logged
Claudiu
Gold member

Thanks! +27/-9

« Reply #38 on: 16 March 2011 - 20:31:31 »

Meci : Ivanovic - Bartoli
Casa de pariuri :  gamebookers
Tip Pariu : 12
Pronostic : Bartoli
Cota : 2.35

Argumentare: Primul sfert de finala la feminin de la Indian Wells are loc intre Ivanovic si Bartoli, Ivanovic pare intr-o crestere de forma reusind sa treaca aici de Date Krum, Zahlavova si Jankovic in minimum de seturi . Insa aceleasi probleme c si inainte le are, multe duble greseli si momente cand iese din joc pur si simplu . Bartoli a inceput greu acest turneu, chinuindu-se cu Niculescu in 3 seturi, a trecut in 2 seturi de PEtkovic si a profitat de abandonul lui Clijsters turul anterior. . Bartoli este un fel de Ferrer in varianta fmeinina, luptand pt fiecare punct si daca va reusi sa-i dea mingea inapoi sarboaicei , e posiibl ca Ivanovic sa greseasca foarte mult . Ivanovic are 4-2 in meciurile directe dar Bartoli poate face un meci mare azi si sa obtina a 3 victorie .
Miza 10 unitati
Profit eventual 13.5

Meci : Ivanovic - Bartoli
Casa de pariuri :  gamebookers
Tip Pariu : handicap
Pronostic : Bartoli +3
Cota : 1.95
Argumentare: Primul sfert de finala la feminin de la Indian Wells are loc intre Ivanovic si Bartoli, Ivanovic pare intr-o crestere de forma reusind sa treaca aici de Date Krum, Zahlavova si Jankovic in minimum de seturi . Insa aceleasi probleme c si inainte le are, multe duble greseli si momente cand iese din joc pur si simplu . Bartoli a inceput greu acest turneu, chinuindu-se cu Niculescu in 3 seturi, a trecut in 2 seturi de PEtkovic si a profitat de abandonul lui Clijsters turul anterior. . Bartoli este un fel de Ferrer in varianta fmeinina, luptand pt fiecare punct si daca va reusi sa-i dea mingea inapoi sarboaicei , e posiibl ca Ivanovic sa greseasca foarte mult . Ivanovic are 4-2 in meciurile directe dar Bartoli poate face un meci mare azi si sa obtina a 3 victorie .
Miza 5
Profit eventual 4.75
« Last Edit: 17 March 2011 - 11:05:51 by IRO » Logged
Dude
Platinum member

Thanks! +99/-14

« Reply #39 on: 16 March 2011 - 23:22:04 »

Meci : 76ers @ Clippers
Casa de pariuri :    
Tip Pariu : total puncte
Pronostic : over 197
Cota : 1,91

Argumentare:Dupa ceva vreme am gasit un over care sa imi placa mult. Clippers revin acasa dupa un road trip de 5 jocuri si dupa o infrangere la Grizzlies cu procentaje ofensive slabe. 76ers nu sunt o echipa de deplasari, mai ales in vest, dar asta doar pentru ca defensiv ceva nu merge. In decembrie s-au marcat 196 de puncte, dar asta cu Barron, fara Kaman sau Williams, si cu doar 35 de puncte marcate in ultimul sfert. Vad sanse bune de un joc cu ritm bun aici, cu posibilitatea multor FT-uri, si mai putina defensiva din partea ambelor din diverse motive. 98-101
Miza 10 unitati
Profit eventual 9.1 unitati
« Last Edit: 17 March 2011 - 11:07:32 by IRO » Logged
Pages: 1 [2] 3 4 5 Go Up Print 
« previous next »
Jump to: