Welcome, Guest. Please login or register.
19 October 2019 - 09:50:52

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
115336 Posts in 3938 Topics by 671 Members
Latest Member: asmonacofan
* Home site Help thanks livescore Login Register

BILETUL ZILEI DIN FOTBAL SI TENIS

+  Forum pariuri sportive
|-+  Ponturi, predictii si pronosticuri din sport
| |-+  Concursuri de pariuri sportive
| | |-+  All in One
| | | |-+  CONCURS ALL IN ONE -2011, EDITIA 1- PONTURI
« previous next »
Pages: 1 2 3 [4] 5 Go Down Print
Author Topic: CONCURS ALL IN ONE -2011, EDITIA 1- PONTURI  (Read 9955 times)
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #60 on: 24 January 2011 - 18:17:36 »

Meci: Bolton v Chelsea
Tip pariu: Handicap asiatic ajustabil
Pronostic: Chelsea -1.0
Cota: 2.25  bet365

Argumentare: Criza de la Chelsea nu mai poate continua pentru ca lucrurile incep sa se complice de tot. Chelsea nu numai ca a pierdut un tempo in lupta pentru titlu, dar acum se apropie cu pasi seriosi spre locurile care nu mai duc nici in competitiile europene. Premier League nu este o competitie usoara, unde poti castiga cu usurinta punctele si poti reveni in clasament fara probleme. Aici orice duel este tare, lupta este fara menajamente, iar rezultatele nici nu pot spune ca mai sunt surprinzatoare. Chelsea are un mic avantaj statistic impotriva lui Bolton pe terenul acestora. Ultimele 7 meciuri au fost victorii pentru pentru ei si cred ca meciul de azi este unul foarte bun pentru a nu strica seria, cel putin motivatia exista din plin. Handicapul asiatic este irelevant in conditiile in care vad o victorie a echipei pe care am ales-o. Un gol diferenta este un avantaj insignifiant in unele cazuri si deci, consider ca Chelsea va incerca ceva mai mult azi.

Miza: 4 u
Profit eventual:
« Last Edit: 25 January 2011 - 15:05:23 by Alex_NBA » Logged

Just do it !
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #61 on: 24 January 2011 - 19:06:31 »

Meci: Petkovic- Na Li
Casa de pariuri:    
Tip pariu: handicap games
Pronostic: Petkovic +4
Cota: 1,8

Argumentare: Sferturi de finala la A.O...Vom avea o disputa intre doua jucatoare in mare forma, ce au obtinut victorii lejere in optimi: Na Li a invins-o pe Azarenka, 6-3,6-3, iar Andrea Petkovic a spulberat-o pe Sharapova, 6-1,6-3. Luind in considerare ce am vazut in aceste ultime partide, consider ca meciul e de 50/50, daca nu de 51/49 pentru Petkovic. Cred ca jucatoarea germana are un plus la deplasarea in teren si joaca aproape toate mingile la linia de fund, e foarte dificil de atacat.Un meci cu mare miza, mirajul semifinalelor A.O. va spori tensiunea din teren! Mizez pe prospetimea Andreei aici ...
Castig Posibil: 3.2 u
« Last Edit: 25 January 2011 - 15:05:56 by Alex_NBA » Logged
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #62 on: 24 January 2011 - 20:30:28 »

Meci: Wawrinka   - Federer  
Casa de pariuri: bet365
Tip pariu: handicap games
Pronostic: Wawrinka +6,5
Cota : 1,57

M-am ingrozit cand am vazut pe niste siteuri dedicate tenisului ca pe Stan se mizeaza din greu...
Nu pot nega faptul ca Wawrinka e in cea mai glorioasa perioada a carierei sale: serveste excelent ( cel putin in meciul cu Roddick asa a facut),  acopera incredibil terenul daca tinem seama de fizicul lui mai degraba de bucatar decat de sportiv,   are clar cel mai bun rever cu o mana din circuit, la ora actuala...
Federer aduce in schimb geniul   si stiinta jocului, avantajul unui scor de 7-1 in meciurile directe si faptul ca Waw l-a respectat intotdeauna prea mult atunci cand au jucat unul impotriva altuia...
Sa fi venit momentul rebeliunii lui Wawrinka, momentul iesirii din blazarea si inertia-i proverbiale ? Sa se faca dintr-o data Stan un vajnic luptator si sa isi clameze independenta ? Sa avem parte oare de momentul de glorie al grasutului Wawa ? Acestea sunt intrebarile...
Meciul asta nu trebuie pierdut , imi voi sacrifica somnul de frumusete pentru a-l vedea...
Miza : 3u
Eventual castig: 1,71  
« Last Edit: 25 January 2011 - 15:06:10 by Alex_NBA » Logged
cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #63 on: 24 January 2011 - 21:25:41 »

Meci: Athletic Bilbao v Hercules
Casa de pariuri:   bet365
Tip pariu: handicap asiatic
Pronostic: Bilbao(-1)
Cota: 2.25

Argumentare: De cand exista echipa din Bilbao este renumita pentru jocul prestat acasa, anul acesta doar trei echi[pe au reusit puncte pe terenul basc alte 7 plecand invinse. in seara aceasta Hercules vine pe in Bilbao ca victima sigura fiind cea mai slaba echipa de deplasare din acest sezon. Sunt sigur de victoria bascilor dar pentru o cota mai valoroasa aleg handicapul asiatic la (-1) pentru ca Bilbao acasa este o formatie redutabila.

Miza: 5 u
Castig Posibil: 6.25 u
« Last Edit: 25 January 2011 - 15:06:51 by Alex_NBA » Logged
angelgabriel
Silver member

Thanks! +10/-7

« Reply #64 on: 24 January 2011 - 23:31:58 »

Meci: C. Wozniacki vs F. Schiavone
Tip pariu: numar de game-uri primul set
Pronostic: over 8.5
Cota: 1.53
Argumentare: Sferturile Australian Open, aduce fata in fata doua jucatoare complet diferite, atat ca generatie cat si ca stil de joc. Talent, multa munca, experienta indemanare, calitati ce le gasim la ambele jucatoare. Italianca, a facut senzatie alaturi de rusoaica Kuznetsova, in timp ce daneza pare ca se indreapta incet dar sigur catre un nou trofeu. Mie unul imi apre ca avem aici o disputa foarte echilibrata, mai ales ca Schiavone ne-a aratat puterea sa de lupta, si faptul ca nu renunta niciodata. Locul 1 vs locul 7 WTA, H2H egal, 2-2 cu victorie a danezei chiar la sfaritul anului trecut la Trneul Campioanelor, in 3 seturi. Sincer cand am vazut prima data oferta celor de la  bet365, am crezut ca e o gluma, insa este un bet de speculat acest total de game-uri pentru primul set; cel putin pentru mine, este un bet de miza mare.
Miza: 10 u
Eventual castig: 5.3 u
« Last Edit: 25 January 2011 - 15:07:25 by Alex_NBA » Logged

....noul este doar vechiul intr-o alta forma....
cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #65 on: 25 January 2011 - 00:02:20 »

Meci: Wozniacki C. v Schiavone F
Casa de pariuri:    bet365
Pronostic: Wozniacki (-6)
Cota: 2.00

Argumentare: Un meci de gala avem inca din sferturi,daneza infrunta darzenia italiana in seara aceasta sperand sa ajunga in semifinale. Singura necunoscuta in acest meci va fi cat va rezista fizic Schiavone, dupa cel mai lung meci feminin din istorie imi este greu sa cred ca va reusi sa reziste numarului 1 mondial. Cred ca daneza va castiga usor de data aceasta meciul iar un handicap de (-6) imi pare usor de realizat.

Castig Posibil: 5 u
« Last Edit: 25 January 2011 - 15:07:57 by Alex_NBA » Logged
Ionuţ-Alexandru
Membru avansat

Thanks! +10/-1

12

« Reply #66 on: 25 January 2011 - 00:29:42 »

Meci: Petkovic- Na Li
Casa de pariuri:  bet365
Tip pariu: Scor set
Pronostic: 0-2
Cota: 2.10

Argumentare: Foarte mult am stat asupra meciului asta si sper sa nu ma insel. S-a intamplat aseara sa pice Soderling, sper sa nu exista o asemenea surpriza si la fete.
Na Li are un parcurs excelent anul asta cu victorii la: Azarenka Viktoria, Clijsters Kim, Kuznetsova Svetlana, Williams Venus, fiind infranta doar de Wozniacki. Parca e prea bun parcursul acesta pentru a fi oprit de o jucatoare de nivelul lui Petkovic. Sa fim seriosi, Petkovic a ajuns pana in aceasta faza si cu putin noroc, sau poate mai mult. A invins-o pe Sharapova care nu joaca nimic, de Venus a scapat - aceasta retragandu-se, iar in fata unei jucatoare din Marea Britanie de locul 100 a ”reusit” sa piarda un set.
Singura care a reusit sa ii ia un set chinezoaicei a fost Kuznetsova, (excluzand meciul pierdut).

Castig Posibil: 11u
« Last Edit: 25 January 2011 - 15:08:20 by Alex_NBA » Logged

Prin răbdare, victorie.
Deyu
Gold member

Thanks! +45/-4

Forta Steaua !

« Reply #67 on: 25 January 2011 - 08:12:01 »

Meci: Tomas Berdych vs Novak Djokovic
Casa de pariuri:  bet365
Tip pariu: sub/peste primul set
Pronostic:peste 9.5 game-uri
Cota: 1.66

Argumentare: Se intalnesc doi jucatori care evolueaza foarte bine pe acest tip de suprafata rapida si doi jucatori in mare forma in acest moment. Cehul a avut meciuri foarte bune si chiar daca Djoko pare favorit e destul de greu de pronosticat un rezultat aici. Ma bazez pe un serviciu foarte puternic si bine plasat al ambiilor, fiind doi jucatori inalti cu forta in brat dar si pe determinarea lor, primul set fiind unul extrem de important intr`o astfel de disputa. In 2 intalniri din ultimele 5 dispute directe s`au jucat peste 9 game`uri in primul set si cred ca azi o sa fie la fel mai ales ca Berdich pare mai pregatit ca niciodata sa`i faca fata sarbului.

Castig Posibil: 3.3 u
« Last Edit: 25 January 2011 - 15:08:47 by Alex_NBA » Logged

Sevilla 86 !
Ionuţ-Alexandru
Membru avansat

Thanks! +10/-1

12

« Reply #68 on: 25 January 2011 - 16:28:05 »

Meci: Wigan v Aston Villa
Casa de pariuri:  bet365
Tip pariu: Rezultat la pauza
Pronostic: X

Argumentare: Duel inedit in partea de jos a primei ligi engleze, Premier League. Aston Villa o echipa ce mai tot timpul era in spatele celor mari (Chelsea, MU, Liverpool) ocupa un loc surprinzator. Aceasta situatie pare sa se schimbe dupa achizitia lui Bent, si mai mult dupa ce acesta a reusit golul victoriei din etapa trecuta cu Man City.
Wigan nu arata pretentii in Premier League, insa trag tare sa se salveze.
Oaspetii nu au facut o partida prea stralucita cu City, insa au marcat si au avut ceva noroc pentru ca scorul sa ramana 1-0.
Datorita pozitiilor din clasament, vad un meci strans.. cu o echipa Aston Villa ce va incerca sa se remonteze, pe Bent il vad ca un factor motivant in cadrul echipei.
Merg X pauza pentru ca si statistica lui Wigan este alaturi de mine, 6D 6L. (in ultimele 5 partide acasa 3 au fost X pauza, doar de Arsenal si Newcastlle au fost condusi), iar Villa incet incet pari sa-si revina.
Cel mai probabil si pauza/final ar fi X/2.. cu Bent din nou marcator.

Miza: 5u
Castig Posibil: 5.5
« Last Edit: 26 January 2011 - 14:23:16 by irisui » Logged

Prin răbdare, victorie.
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #69 on: 25 January 2011 - 18:49:25 »

Meci: Blackpool v Man Utd
Tip pariu: Handicap asiatic
Pronostic: Manchester -1.0
Cota: 1.50  bet365

Argumentare: Dupa rezultatul pe care l-a obtinut Chelsea ieri raman cu incredere deplina in Premier League unde se joaca o restanta a liderului. United este in fruntea clasamentului cu doar doua puncte avans insa beneficiaza de acest meci restanta prin care isi poate asigura, pentru o scurta vreme, linistea unui avantaj mai consistent in fruntea clasamentului. Dupa acel 5-0 inregistrat cu Birmingham nu cred ca resursele de a inscrie s-au consumat ci din contra, acestea sunt stimulate in continuare prin acest meci, relativ usor, spre a produce multe goluri pentru o alta victorie clara. Hadicapul asiatic are aceeasi argumentare.

Miza: 6 u
Profit eventual: 3 u
« Last Edit: 26 January 2011 - 19:52:52 by Alex_NBA » Logged

Just do it !
Gerrard
Silver member

Thanks! +10/-1

« Reply #70 on: 25 January 2011 - 18:57:44 »

Meci: CEZ Nymburk (CZE)/Pepsi Caserta (ITA)
Tip pariu: total
Pronostic: over 160  bet365
Cota: 1.76
Argumentare: eurocup, un meci jucat de doua echipe care au potentialul de a duce totalul peste 160 de puncte;  Caserta marcheaza 78.6 ppg in eurocup, in timp ce defensiva lor permite 77ppg
De cealalta parte, echipa ceha marcheaza 82.6ppg  si defensiva lor permite 78.8ppg .  scor previzionat 91-87 . deasemenea, sunt doua echipa cu potential ofensiv bun, defensiva fiind lasata pe locul 2  . cine inscrie mai multe puncte, castiga .... bafta  ap
Miza: 10
Castig Posibil: 7.6
« Last Edit: 26 January 2011 - 19:53:39 by Alex_NBA » Logged

Freedom of expression is priceless. For everything else, there's MasterCard.
gabbana
Platinum member

Thanks! +37/-10

« Reply #71 on: 25 January 2011 - 20:26:03 »

CLE Cavs @ BOS Celtics
Pronostic: sub 197.5 (1.83)  bet365
Miza: 10  Castig: 8.3

Daca anul trecut acest duel putea fi considerat lejer un derby al conferintei de Est anul acesta putem asemui acest meci cu un duel intre David si Goliat...an upset here? Not really. Cavaliers au ajuns cea mai terminata echipa din liga la ora actuala cu 8-36 record si 17 infrangeri consecutive. Umiliti total cu doar o victorie in ultimele 28 meciuri si cu destule absente nu vad ce ar putea sa faca Cleveland in acest meci decat sa incaseze pct la foc automat. Varejao, Williams si Parker au marcat jumatate din pct lor in primu meci direct cu Boston pierdut in acest sezon si astazi lipsesc. Nici Boston nu sta bine au si ei accidentari dar ca forma ruleaza. Probabil ca se vor descarca pe Cavs datorita infrangerii neasteptate cu Wizards in ultimul meci.  Un scor probabil pe care il vad aici ar fi 110-87.
« Last Edit: 26 January 2011 - 19:54:12 by Alex_NBA » Logged
angelgabriel
Silver member

Thanks! +10/-7

« Reply #72 on: 25 January 2011 - 21:12:22 »

Meci: Wigan vs Aston Villa
Tip pariu: DNB
Pronostic: 2
Cota: 1.57
Argumentare: Pe cei de la Wigan i-am urmarit in ultimele etape si pot spune ca reprezinta o formatie chiar slabuta. Villa vine pe JJB Stadium cu un transfer de 18 milioane de lire, bani platiti lui Sunderland pentru golgheterul Darren Bent, jucator care a si adus deja 3 puncte in contul celor din Birmingham, in victoria 1-0 contra lui City pe Villa Park. 'The villans' mai au in componenta 2 superjucatori de atac, Agbonlahor si Ashley Young, iar acum si cu Bent, au un trio care va pune mari probleme tuturor adversarilor. 'Placintarii' de la Wigan au probleme cu apararea, si azi chiar daca vor avea aportul fanilor, nu-i vad sa scoata mai mult de un punct in fata unei echipe care este pe val, si care cred eu ca nu va pleca invinsa nici din aceasta deplasare. 
Eventual castig: 5.7 u

cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #73 on: 25 January 2011 - 21:16:21 »

Meci: France v Iceland
Pronostic: France(-2)
Cota: 1.98

Argumentare: Sunt pe minus rau din cauza handbalului in principal si asta pentru ca nu le-am nimerit deloc editia aceasta a campionatului mondial masculin, totusi fortez nota pentru ca urmarind forma frantei nu poti sa nu mizezi pe ei atunci cand intalnesc o dezamagire(dupa parerea mea), Franta este o echipa ce domina acest sport de ani buni iartitlul de anul trecut nu face decat sa le confirme valoarea, sigur acest lucru vor si in acest an iar o victorie azi le asigura calificarea de pe primul loc in semifinale......la cel putin 2 goluri sunt sigur ca vor reusi ay
Castig Posibil: 9.8 u
« Last Edit: 26 January 2011 - 19:55:28 by Alex_NBA » Logged
Ionuţ-Alexandru
Membru avansat

Thanks! +10/-1

12

« Reply #74 on: 26 January 2011 - 00:09:14 »

Meci: Rafael Nadal   v   David Ferrer
Tip pariu: Tie Break in meci
Pronostic: Da
Miza: 7u
Castig Posibil: 7.7u

Meci: Rafael Nadal   v   David Ferrer
Casa de pariuri:   bet365
Tip pariu: Numar seturi
Pronostic: Peste 3.5
Cota: 2.20
Miza: 8u
Castig Posibil: 9.6u
[/color]

Argumentare: In seara asta nu vad de pronosticat alt meci in fara de asta. Cei doi jucatori au avut un parcurs foarte bun pana in acest moment, insa nici nu au dat peste jucatori care sa le puna probleme. Nadal a trecut pana in acest moment de: Cilic Marin, Tomic Bernard, Sweeting Ryan, Daniel Marcos. A pierdut in acest an doar in fata lui Davydenko.
David Ferrer a dat piept cu Raonic Milos, Berankis Ricardas, Russell Michael, Nieminen Jarkko.
Parcursul celor a fost bun de la inceputul anului, mai ales pentru Ferrer care a castigat si un turneu Auckland, asadar anu asta vine din victorie in victorie.
Asa cum am povestit si pe celelalte topicuri, iata motivele pentru care merg pe cele doua pronosticuri:
La AO cei doi nu prea au avut parte de seturi cu Tie Break, insa in partidele directe 5 la numar, scorul este 3-1 - din care in 3 a fost Tie break, iar in celalalte David Ferrer a facut set in 3 meciuri din 4 (spun de David Ferrer ptr ca la el e problema obtinerii unui set). Acele 3 meciuri in care s-a realizat Tie break sunt aceleasi ca si acelea in care Ferrer a facut set. Singurul meci care nu a fost nici una nici alta, a fost la Miami in 2005 (fiind prima partida pe hard, Nadal 2-0)

Inca un lucru interesant la David Ferrer, a facut putine greseli ne fortate de ex in mecul cu Raonic doar 10, cu Berankis 15, cu Russell 22, si 32 cu Nieminen. Dupa cum se poate observa a facut din ce in ce mai putine odata cu accederea intr-o faza superioara a turnelului. Nu se poate spune aceleasi lucru si despre Nadal...

Dupa ce am scris randurile astea, parca am si mai mare incredere in cele doua ponturi.
« Last Edit: 26 January 2011 - 14:20:38 by irisui » Logged

Prin răbdare, victorie.
cris01
Silver member

Thanks! +13/-1

« Reply #75 on: 26 January 2011 - 16:59:11 »

Meci: Celtic v Hearts
Casa de pariuri:   bet365
Pronostic: Celtic(-1)
Cota: 2.02

Argumentare:  De ani de zile campionatul scotian inseamna o lupta in 2 uneori cu schimb de locuri, anul acesta Celtic este pe prima pozitie deocamdata si intalneste astazi  acasa intr-un meci restant pe ocupanta locului 3: Hearts.Cota este mare pentru o astfel de partida datorita faptului ca Hearts este pe locul 3 dar daca privim in intalnirile directe observam ca Celtic aproape de fiecare data a castigat la pas mai ales in intalnirile jucate pe teren propriu. Nu vad nimic special ce i-ar putea incomoda in realizarea victoriei si in aceasta seara, iar orice diferenta realizata de Celtic mai mare decat cea de un gol imi aduce puncte profit ay
Castig Posibil: 10.2 u
« Last Edit: 27 January 2011 - 17:32:14 by irisui » Logged
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #76 on: 26 January 2011 - 19:13:19 »

Meci: Liverpool v Fulham
Pronostic: Liverpool -1.0
Cota: 2.025  bet365

Argumentare: Raman fidel campionatului englez desi ieri am fost la un pas de a da un pont lejer "rosu". Dupa Chelsea si United, aleg sa joc pe Liverpool care nu este momentan in lupta pentru niciun loc in Premier League. Cele 11 infrangeri ale cormoranilor i-au dus departe de topul clasamentului englez iar acum lupta pentru fiecare punct cred ca este vitala pentru club, in conditiile in care isi mai doresc un loc in clasament care sa permita maca un tur de calificare pentru Europa League. Statistic, este un pariu interesant. Pe terenul cormoranilor Fulham a obtinut 4 rezultate de egalitate, toate 0-0 dar a si fost invinsa la scoruri categorice. Liverpool vine dupa un 3-0 categoric obtinut in deplasare, deci ma astept la un rezultat bun si pe teren propriu. Ar fi cazul ca aceasta echipa sa lege intr-un final o serie de meciuri soldate cu victorie.

Profit eventual: 4.1 u

miza returnata
« Last Edit: 27 January 2011 - 17:31:20 by irisui » Logged

Just do it !
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #77 on: 26 January 2011 - 22:00:06 »

Meci: Zvonareva - Clijsters
Casa de pariuri:   
Tip pariu: nr seturi
Pronostic: 3 seturi
Cota: 2,2
Argumentare: Semifinalele turneului femininin A.O...
In partida Zvonareva- Clijsters se decide castigatoarea A.O , asta e parerea mea...Greu de gasit o conjunctura mai favorabila pentru Vera, cu Na Li in semifinale (totusi, cine e Na Li ?), cu Wozniacki inca fara ritm si cu Cliijsters prinsa intr-o sarabanda infernala de meciuri mult prea devreme in an...
Am mai zis de Vera, sper sa castige, ar merita un Mare Slem pe care il cauta cu obstinatie de mult timp...Posibilitati pur tenisistice are din plin, sper sa o ajute si psihicul, chiar nu mai rezist s-o vad plangand pe teren...Un meci foarte echilibrat astept aici!
Castig Posibil: 4,8 u

« Last Edit: 27 January 2011 - 09:29:55 by irisui » Logged
angelgabriel
Silver member

Thanks! +10/-7

« Reply #78 on: 26 January 2011 - 22:17:08 »

Meci: Novak Djokovic vs Roger Federer 
Tip pariu: numar seturi
Pronostic: over 3.5 seturi
Cota: 1.53
Casa de pariuri:  bet365 
Argumentare: Doi titani ai tenisului, despre care sunt multe de vorbit si despre care mai sunt lucruri ramase de spus. Locul 3 vs locul 2 ATP, sarbul Djokovic vs elvetianul Federer. H2H 6-13 in favoarea lui Roger. Djokovic a eliminat destul de rapid toti adversarii, Granollers, Dodig, Troicki, Almagro si Berdych, pierzand pana acum doar un set cu croatul Dodig, in timp ce Federer a trecut de Lacko, Simon, Malisse, Robredo si Wawrinka, trecand greu de Gilles, si pierzand un set si cu Robredo. Nole, pare o masinarie, ceva in genul lui Nadal de acum 2-3 ani, cand isi termina destul de repede adversarii, nelasandu-le nici o sansa. Federer, ramane acelasi jucator gratios care incanta prin loviturile sale. Va fi o confruntare de vis, care eu unul sunt convins ca nu se va termina in minim de seturi. Chiar daca Roger are statistica victoriilor de partea sa, ultimele impotriva sarbului fiind obtinute chiar la finele lui 2010 la Shanghai, Basel si Londra, tot statistica ne arata ca de cate ori s-au intalnit in semifinalele unui turneu de Grand Slam, Nole a iesit mai mereu castigator. In 2008 Djokovic reusea sa-l elimine tot in semifinale pe elvetian chiar aici la AO, la fel cum a reusit in 2010 la US Open. Sincer sunt destul de sigur pe optiunea aleasa de mine si sunt convins ca vom avea ce urmarii in acesta dimineata, iar oricare va fi deznodamantul nu putem decat sa ne bucuram de un nou regal tenisistic oferit de cei doi campioni.
Eventual castig: 2.65 u
« Last Edit: 27 January 2011 - 17:32:34 by irisui » Logged

Ademaro
Membru avansat

Thanks! +9/-0

« Reply #79 on: 26 January 2011 - 22:28:17 »

Meci: Barcelona - Almeria
Casa de pariuri:    bet365
Tip pariu: total cornere ajustabil
Pronostic: over 11.5
Cota: 1.8
Argumentare: Meci tur in cupa Spaniei, Barca e intr-o forma de invidiat cu o medie de peste 3 goluri /meci in timp ce Almeria se afla la retrogradare, dar in cupa se descurca destul de bine, reusind sa cistige ambele meciuri din turul anterior cu Deportivo. Se anunta un meci mult mai greu decit o arata cotele pentru Barcelona care cred c-o sa forteze inca din acest meci pentru a-si face returul cit mai usor. Cred ca cei de la Almeria se vor baricada in propril careu incercind sa obtina un scor cit mai strins ...
Castig Posibil: 4u
« Last Edit: 27 January 2011 - 17:33:35 by irisui » Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 Go Up Print 
« previous next »
Jump to: