Welcome, Guest. Please login or register.
23 September 2019 - 18:22:46

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
115336 Posts in 3938 Topics by 671 Members
Latest Member: asmonacofan
* Home site Help thanks livescore Login Register

BILETUL ZILEI DIN FOTBAL SI TENIS

+  Forum pariuri sportive
|-+  Ponturi, predictii si pronosticuri din sport
| |-+  Concursuri de pariuri sportive
| | |-+  All in One
| | | |-+  CONCURS ALL IN ONE - EDITIA 4 -2010
« previous next »
Pages: 1 2 [3] Go Down Print
Author Topic: CONCURS ALL IN ONE - EDITIA 4 -2010  (Read 6555 times)
Punisher19
Membru
*

Thanks! +3/-0

Vorbeste doar daca poti depasi calitativ tacerea

« Reply #40 on: 05 May 2010 - 11:59:43 »

De fapt...sa impartasesc cu voi nelamurirea mea:)

Concursul se tine intre orele 08:00 si 08:00(asta este ziua de pariere)
Deci daca concursul se tine intre datele 27.04 si 04.05...inseamna ca incepe la ora 8 dimineata in data de 27(desi lumea a inceput sa posteze de-abia spre seara) si se incheie pe data de 4 mai dimineata la ora 8.Deci practic concurentii au postat degeaba ieri dupa ora 8 dimineata,nu?

Daca in schimb concursul incepea la ora 8 dimineata in data de 28 si se incheia pe data de 5 mai la ora 8 dimineata...inseamna ca iarasi sunt cateva persoane care au postat prea devreme...adica degeaba

Sau pana la urma concursul tine de cand se face topicul si pana cand vor admini sa se incheie si eu sunt un idiot nelamurit bm
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #41 on: 05 May 2010 - 12:05:19 »

E asa de greu sa itnelegi 2 paragrafe ale regulamentului?

Castigator va fi cel care, in perioada  de concurs ( 27.04.- 04.05.2010 inclusiv)
Ziua de pariere este cuprinsa intre orele 8 dimineata si 8 ale diminetii urmatoare...

Daca se ia in considerare si 4 mai iar o zi de pariere tine pana a doua zi dimineata se deduce ca ziua urmatoare e 5 mai. si uite asa ai rezolvat si problema asta pe care cred ca si unul de 7 ani o poate rezolva in somn.
in plus, treaba asta am lamurit-o de aseara cand am spus asa:
Avand in vedere ca ultima zi de concurs este 04.05.2010 si ziua de pariere este de la 8 dimineata la 7:59 a doua zi........POTI !

Punisher19
Membru
*

Thanks! +3/-0

« Reply #42 on: 05 May 2010 - 12:10:58 »

Stimabile si onorabile domn "Andrei".Vrei sa stii de ce nu am alta activitate pe forum?Pentru ca la inceput chiar aveam...per-total sunt pe plus si acum(plus de asta eu sunt un om care a si adus oameni aici...adica le-a spus de acest forum...ca e cumsecade...si aici imi mai desfasor activitatea...si ei au decis sa-si faca,cont)...Problema a fost ca atunci cand am incercat si eu ca tot omul sa dau un pont pentru biletul zilei...nu mi s-a luat in considerare...pe baza ca altui parior nu ii convenise alegerea mea(intre timp am vazut ca nici persoana respectiva nu prea mai discuta pe aici)...si atunci am decis ca nu mai are rost sa-mi pierd vremea undeva unde nimeni nu a zis..."stai bah frate ca a dat si omu un pont....lasa-l sa vedem ce a fi.
Cat despre premii...nici nu acceptam premiul stimabile domn Andrei...binenteles ca nu ma crezi...dar nici nu-mi pasa ca sa fiu sincer.Aici era vorba de niste principii.Ca vroiam sa castig concursul...asta era cu totul altceva...dar nu pentru bani.
Ca sa fi convins de chestia asta te invit sa ma cauti pe toate forumurile posibile si imposibile...sau pe site-uri...si sa vezi unde naiba joc eu pentru bani si premii.Lumea ma cunoaste si stie ca nu sunt vanator de premii...sau cum mama dracu se numeste respectiva persoana.
Si chiar daca eram...nu prea inteleg de unde atata ura din partea unui organizator de concursuri la adresa unui participant care a respectat regulile si care avea niste nelamuriri...Oricum o sa discut cu Irisui pentru ca cu tine chiar nu am ce.Maturizeaza-te si apoi contacteaza-ma sa purtam o discutie adevarata.
Te salut
allez
Membru avansat

Thanks! +20/-5

« Reply #43 on: 05 May 2010 - 12:21:15 »

Stimabile si onorabile domn "Andrei".Vrei sa stii de ce nu am alta activitate pe forum?Pentru ca la inceput chiar aveam...per-total sunt pe plus si acum(plus de asta eu sunt un om care a si adus oameni aici...adica le-a spus de acest forum...ca e cumsecade...si aici imi mai desfasor activitatea...si ei au decis sa-si faca,cont)...Problema a fost ca atunci cand am incercat si eu ca tot omul sa dau un pont pentru biletul zilei...nu mi s-a luat in considerare...pe baza ca altui parior nu ii convenise alegerea mea(intre timp am vazut ca nici persoana respectiva nu prea mai discuta pe aici)...si atunci am decis ca nu mai are rost sa-mi pierd vremea undeva unde nimeni nu a zis..."stai bah frate ca a dat si omu un pont....lasa-l sa vedem ce a fi.

Te-am urmarit in topicul tau, imi placea cum jucai dar nu te supara, astea sunt copilarisme. Care era probabilitatea ca cel care selecteaza meciurile sa ii poata multumi pe toti? Nu vreau un raspuns, e retorica, dar reflecteaza putin.

"I think we are blind. Blind people who can see, but do not see."
Jose Saramago
Punisher19
Membru
*

Thanks! +3/-0

« Reply #44 on: 05 May 2010 - 12:23:10 »

Te felicit pentru explicatie domnule Andrei...se pare ca poti si sa raspunzi si frumos...si sa oferi si explicatii scurt si la obiect.Exact ceea ce asteptam.Multumesc btw pentru raspuns si explicatii

PS:Tocmai mi-am adus aminte sa mai zic ceva in apararea mea....a idiotului de bounty hunter(prize hunter)...ma rog...asa cum m-ai denumit.Eu am participat la acest concurs chiar si cand nu erau premii...Al dracu treaba,nu?Probabil atunci asteptam vreo 50 de banuti din mila de la voi daca as fi castigat,nu?
Punisher19
Membru
*

Thanks! +3/-0

« Reply #45 on: 05 May 2010 - 12:29:48 »

Van Dalic...sunt perfect de acord cu tine...nici nu am pretentia ca sunt un tip fara greseala...eu doar i-am explicat domnului Andrei de ce nu am mai postat asa des(ca nu pot spune ca deloc).Ca motivul e prost sau nu...asta e cu totul altceva
Si la concursuri am participat acum pentru ca am vazut ca s-a redus considerabil traficul pe acest forum...si chiar e pacat...si imi pare rau in special pentru @Irisui care e un domn de nota 10 si care tot timpul a sprijinit acest forum...motiv pentru care ma si aflu aici...fiind singurul site/forum unde mai activez(mai este inca un site...in care rareori mai postez un pont...nu pentru bani...ci doar pentru a-mi satisface "pofta" de postat....ca sa zic asa.
Dar cand vad ca pun niste intrebari normale...chiar daca sunt idioate pentru unii...si acest domn raspunde in halul in care raspunde...numindu-ma pe nedrept vanator de premii...sau ceva de genul...mi se face sila..mai ales ca el e organizatorul concursului...si ar fi trebuit sa fie putintel mai diplomat
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #46 on: 05 May 2010 - 13:34:02 »

Eu nu urmaresc alte forumuri de la noi in afara astuia, deci nu stiu unde ce si cum joci. Eu am tras o concluzie uitandu-ma peste ultimele tale postari, care erau cu proponderenta in topicuri destinate concursurilor. Iar comportamentul asta consider ca il au vanatorii de premii
Problema pe care o invoci tu mi se pare copilareasca, asa cum a zis si van dalic.
In alta ordine de idei te cam contrazici singur. O data spui <<atunci am decis ca nu mai are rost sa-mi pierd vremea undeva unde nimeni nu a zis..."stai bah frate ca a dat si omu un pont....lasa-l sa vedem ce a fi.>> pt ca imediat sa spui ca "Aici era vorba de niste principii.Ca vroiam sa castig concursul". Pai ori constati ca nu are rost sa-ti pierzi vremea cu forumul, ori vrei sa faci ceva pt el ajutand cu ponturi?
Daca luai banii sau nu e strict problema ta pt ca dreptul il aveai pe deplin meritat. Doar ai muncit pt a castiga.
Tonul usor ridicat din partea mea a venit ca urmare a refuzului tau de a intelege 2 paragrafe ale regulamentului pe care le mai explicasem de 2 ori aseara.
Iar cu privire la ultima fraza, te-as sfatui sa mai reflectezi un pic asupra discutiei noastre sa vezi care nu pricepe ce se vorbeste.
« Last Edit: 05 May 2010 - 13:37:13 by AnD®€¥™ » Logged

Punisher19
Membru
*

Thanks! +3/-0

« Reply #47 on: 05 May 2010 - 13:53:00 »

Acesta e ultimul reply pe care il dau ca sa comentez ceva despre tine sau despre ceea ce spui:
Chestia aceea cand am renuntat la a mai posta a fost acum cateva luni
Insa din ce tin minte Irisui spunea cam acum o luna ca lumea a inceput sa paraseasca forumul...deci e o diferenta de timp...timp in care mi-as fi putut schimba parerea
Concursul practic am vrut sa il castig din cu totul alte motive decat cele financiare(o sa ii explic asta lui Irisui cand voi avea ocazia)
PS:Acum sunt concentrat pe licenta...de-asta am si participat doar la concursuri si nu am mai postat in topicul meu...timpul nefiind de partea mea.Oricum...am decis sa organizez un concurs cu premii(tipic pentru vanatorii de bani din premii)...si cu siguranta nu va fi ultimul de acest fel.Din nou o sa ii explic doar lui Irisui de ce nu va fi ultimul...pentru ca cu tine domnule Andrei...nu mai are rost sa imi pierd vremea...pentru ca e clar ca ai o problema din moment ce tu ca si organizator esti incapabil sa explici ceva concret fara a "iesi in decor" chiar daca persoana caruia ii explici nu a inteles de prima data...Acestea fiind spuse...il felicit pe castigatorul concursului...oricare ar fi el...si il invit pe el si pe toti sa va inscrieti la concursul meu thumbup
PS:Have a nice life domnule Andrei...si toate cele bune
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #48 on: 05 May 2010 - 14:00:24 »

Eu nu am nicmic cu tine. M-a deranjat doar faptul ca desi ti-am raspuns scurt si la obiect de doua ori ai nesocotit asta spunand ca vei vorbi cu irisui.  Acum vad ca ma recunosti ca organizator, dar cand ti-am raspuns la intrebare te-ai facut ca nu vezi sau nu intelegi.
Nu te-am acuzat special pe tine de vanatoare de premii, pt ca impresia asta mi-o dau mai multi. In plus, sunt si altii care imi impartasesc parerea.
Iti urez tot atata succes cat vreu si eu la licenta si bafta in organizarea concursului.

Multumesc pt felicitari!

Punisher19
Membru
*

Thanks! +3/-0

« Reply #49 on: 05 May 2010 - 14:05:29 »

Acum chiar ca e ultima data cand iti raspund...am zis ca discut cu el din 2 motive:
1.El este cel care m-a adus pe acest forum...si il respect foarte mult ca om
2.Chiar tu ai spus ca Irisui o sa aiba ultimul cuvant cand te-am intrebat ceva legat de pontul lui Mihail(deci din moment ce el e omul principal...care ia deciziile...si il si cunosc...era logic sa discut cu el,nu?)
Acestea fiind spuse...Au revoir
Dude
Platinum member

Thanks! +99/-14

« Reply #50 on: 05 May 2010 - 14:34:26 »

Bravo Andrey pentru evolutia la concurs. O victorie stransa, dar calculata, pentru ca ai stiut mai bine sa iti folosesti unitatile. Bravo si celorlalti, si la cat mai multe concursuri la fel de stranse.
Punisher19
Membru
*

Thanks! +3/-0

« Reply #51 on: 05 May 2010 - 14:42:53 »

Eu credeam ca Dude a castigat concursul...dar se pare ca tu ai facut-o mestere Andrei....bravo...felicitarile mele...Asta explica reactia ta la intrebarile mele. w00t
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #52 on: 05 May 2010 - 14:57:54 »

Eu credeam ca Dude a castigat concursul...dar se pare ca tu ai facut-o mestere Andrei....bravo...felicitarile mele...Asta explica reactia ta la intrebarile mele. w00t
Posibil sa fie si asta. Mi se pare urat sa-mi fie pusa la indoiala victoria atata timp cat nu exista nici macar un argument plauzibil care sa favorizeze comentariile.

Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #53 on: 05 May 2010 - 15:16:16 »

S-a mai incheiat o editie a concursului periodic organizat de Irisui in colaborare cu Alex sau cu mine. Aceasta editia insa cred ca este prima in care profitul total al concurentilor este pozitiv. Iar daca scadem si pierderile celor ce au abandonat treaba dupa ce o incepusera vazand ca nu mai au sanse de castig profitul ajunge la 90.12. Unul destul de bun zic eu pt perioada de concurs si numarul destul de mic de predictii.
Dar ca orice editie nu putea sa lipseasca inerenta contradictie pentru un mare nimic.

Felicitari tuturor celor cu profit, aprecieri pt cei ce nu au abandonat treaba desi nu prea mai aveau sanse facand baremul de ponturi si dezaprobare pt cei ce s-au inscris si nu si-au facut datoria, desi aceasta nu era asa costisitoare.

irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #54 on: 05 May 2010 - 19:34:36 »

Preferam activitate pe forum bazata pe o avalansa de ponturi, dar iata ca apare dintr-o disputa...care vad ca s-a lamurit pana la urma, fara sa inregistram victime! smile
Ma bucur ca s-a inregistrat profit la acest concurs schiop din pricina neseriozitatii unora, dar pana la urma nu conteaza numarul de participanti, ci valoarea si dorinta de intrecere...
Felicitari Andrey pentru castigarea concursului si multumiri pentru ajutor...
Disputa cu Punisher a fost insa exagerata, el este un tip dedicat mai ales tenisului , a venit pe forum cu inima deschisa si a contribuit cu multe ponturi bune la dezvoltarea lui...
Si sincer sa fiu, regulamentul a cam lasat loc de interpretare in privinta duratei!
In sfarsit, pace, nu e loc de certuri acum...
P.S. Andrey, sa imi dai contul, te rog!
mihail
Membru avansat

Thanks! +8/-0

« Reply #55 on: 06 May 2010 - 11:46:38 »

felicitari andrey, dude si punisher pentru evolutia ff buna din concurs 

Gentle storm | Thundering silence
Inferior force | Uncontrolled calm
Vital unlife | Logic/chaos/logic
Pages: 1 2 [3] Go Up Print 
« previous next »
Jump to: