Welcome, Guest. Please login or register.
26 August 2019 - 07:37:13

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
115336 Posts in 3938 Topics by 671 Members
Latest Member: asmonacofan
* Home site Help thanks livescore Login Register

BILETUL ZILEI DIN FOTBAL SI TENIS

+  Forum pariuri sportive
|-+  Ponturi, predictii si pronosticuri din sport
| |-+  Concursuri de pariuri sportive
| | |-+  All in One
| | | |-+  CONCURS ALL IN ONE - EDITIA 4 -2010
« previous next »
Pages: 1 [2] 3 Go Down Print
Author Topic: CONCURS ALL IN ONE - EDITIA 4 -2010  (Read 6456 times)
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #20 on: 30 April 2010 - 11:11:52 »

Cu voia voastra, o sa imi acord un wild-card... Multumesc... smile
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #21 on: 30 April 2010 - 15:07:43 »

Este interzisa jucarea pariurilor ce se intind pe mai multe zile. O sa lasam pariul lui Punisher valid pt ca nu era stipulata nicaieri aceasta interdictie, dar din acest moment nu se mai accepta niciun pariu de acest gen. Motivatia este simpla ... Un meci de snooker cu cel mai bun din 33 frame-uri poate dura si 3 zile iar in cazul unui pariu de genul asta in ultimele 2 zile de concurs ar face ca termenul limita sa fie depasit.

@ Gambino: Daca tot profiti de o scapare de regulament si joci aproape aceeasi varianta de pariu de doua ori macar straduieste-te si scrie cat pentru 2 ponturi, adica minim 4-5 randuri. Nu cred ca nu ai ce scrie in 5 randuri cand e vorba de un total in MLB.

Punisher19
Membru
*

Thanks! +3/-0

Vorbeste doar daca poti depasi calitativ tacerea

« Reply #22 on: 30 April 2010 - 19:13:40 »

@Andrei...maine se termina meciul....anyway...puteti stipula in regulament ca sunt interzise pariurile ce se desfasoara pe mai multe zile...DOAR DACA DEPASESC TERMENUL LIMITA DE INCHEIERE A CONCURSULUI(asta e parerea mea oricum)
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #23 on: 30 April 2010 - 19:26:42 »

@Andrei...maine se termina meciul....anyway...puteti stipula in regulament ca sunt interzise pariurile ce se desfasoara pe mai multe zile...DOAR DACA DEPASESC TERMENUL LIMITA DE INCHEIERE A CONCURSULUI(asta e parerea mea oricum)

Tocmai d'asta ti-am si lasat pariul valid pt ca se termina pana la terminarea concursului.
Iar pt un clasament cat mai actualizat am interzis postarea acestor genuri de pariuri. Nu cred ca se simte cineva lezat de treaba asta. Sunt convins ca sunt mii de variante care pot fi jucate astfel incat sa se poata respecta aceasta noua regula.

Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #24 on: 30 April 2010 - 19:37:23 »

@ Buly, postezi prea devreme pentru a doua zi....
Daca o faci, macar anunta in acest topic ...
Mi l-ai luat pe Verdasco... smile

Am postat aproape la 1:00 azi  ag... daca nu postam atunci nu mai prindeam meciul deloc dupa cum se vede  001_tongue. Sa stie toata lumea, eu e posibil sa postez mereu intre orele 23 -  1:00 cele 2 ponturi pentru ziua ce urmeaza. Asa ca feriti-va de mine  laugh

Just do it !
Dude
Platinum member

Thanks! +99/-14

« Reply #25 on: 01 May 2010 - 19:02:02 »

La betul de la concurs, pentru ca l-am scris in graba, am uitat sa schimb pontul, care dupa argumentare si cota, era clar ca era Inverness. Imi cer scuze.
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #26 on: 01 May 2010 - 19:52:57 »

La betul de la concurs, pentru ca l-am scris in graba, am uitat sa schimb pontul, care dupa argumentare si cota, era clar ca era Inverness. Imi cer scuze.

Nu, era Ferrer...Ti-a iesit, stai linistit! laugh
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #27 on: 03 May 2010 - 18:36:30 »

Azi si maine- ultimele doua zile de concurs... Bafta!
Punisher19
Membru
*

Thanks! +3/-0

« Reply #28 on: 04 May 2010 - 19:53:12 »

Vad ca meciul lui Mihail s-a amanat.Il mai luati in considerare?Ca sa stiu daca mai postez sau nu...Multumesc anticipat
PS:Concursul se incheie azi la ora 23:59?
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #29 on: 04 May 2010 - 21:50:44 »

Vad ca meciul lui Mihail s-a amanat.Il mai luati in considerare?Ca sa stiu daca mai postez sau nu...Multumesc anticipat

In mod normal se ia in considerare, nu e vina lui ca s-a amanat meciul. Vezi totusi ca nu prea mai e timp pentru ponturi, azi.

Just do it !
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #30 on: 04 May 2010 - 21:59:37 »

Concursul se incheie la ora 8 dimineata. In mod normal pariul lui mihail nu se mai ia in considerare deoarece se joaca dupa terminarea orei limita a concursului. Insa o decizie ferma va lua Irisui in privinta asta.

Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #31 on: 04 May 2010 - 22:08:55 »

Eu sunt de parere ca nu ar trebui anulat pontul pentru ca e postat in timpul regulamentar. In plus fara pontul acesta intra la penalizari pentru neideplinirea nr minim de ponturi. Si zici ca e pana maine la 8? deci mai am si eu timp de 2 ponturi  biggrin

Just do it !
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #32 on: 04 May 2010 - 22:12:26 »

Eu sunt de parere ca nu ar trebui anulat pontul pentru ca e postat in timpul regulamentar. In plus fara pontul acesta intra la penalizari pentru neideplinirea nr minim de ponturi. Si zici ca e pana maine la 8? deci mai am si eu timp de 2 ponturi  biggrin

Meciul cu pricina e amanat de ceva vreme. Era timp sa dea altul. Acum fiecare isi asuma un risc mergand pe meciuri ce se pot amana din cauze organizatorice. Noi ce facem? Nu inchidem concursul pana nu se indreapta vremea sa joace si baietii aia tenis?
Avand in vedere ca ultima zi de concurs este 04.05.2010 si ziua de pariere este de la 8 dimineata la 7:59 a doua zi........POTI !

Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #33 on: 04 May 2010 - 22:14:45 »

Ai avea si tu dreptate  001_tongue oricum nu e decizia mea de luat in acest caz. Ma duc si eu sa mai dau doua ponturi daca zici ca mai e timp  biggrin.

Just do it !
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #34 on: 04 May 2010 - 23:11:03 »

@ Dude: Ti-am rezolvat eu problema de la pont. Ai uitat sa stergi comanda de quote de la postul meu.  bq

Dude
Platinum member

Thanks! +99/-14

« Reply #35 on: 05 May 2010 - 09:59:13 »

::
Punisher19
Membru
*

Thanks! +3/-0

« Reply #36 on: 05 May 2010 - 10:50:05 »

Baieti...nu vreau sa par idiot sau ceva....dar am si eu o intrebare din nou....pana cand tine concursul?......pt ca vad ca ati postat toti ponturi pt noaptea ce a trecut.....si va arat un mic citat din regulament:

"Un nou concurs, fiindca avem tenis de la Roma, fotbal, baseball, snooker... Ramane de vazut doar daca mai are cine sa se joace... smile

REGULAMENT

a.) Concurentii vor avea o banca INITIALA  de 35 u.
b.) Se pot alege dispute din urmatoarele sporturi: fotbal, tenis, baschet, hochei, snooker, handbal , volei, fotbal american, baseball, automobilism Formula 1....Fiecare participant  va putea juca cate 2 pariuri single  pe zi, in limita a 15 unitati alocate zilnic . Miza maxima pe un pariu este de 10 unitati...
Castigator va fi cel care, in perioada  de concurs ( 27.04.- 04.05.2010 inclusiv),  va acumula cel mai mare profit!"

PS:Am ingrosat partea care ma nedumereste...Daca se mai poate posta si astazi...sa-mi spuneti....sau cei ce ati postat azi-noapte ati facut-o degeaba?
Ms anticipat dn
Gambino
Membru avansat

Thanks! +4/-0

« Reply #37 on: 05 May 2010 - 11:23:15 »

PS:Am ingrosat partea care ma nedumereste...Daca se mai poate posta si astazi...sa-mi spuneti....sau cei ce ati postat azi-noapte ati facut-o degeaba?
Ms anticipat dn
citeste punctul f) din regulament
Punisher19
Membru
*

Thanks! +3/-0

« Reply #38 on: 05 May 2010 - 11:47:23 »

O sa-l rog pe Irisui pe aceasta cale sa ma contacteze pe messenger pentru ca am niste nelamuriri
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #39 on: 05 May 2010 - 11:54:42 »

O sa-l rog pe Irisui pe aceasta cale sa ma contacteze pe messenger pentru ca am niste nelamuriri

Daca ai vis-a-vis de regulament nu stiu ce poate fi mai clar de atat. Dupa regulile alea se fac concursurile de la inceput. Vad ca tu participi mereu la ele chiar daca alta activitate pe forum nu ai, dar inca nu ti-ai insusit un regulament destul de simplu si clar nici pana acum.
Cu ocazia asta l-as ruga pe Irisui ca in cazul in care mai sponsorizeaza concursuri sa faca niste reguli anti vanatori de premii, reguli care la inceput se gaseau in regulamentul de inscriere dar acum au disparut. Si ce daca nu vor mai fi multi oameni ........ banii vor ajunge la cineva care chiar face ceva pt comunitatea asta, nu la unul care e cu ochii numai dupa bani si isi mai permite sa dea si indicatii de organizare.

Pages: 1 [2] 3 Go Up Print 
« previous next »
Jump to: