Concurs fotbal Romania vs Irlanda de Nord

Regulament

La concurs pot participa toti membrii forumului ( cei vechi si cei care-si fac conturi noi) care vor posta o opinie referitoare la acest meci, in topicul deschis special pe forum.
Concursul are loc pe forum. Faceti cont aici //forumul-pariorului-maniac.ro/index.php si participati la concurs. Va asteptam. ­čÖé
Cei care nu indeplinesc cerinta de mai sus inainte de a completa chestionarul, nu pot participa la concurs.
Conditiile necesare si suficiente pentru participarea la acest concurs este, in concluzie, de a fi membru al comunitatii si de a posta o opinie in topicul special dedicat acestui meci.

Romania vs Irlanda de Nord
Concursul consta in completarea unui chestionar la intrebarile caruia va trebui sa raspundeti :

1. Rezultat final : Romania/egal/Irlanda de Nord

2. Rezultat la pauza : Romania/egal/Irlanda de Nord

3. Numarul de goluri marcate : sub / peste 2,5 goluri

4. Vor inscrie ambele echipe ? da / nu

5. Numar de goluri in prima repriza : sub/ peste 1,5 goluri

6. In ce repriza se inscriu cele mai multe goluri ? prima repriza / egal / a 2-a repriza

7. Alegeti un marcator (poate fi mentionat”niciun gol”, daca veti considera 0-0 ca rezultat dupa 90 de minute) :