Welcome, Guest. Please login or register.
16 October 2019 - 12:13:54

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
115336 Posts in 3938 Topics by 671 Members
Latest Member: asmonacofan
* Home site Help thanks livescore Login Register

BILETUL ZILEI DIN FOTBAL SI TENIS

+  Forum pariuri sportive
|-+  Ponturi, predictii si pronosticuri din sport
| |-+  Case de pariuri
| | |-+  Paddy Power
« previous next »
Pages: [1] Go Down Print
Author Topic: Paddy Power  (Read 2989 times)
NVX
Membru
*

Thanks! +0/-0

« on: 12 June 2009 - 17:15:39 »

Ce parere aveti despre aceasta casa de pariuri? Mi-am deschis cont chiar acum, stiu ca sta foarte bine la oferta pentru tenis. Cine mai joaca si ce parere are despre aceasta casa de pariuri? Chiar am o curiozitate, ce inseamna Paddy? smile Ma insel sau este o casa de pariuri britanica? Parca i-ar creste ratingul dintr'o data, nu?
« Last Edit: 12 June 2009 - 17:25:38 by NVX » Logged
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #1 on: 12 June 2009 - 17:40:15 »

E irlandeza, are oferta de tenis buna, banii intra pe card a doua zi dupa efectuarea retragerii...

Cu ce card te-ai inscris ?  Cei ce au Visa Electron de la ING au mari probleme, eu de-abia am reusit sa le rezolv...
NVX
Membru
*

Thanks! +0/-0

« Reply #2 on: 12 June 2009 - 17:44:52 »

Inca nu am bagat card. Am tot Visa Electron de la ING si am fost extrem de multumit pana acum. Am si aplicatia homebank si e foarte ok. Ce fel de probleme ai intampinat sa stiu la ce sa ma astept?
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #3 on: 12 June 2009 - 17:48:19 »

Inca nu am bagat card. Am tot Visa Electron de la ING si am fost extrem de multumit pana acum. Am si aplicatia homebank si e foarte ok. Ce fel de probleme ai intampinat sa stiu la ce sa ma astept?

Aaaaaaa, inca nu ai depus ? Mda, ai nevoie de bafta...

Sunt destul de exclusivisti, nu stiu daca aveau pana la urma probleme cu acest card, sau cu faptul ca sunt roman...

Incearca sa depui, apoi vorbim... smile
NVX
Membru
*

Thanks! +0/-0

« Reply #4 on: 12 June 2009 - 17:51:45 »

Mi-amintesc ca in 2007 pe gamebookers nici nu au acceptat cardul Visa Electron de la BCR. Sa prezint permisul, facturi de la electricitate, etc... . Intre timp a devenit mult mai usor. Poate asa e si la Paddy  Power. De cat timp ai contul? Acum voi incerca sa vad cu ce rezultat.
NVX
Membru
*

Thanks! +0/-0

« Reply #5 on: 12 June 2009 - 18:09:44 »

ERROR: card not allowed (1) . Cum sa procedez? Sun, mail, sau moneybookers? Nu am mai folosit demult dar am cont la ei cu acest card.
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #6 on: 12 June 2009 - 18:10:57 »

Mi-amintesc ca in 2007 pe gamebookers nici nu au acceptat cardul Visa Electron de la BCR. Sa prezint permisul, facturi de la electricitate, etc... . Intre timp a devenit mult mai usor. Poate asa e si la Paddy  Power. De cat timp ai contul? Acum voi incerca sa vad cu ce rezultat.

Cam de patru luni...Problemele nu au aparut la inceput, ci doar dupa ce am retras de cateva ori...Nu cred insa ca au fost din cauza asta, li s-a intamplat  multora sa aiba probleme cu Visa ING  LA paddy...
« Last Edit: 12 June 2009 - 19:07:32 by irisui » Logged
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #7 on: 12 June 2009 - 18:12:32 »

Vezi ca au live help...apeleaza-i direct!

NVX
Membru
*

Thanks! +0/-0

« Reply #8 on: 12 June 2009 - 18:34:48 »

Am vorbit. Cica nu accepta astfel de carduri. Doar prepaid. Ce or mai insemna si astea. Si atunci ma intreb la tine cum a mers. Ma gandesc la optiunea moneybookers.
Alex_NBA
Gold member

Thanks! +12/-0

« Reply #9 on: 12 June 2009 - 18:40:41 »

Si la mine a mers in trecut, tot card VISA Electron de la ING, insa acum nu mai accepta. Cel mai bine sa nu-ti pierzi vremea cu ei ca nu rezolvi nimic, am pierdut eu destul timp cu ei. Treci la William Hill ca si aici au oferta buna la tenis
NVX
Membru
*

Thanks! +0/-0

« Reply #10 on: 12 June 2009 - 18:41:32 »

Mersi de sfat. Merge direct cu Visa electron de la ING?
Alex_NBA
Gold member

Thanks! +12/-0

« Reply #11 on: 12 June 2009 - 18:43:38 »

Mersi de sfat. Merge direct cu Visa electron de la ING?

da. retragere/depunere direct pe card. Minim la depunere 10 Lire, minim la retragere 5 Lire. Transformarea se face automat din Ron in Lire
NVX
Membru
*

Thanks! +0/-0

« Reply #12 on: 12 June 2009 - 18:46:50 »

Da, am vazut topicul William Hill. Eventualele intrebari legate de WH le voi pune acolo.
tal3nt
Membru avansat

Thanks! +0/-0

« Reply #13 on: 18 August 2009 - 13:04:39 »

Jucătorul american de golf Tiger Woods a surprins pe toată lumea după ce a pierdut duminică īn faţa sud-coreeanului Yang Yong-Eun īn campionatul PGA, dar a şi ruinat un bookmaker irlandez prea grăbit să-i plătească pe amatorii de pariuri.

Paddy Power era atāt de sigur că Woods va cāştiga īncāt a īnceput să-i plătească pe pariori īncă de sāmbătă, īnainte chiar ca nr.1 mondial, care se afla la conducerea turneului, să dispute al treilea tur al competiţiei.

Īn total, 5000 de jucători au īmpărţit suma de 1,25 milioane de lire sterline, īnainte ca legenda golfului profesionist să rateze pe final şi să cedeze īn faţa unui jucător sud-coreean mediocru, nr.110 mondial, care a devenit astfel primul asiatic victorios īntr-un turneu de Mare Şlem. Sursa alt GSP

e asa de serioasa casa asta de pariuri, incat da banii inainte de eveniment  bj bj bj bj bj
« Last Edit: 18 August 2009 - 13:12:21 by tal3nt » Logged
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #14 on: 08 September 2009 - 15:31:39 »

Mi-a spus cineva ca a reusit sa isi faca un cont la PADDY...Poate ca au devenit mai maleabili... smile
Pages: [1] Go Up Print 
« previous next »
Jump to: