Welcome, Guest. Please login or register.
18 November 2019 - 23:27:19

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
115336 Posts in 3938 Topics by 671 Members
Latest Member: asmonacofan
* Home site Help thanks livescore Login Register

BILETUL ZILEI DIN FOTBAL SI TENIS

+  Forum pariuri sportive
|-+  No bets
| |-+  Sportul in general
| | |-+  Urziceni in Austria?
« previous next »
Pages: [1] Go Down Print
Author Topic: Urziceni in Austria?  (Read 1151 times)
Dude
Platinum member

Thanks! +99/-14

« on: 08 June 2009 - 23:19:36 »

Ce ziceti de aceasta noua situatie? Ar fi prosti sa nu accepte! bl
allez
Membru avansat

Thanks! +20/-5

« Reply #1 on: 08 June 2009 - 23:21:59 »

prostie e situatia, in esenta

"I think we are blind. Blind people who can see, but do not see."
Jose Saramago
iro
Gold member

Thanks! +32/-3

« Reply #2 on: 08 June 2009 - 23:34:52 »

Mi-ar face placere sa ii vad evoluand in strainatate.
In primul rand pentru ca ar atrage atentia celorlalte tari asupra lor si asupra tarii noastre. Sunt sigur ca austriecii s-ar pricepe mai bine in ai incuraja.
Si in al 2-lea rand, pentru ca ar da o palma fotbalului romanesc, pentru situatia in care se afla.

Sports skills are life skills
R.I.P. - Ibrahim Dossey - http://www.youtube.com/watch?v=VAuhUn8v7y0
angelgabriel
Silver member

Thanks! +10/-7

« Reply #3 on: 08 June 2009 - 23:40:15 »

pai sunt cumva deja campioni?? ai ceva informatii...........eu am sa merg cu incredere pe Steaua fie ce-o fi.......ar putea fi o diversiune chestia cu punctele, dar nu m-ar mira ca Timisoara sa le primeasca si sa nu bata la Brasov (unde chiar si asa au un meci extrem de greu, si unde nu-i vad impunandu-se, in schimb presimt ca vor lua Cupa  wink)......... Cool

revenind la problema Unirii, oferta financiara undeva de minim 1.5 milioane E oferita de cei din Klagenfurt, e aproape imposibil de refuzat, si daca as fi in locul ialomitenilor as accepta neconditionat, asta si daca n-ar veni o oferta din alta parte mai avantajoasa, desi e greu de crezut.......... insa cred ca ar fi o mare rusine pentru Romania ca echipa ei campioana sa nu-si joace meciurile de pe teren propriu macar in interiorul tarii....... bh

....noul este doar vechiul intr-o alta forma....
allez
Membru avansat

Thanks! +20/-5

« Reply #4 on: 09 June 2009 - 00:07:15 »

cum se pierde, usor dar sigur, spiritul fotbalului romantic. cum slbz sa-ti reprezinti tara jucand in alta? pe vremuri, era o blasfemie. acum, e vorba doar de bani, bani, bani. cum sa-i mai placa cuiva fotbalul?

Jose Saramago
dandima_nc
Membru avansat

Thanks! +2/-0

« Reply #5 on: 09 June 2009 - 11:17:40 »

cum se pierde, usor dar sigur, spiritul fotbalului romantic. cum slbz sa-ti reprezinti tara jucand in alta? pe vremuri, era o blasfemie. acum, e vorba doar de bani, bani, bani. cum sa-i mai placa cuiva fotbalul?

Las-o balta p-asta, in Liga nu mi se pare ca vreo echipa de club isi reprezinta tara.  laugh
In alta ordine de idei, ar fi mult mai bine pentru ei. Cred ca vor beneficia si de mai mult sprijin din partea spectatorilor austrieci decat ar primi pe orice arena din Romania.  smile

WARNING ! Life is not user - friendly !
Are you sure you want to install ?
allez
Membru avansat

Thanks! +20/-5

« Reply #6 on: 09 June 2009 - 12:28:30 »

Las-o balta p-asta, in Liga nu mi se pare ca vreo echipa de club isi reprezinta tara.  laugh

nici mie dar asta este (ar trebui, defapt) sa fie ideea de baza pentru competitiile europene
mie chiar mi se rupe de absolut orice echipa care merge in liga campionilor in afara de echipa mea. dar asta nu e un model de urmat pentru altii, eu fiind un derbedeu  ag

Jose Saramago
Pages: [1] Go Up Print 
« previous next »
Jump to: