Welcome, Guest. Please login or register.
21 August 2019 - 01:28:51

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
115336 Posts in 3938 Topics by 671 Members
Latest Member: asmonacofan
* Home site Help thanks livescore Login Register

BILETUL ZILEI DIN FOTBAL SI TENIS

+  Forum pariuri sportive
|-+  Ponturi, predictii si pronosticuri din sport
| |-+  Concursuri de pariuri sportive
| | |-+  Pariorul lunii Ianuarie 2015
| | | |-+  Pariorul lunii ianuarie 2015
« previous next »
Pages: [1] 2 Go Down Print
Author Topic: Pariorul lunii ianuarie 2015  (Read 2705 times)
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« on: 04 January 2015 - 01:04:55 »

Aici vor fi ponturile lunii ianuarie...

Cred ca fiecare participant ar trebui sa-si deschida topic separat aici...

Bafta! smile
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #1 on: 04 January 2015 - 11:00:55 »

Da, e mai ok asa. Fiecare cu topic separat.

Just do it !
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #2 on: 04 January 2015 - 23:56:19 »

Regulament "pariorul lunii"

1. Se vor da minim 10 ponturi pe luna (maxim 30 ponturi) , din care minim jumatate vor fi argumentate. (daca aveti, de exemplu, 20 de ponturi intr-o luna, 10 trebuie sa fie argumentate);
2. Maxim 2 ponturi pe zi,  ;
3. Cota minima : 1,30, cota maxima 3,50;
4. Miza unica - 10 unitati.
5. Se accepta pariuri ce dau posibilitatea returnarii mizei; pariurile "void se" iau in considerare la numarul total de ponturi.
6. Pariurile se pun cu minim o ora inaintea orei de incepere a meciurilor; ziua de pariere se considera cea clasica,  intre orele 0.00-24.00
7. Pariurile  se vor face dupa urmatorul model:
Numar curent al pontului: 1,2........../profit
Meciul :  
Casa de pariuri:
Pronostic :
Cota :
Argumentare :
Miza :
Profit eventual
Eventual castig: miza*cota-miza.
Argumentarea va avea cel putin 2 randuri.
Case de pariuri acceptate:    mozzart publicbet superbet
8. Castigator va fi cel ce va obtine cel mai mare profit; nu poate fi "pariorul lunii" un participant care este "pe minus" la sfarsitul lunii.
Ultimul clasat va primi titlul neonorific de "pacaliciul lunii".

9. La fiecare editie, inscrierile se fac, in acest topic, pana la data de 5 a fiecarei luni; cei ce se inscriu, dar nu indeplinesc baremul minim de ponturi, nu mai au drept de participare pentru urmatoarea luna calendaristica.
Ponturile vor fi intr-un topic separat.

10. Premiu - placheta cu "pariorul lunii" la avatar si 50 de lei cash pentru "pariorul lunii", la fiecare editie desfasurata.

11. Ne rezervam dreptul de a nu da explicatii celor pe care nu-i acceptam la concurs.
« Last Edit: 01 February 2015 - 13:37:48 by irisui » Logged
Dude
Platinum member

Thanks! +99/-14

« Reply #3 on: 09 January 2015 - 11:04:01 »

Nu am vazut regula referitoare la casele de pariuri acceptate, astfel ca betul meu este postat ca fiind de la o casa online. Astept decizia referitoare la pariur, daca se valideaza sau nu.
edi
Membru avansat

Thanks! +14/-1

« Reply #4 on: 09 January 2015 - 11:24:15 »

Nu vreau sa par absurd,banuiesc ca e dureros sa-ti iasa un pont si sa n-ai parte de el in clasament, dar dupa parerea mea ar trebui anulat. Nu stiu daca la casele offline ai fi gasit aceeasi linie,mai mult ca sigur n-ai fi gasit aceasi cota,deci ar fi cam aiurea pt cei care joaca sideurile la 1.85/1.85 sau mai putin..

-
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #5 on: 09 January 2015 - 12:33:05 »

Era 1.90 cota la  Bet Cafe Arena pentru ca m-am uitat eu cand am pus. E castigator zic eu si ar fi ok sa alegem cota de la  Bet Cafe Arena.

Just do it !
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #6 on: 09 January 2015 - 13:43:14 »

Eu vreau sa fie anulate toate pariurile ce contravin regulamentului. In speta, cele jucate la  Bet Cafe Arena si  Marathon

Nu de alta, dar si eu am fost constrans sa nu joc anumite linii si tipuri de pariuri existente la alte case pt a respecta regulamentul si nu mi-a mers deloc bine.

P.S: Pt cei care nu respecta formatul de postare, le dau voie sa copieze de la mine "sablonul".
« Last Edit: 09 January 2015 - 14:03:25 by Campionul » Logged

edi
Membru avansat

Thanks! +14/-1

« Reply #7 on: 09 January 2015 - 14:04:05 »

Nu ma supar sau n-o sa incep sa plang daca va fi validat pontul lui Dude,dar necunoasterea regulamentului nu te absolva de vina thumbup

-
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #8 on: 09 January 2015 - 14:26:24 »

A aparut regulamentul de 4 ori pana acum. Eu l-am citit de prima data si scria "case acceptate: cele offline". Ca au aparut in ultimul regulament doar cele 3 nu am mai stat sa verific. Si in fond mi se pare o porcarie sa restrictionezi pe 15 case de pariuri. Ori alegi una si buna, ori le lasi pe toate.

Just do it !
edi
Membru avansat

Thanks! +14/-1

« Reply #9 on: 09 January 2015 - 14:37:47 »

smile) Buly ai incurcat-o,te-a prins Campionul,singurul tau pont regulamentar e ala care l-ai chiflat smile

-
gabbana
Platinum member

Thanks! +37/-10

« Reply #10 on: 09 January 2015 - 18:57:52 »

Eu vreau sa fie anulate toate pariurile ce contravin regulamentului. In speta, cele jucate la  Bet Cafe Arena si  Marathon

Nu de alta, dar si eu am fost constrans sa nu joc anumite linii si tipuri de pariuri existente la alte case pt a respecta regulamentul si nu mi-a mers deloc bine.

P.S: Pt cei care nu respecta formatul de postare, le dau voie sa copieze de la mine "sablonul".

hotii striga hotii ..... vezi cum raspunzi la intrebarea din topical de discutii !!!
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #11 on: 09 January 2015 - 23:29:47 »

hotii striga hotii ..... vezi cum raspunzi la intrebarea din topical de discutii !!!

Ciumpalacule, tu de ce tot pui intrebari aici, daca tot nu te-ai bagat de frica titlului de "pacaliciul lunii" pe care l-ai fi castigat facil?
Totusi, ca sa-ti raspund, desi nu meriti, eu joc la orice ora doresc wink Cat timp e valabila oferta la orice ora chiar si pt casele offline, atunci pot da cotele de acolo ca sa ma incadrez in regulament. Oricine vrea imi poate juca ponturile intr-o forma sau alta wink  .... dar trebuie sa te ajute un pic si mintea .... ceea ce pt tine e greu.

gabbana
Platinum member

Thanks! +37/-10

« Reply #12 on: 10 January 2015 - 00:26:39 »

la masacrul din topical tau nici macar incepatorii nu se uita....
nu m-am inscris pentru ca nu am timp si nici in forma nu sunt...
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #13 on: 10 January 2015 - 00:30:00 »

la masacrul din topical tau nici macar incepatorii nu se uita....
nu m-am inscris pentru ca nu am timp si nici in forma nu sunt...
Nici eu nu am timp si nu sunt in forma ...... dar am acceptat provocarea asta pt ca stiu ca pot sa castig chiar si asa. Stiu ca nu e cazul tau sa te fi gandit la castigarea competitiei de pariorul lunii, ci frica de a nu castiga pacaliciul lunii .... dar poti sta relaxat ...... nu facea nimeni misto de tine ....... toata lumea te stie drept "Pacaliciul Anului" de mult timp.

gabbana
Platinum member

Thanks! +37/-10

« Reply #14 on: 10 January 2015 - 00:50:24 »

pe mine nu ma incalzeste cu nimic acest titlu onorific de pariorul lunii de aceea am preferat sa accept provocarea lui dude in detrimental acestui concurs....desi nici acolo nu pot sa ma implic cum mi-as dori totusi o sa o duc pana la capat..
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #15 on: 10 January 2015 - 00:51:50 »

Si de ce nu scrii tu acolo?! Ai scris mai mult intr-o zi in topicurile de discutii ale unei competitii unde nu te-ai inscris decat intr-o luna in topicurile provocarii pe care ai acceptat-o ..... De ce insisti sa ne spamezi?

gabbana
Platinum member

Thanks! +37/-10

« Reply #16 on: 10 January 2015 - 00:55:28 »

imi place sa te sicanez, ma gandeam ca poate ai nevoie de motivatie deoarece vad ca ROSU e la moda la tine in topic  lol
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #17 on: 10 January 2015 - 00:57:18 »

Mda ... se pare ca s-a luat din vizitele pe care le-am facut topicului tau in ultima vreme. Dar nu-ti fa griji ...... in 2 zile pot ajunge primul wink

Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #18 on: 24 January 2015 - 09:52:36 »

@ irisui: al doilea pont l-ai pus cu o cota de 1.6 si la profit apare 6.5. Cat a fost cota pana la urma? Ca sa stiu ce pun in clasament ag.

Just do it !
Buly
Global Moderator
Platinum member

Thanks! +45/-0

« Reply #19 on: 24 January 2015 - 10:28:34 »

Doar irisui mai are un meci "in play", restul clasamentului fiind fidel (sper eu):

Cei marcati in MOV sunt in postura de a fi desemnati descalificati daca nu isi indeplinesc numarul minim de ponturi.
Irisui si-a anuntat participarea tarzie, deci pe el nu il somez sa isi indeplineasca numarul minim pentru ca o va face oricum.

PS: Eventuale reclamatii si contestatii le primesc doar azi pana la ora 18  biggrin.

Dupa reclamatii avem:
irisui +3
nentule68 -4.7
« Last Edit: 24 January 2015 - 17:42:25 by Buly » Logged

Just do it !
Pages: [1] 2 Go Up Print 
« previous next »
Jump to: