Welcome, Guest. Please login or register.
19 October 2019 - 20:05:12

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
115336 Posts in 3938 Topics by 671 Members
Latest Member: asmonacofan
* Home site Help thanks livescore Login Register

BILETUL ZILEI DIN FOTBAL SI TENIS

+  Forum pariuri sportive
|-+  Ponturi, predictii si pronosticuri din sport
| |-+  NBA , where amazing happens
| | |-+  NBA 2012 - Gabbana
« previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 13 Go Down Print
Author Topic: NBA 2012 - Gabbana  (Read 16543 times)
gabbana
Platinum member

Thanks! +37/-10

« Reply #20 on: 29 December 2011 - 12:56:26 »

niste rezultate foarte bizare aseara .....nu ma asteptam ca Boston sa joace atat de prost probabilk ca se vor chinui pt un loc de playoffs daca o vor tine in ritmul asta ......detroit confirma inca o data reputatia de trompeta NBAului au reusit performanta sa piarda acasa cu Cleveland ..
NetProfit
Membru
*

Thanks! +5/-0

« Reply #21 on: 29 December 2011 - 13:51:00 »

cauta ultimul sfert a lui Knicks ( special olympics Stoudemire ) sau ii bate azi pe Lakers

"Chi vuol esser lieto sia / di doman non c certezza"
tityhenry
Silver member

Thanks! +7/-0

« Reply #22 on: 29 December 2011 - 13:57:53 »

lipsa de omogenitate s-a vazut aseara la Clippers
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #23 on: 29 December 2011 - 16:44:24 »

lipsa de omogenitate s-a vazut aseara la Clippers

Repede si tu ........ nu puteai sa ignori acel mic "dezastru" mai ales in topicul celebrului fan al lor?
El are alte treburi .... DET si BOS  biggrin

gabbana
Platinum member

Thanks! +37/-10

« Reply #24 on: 29 December 2011 - 17:49:30 »

stai cuminte ca astia au pierdut cu o echipa de traditie o echipa buna in Vest nu au pierdut ca Detroit acasa cu trompeta NBAului si double digits ... ca ca ca
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #25 on: 29 December 2011 - 17:51:15 »

stai cuminte ca astia au pierdut cu o echipa de traditie o echipa buna in Vest nu au pierdut ca Detroit acasa cu trompeta NBAului si double digits ... ca ca ca

Asta e ... echipele isi schimba forma si lotul dar ...... fanii raman wink

costelio
Membru avansat

Thanks! +18/-2

« Reply #26 on: 30 December 2011 - 11:51:38 »

ce bine ca a inceput NBA.smile.......unde mai gaseai "trufandalele" astea de discutii intre Gabbana si Andrey.?...smile nicaieri....pentru privitorul de rand sunt o incantare...smile

Toate ca toate ...bine ca a inceput NBA ca ma saturasem sa intru pe forum si sa nu vad decat 2-3 posturi de la o zi la alta.

Andrey , trebuie sa-i dau dreptate lui Gabbana....Detroit e trompeta rau....m-am uitat la meci...si tot la prima vedere Portland arata foarte bine...nu am fost niciodata fan Portland si nici nu stiu prea multe despre echipa...dar arata binisor...cat despre Clippers, deocamdata nu poti sa zici ce efect vor avea cei 4...probabil ca va fi benefic dar rezultate concrete ..de la anu'

Atlanta pare puternica , cel putin pe inceput de sezon....Dallas n-are cum sa se multumeasca cu ce a jucat pana acum si probabil ca va reveni.....ma abtin sa zic ceva despre Miami...cea mai ANTIPATICA echipa all time- ptr mine...sa nu se supere Gabbana...smile aaaaaaaaaa, era sa uit de Knicks.......Carmelo zici ca e THE GRINCH.......strica echipa....PHX (iar se supara Gabbana) nu cred ca o sa ajunga in playoff anul asta....sunt slabi tare....cred ca o sa fie sezonul in care o sa marcheze cel mai putin (din ultimii 10 ani ).
Boston e Boston...chiar si cu echipa imbatranita cred ca o sa se tina bine ...nu ca in alti ani, dar o sa fie acolo..

Si la sfarsit vreau sa ii fac slujba de inmormantare lui BEN WALLACE - jucator pe care l-am admirat atatia ani in NBA si sa-l declar oficial MORT pentru NBA........e terminat ....nu mai are treaba cu baschetu' gata....sa se lase ca isi face rau....special m-am uitat la Detorit cu Cleveland sa-l mai vad si pe el....dar....gata...s-a mai dus un jucator.

In rest ...Toate bune....sa castigam la pariuri...
« Last Edit: 30 December 2011 - 12:07:01 by costelio » Logged
gabbana
Platinum member

Thanks! +37/-10

« Reply #27 on: 30 December 2011 - 11:58:26 »

pai acum discutam on topic si fiecare isi sustine punctul de vedere .....
ieri n-am gasit nimic bun de jucat dar se pare ca tre sa ma adaptez la schimbari mai repede ..
irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #28 on: 30 December 2011 - 22:16:32 »

ce bine ca a inceput NBA.smile.......unde mai gaseai "trufandalele" astea de discutii intre Gabbana si Andrey.?...smile nicaieri....pentru privitorul de rand sunt o incantare...smile

Toate ca toate ...bine ca a inceput NBA ca ma saturasem sa intru pe forum si sa nu vad decat 2-3 posturi de la o zi la alta.

Andrey , trebuie sa-i dau dreptate lui Gabbana....Detroit e trompeta rau....m-am uitat la meci...si tot la prima vedere Portland arata foarte bine...nu am fost niciodata fan Portland si nici nu stiu prea multe despre echipa...dar arata binisor...cat despre Clippers, deocamdata nu poti sa zici ce efect vor avea cei 4...probabil ca va fi benefic dar rezultate concrete ..de la anu'

Atlanta pare puternica , cel putin pe inceput de sezon....Dallas n-are cum sa se multumeasca cu ce a jucat pana acum si probabil ca va reveni.....ma abtin sa zic ceva despre Miami...cea mai ANTIPATICA echipa all time- ptr mine...sa nu se supere Gabbana...smile aaaaaaaaaa, era sa uit de Knicks.......Carmelo zici ca e THE GRINCH.......strica echipa....PHX (iar se supara Gabbana) nu cred ca o sa ajunga in playoff anul asta....sunt slabi tare....cred ca o sa fie sezonul in care o sa marcheze cel mai putin (din ultimii 10 ani ).
Boston e Boston...chiar si cu echipa imbatranita cred ca o sa se tina bine ...nu ca in alti ani, dar o sa fie acolo..

Si la sfarsit vreau sa ii fac slujba de inmormantare lui BEN WALLACE - jucator pe care l-am admirat atatia ani in NBA si sa-l declar oficial MORT pentru NBA........e terminat ....nu mai are treaba cu baschetu' gata....sa se lase ca isi face rau....special m-am uitat la Detorit cu Cleveland sa-l mai vad si pe el....dar....gata...s-a mai dus un jucator.

In rest ...Toate bune....sa castigam la pariuri...

Daca tot cunosti fenomenul, n-ar fi mai interesant sa vii cu ponturi decat sa fii un simplu observator ?
gabbana
Platinum member

Thanks! +37/-10

« Reply #29 on: 30 December 2011 - 22:59:35 »

costelio cum sa ma supar fiecare are parerile sale despre echipe ... 001_tongue
gabbana
Platinum member

Thanks! +37/-10

« Reply #30 on: 31 December 2011 - 01:20:21 »

30 dec:

PHX Suns @ NO Hornets - Hornets ML (1.80)   1*
« Last Edit: 16 February 2012 - 00:31:31 by gabbana » Logged
costelio
Membru avansat

Thanks! +18/-2

« Reply #31 on: 31 December 2011 - 13:49:34 »

@ irisui  -  nu ma pricep asa de bine ca altii de pe forum.....oricum o sa imi fac si eu un topic cu NBA sa scriu ce cred eu...ma cam enerveaza baschetul asta modern din NBA de acum....eu am ramas blocat pe NBA de acum 5-6 ani:). Glumesc....eu intram zilnic si inainte dar parca prea putina activitate....bineinteles si din cauza celor ca mine......dar...hai bafta sa avem la bani...ca de bilete m-am saturat sincer....

P.S. Ma enerveaza Gabana ca nu se concentreaza pe analiza meciurilor ca inainte...smile nu mai poti sa mergi pe mana lui "orbeste" cum o facea lumea odata(si eu). Are alte preocupari  ag
« Last Edit: 31 December 2011 - 13:55:15 by costelio » Logged
gabbana
Platinum member

Thanks! +37/-10

« Reply #32 on: 31 December 2011 - 15:34:59 »

P.S. Ma enerveaza Gabana ca nu se concentreaza pe analiza meciurilor ca inainte...smile nu mai poti sa mergi pe mana lui "orbeste" cum o facea lumea odata(si eu). Are alte preocupari  ag

ai dreptate dar am si mentionat ca prima saptamana o sa fie de acomodare nu ma astept sa fiu pe plus neaparat vreau sa cunosc fiecare echipa ce stil are, omogenitate jucatori, unghiurile bune si alte chestii ...abea apoi o sa incerc sa aprofundez fiecare alegere..
gabbana
Platinum member

Thanks! +37/-10

« Reply #33 on: 03 January 2012 - 01:53:54 »

2 ian:

NO Hornets @ UTA Jazz - Hornets +7 (1.86)   1*
ATL Hawks @ MIA Heat - Hawks +10.5 (1.82)   1*
« Last Edit: 16 February 2012 - 00:31:40 by gabbana » Logged
Dude
Platinum member

Thanks! +99/-14

« Reply #34 on: 03 January 2012 - 11:50:29 »

Bv. bf
gabbana
Platinum member

Thanks! +37/-10

« Reply #35 on: 03 January 2012 - 13:03:53 »

in sfarsit o zi buna ....am vrut sa joc si under la bucks dar am fost nehotarat ca te-am vazut pe tn cu over si l-am lasat ..
gabbana
Platinum member

Thanks! +37/-10

« Reply #36 on: 03 January 2012 - 13:09:04 »

ytd: 4-6 -2u
gabbana
Platinum member

Thanks! +37/-10

« Reply #37 on: 03 January 2012 - 13:52:28 »

http://www.nba.com/video/topplays/

check out monday top 10..... crazy ...ohmy
gabbana
Platinum member

Thanks! +37/-10

« Reply #38 on: 04 January 2012 - 00:31:30 »

3 ian:

MIL BUcks @ UTA Jazz - MIL Bucks ML (1.90)   1*
POR Blazers @ OKC Thunder - sub 197 (1.81)   1*
« Last Edit: 16 February 2012 - 00:31:53 by gabbana » Logged
gabbana
Platinum member

Thanks! +37/-10

« Reply #39 on: 04 January 2012 - 22:41:55 »

1-1 cu putin noroc aseara dar concluzia principala este ca Milwaukee e varza in deplasari daca nu a reusit sa castige la UTAh....
Pages: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 13 Go Up Print 
« previous next »
Jump to: