Welcome, Guest. Please login or register.
22 November 2019 - 04:47:13

Login with username, password and session length
Search:     Advanced search
115336 Posts in 3938 Topics by 671 Members
Latest Member: asmonacofan
* Home site Help thanks livescore Login Register

BILETUL ZILEI DIN FOTBAL SI TENIS

+  Forum pariuri sportive
|-+  Ponturi, predictii si pronosticuri din sport
| |-+  Case de pariuri
| | |-+  bet365
« previous next »
Pages: [1] 2 Go Down Print
Author Topic: bet365  (Read 5331 times)
iro
Gold member

Thanks! +32/-3

« on: 12 September 2010 - 23:34:46 »

Hai ca a venit si randul lor. Iata cum sta treaba:

Impreuna cu Gerrard (pe mana lui mai bine zis ag ) am pariat pe primul abandon la Formula 1, Kamui Kobayashi cota 9.00 ....asta era cu vreo 10 min. inainte de startul cursei.
Kobayashi a luat startul de pe linia boxelor, dar a abandonat din cauza unei probleme la masina, insa in acelasi tur a abandonat si Hamilton dupa acel acrosaj. FIA l-a afisat pe Kobayashi ca prim abandonat, dar bet365 pare ca nu este de acord. Ne-a injumatatit cota si invoca "Regula Dead Heat a 2". Ati mai auzit de asa ceva? ....sau stiti pe cineva care a patit la fel?
Am studiat regulamentul si apare specificat ceva asemanator, dar din cate imi aduc aminte am mai pariat pe primul abandon acum ceva timp si daca nu ma insel s-a intamplat o situatie asemanatoare, doar ca pariul a fost validat dupa clasamentul final stabilit de FIA.

Quote from: bet365
Urmatorul abandon
Pariurile se decid in functie de rezultatul oficial FIA. In cazul in care doi sau mai multi piloti abandoneaza cursa in acelasi tur de pista, se aplica regulile Dead Heat.

Are vreun rost sa ma cert cu ei, sau sa ne multumim cu atat?
« Last Edit: 12 September 2010 - 23:37:20 by IRO » Logged

Sports skills are life skills
R.I.P. - Ibrahim Dossey - http://www.youtube.com/watch?v=VAuhUn8v7y0
tikky
Membru
*

Thanks! +1/-0

« Reply #1 on: 12 September 2010 - 23:52:08 »

Regula asta era si la Gamebookers. Nu am avut pariuri care sa se incheie astfel, asa ca nu ii stiu caracteristicile, dar mi se pare ca au procedat corect chiar daca unul din ei a fost mai in fata  biggrin
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #2 on: 12 September 2010 - 23:58:11 »

Daca Dead Heat se refera la faptul ca eventualul castig se imparte proportional intre variantele castigatoare atunci multumiti-va cu ce v-au dat.
Spun asta pt ca acel punct din regulament este destul de clar si fiti multumiti ca nu au abandonat mai multi in turul ala ca se impartea la toti.  ag\

In consecinta .............  bet365 Rullz  ay bf
« Last Edit: 13 September 2010 - 00:01:49 by AnD » Logged

Gerrard
Silver member

Thanks! +10/-1

« Reply #3 on: 13 September 2010 - 00:06:06 »

e bun si 4.50 . Desi am avut ceva emotii cand l-am vazut pe linia boxelor ca asteapta la semafor  ag

Freedom of expression is priceless. For everything else, there's MasterCard.
tikky
Membru
*

Thanks! +1/-0

« Reply #4 on: 13 September 2010 - 00:17:20 »

Pai cred ca dadeau cota 1 daca nu incepea si ramanea la standuri, cel putin asa e la alte case daca pui ca abandoneaza in cursa. wink
Gerrard
Silver member

Thanks! +10/-1

« Reply #5 on: 13 September 2010 - 00:24:02 »

nu stiu, am avut in trecut la unibet pariuri de genul, ,  si mi-au validat normal . nu mai tin minte daca pilotul era la boxe sau abandonat pe pista chiar in turul de aliniere  biggrin

iro
Gold member

Thanks! +32/-3

« Reply #6 on: 13 September 2010 - 00:25:31 »

Am avut pariu pe pilot care nu a mai luat startul (Trulli daca imi aduc bine aminte) si mi l-au validat castigator. Nu cred ca s-a modificat regula.
Am mai discutat cu Gerrard despre acest tip de pariuri care pare destul de bun daca gasesti o sursa de informare cu 10 min. inainte de start, ca sa afli ce se intampla cu pilotii.
« Last Edit: 13 September 2010 - 00:34:27 by IRO » Logged

tikky
Membru
*

Thanks! +1/-0

« Reply #7 on: 15 September 2010 - 01:54:57 »

da, e destul de ok smecheria  dn
iro
Gold member

Thanks! +32/-3

« Reply #8 on: 05 October 2010 - 17:48:18 »

A incercat cineva pana acuma sa isi schimbe moneda in care este tinuta balanta contului?
Am luat legatura cu ei si mi-au spus ca doar ei pot face schimbarea, numai ca trebuie sa imi duplice contul (nu stiu cum) si sa imi creeze unul nou cu un username diferit, renuntand astfel la cel actual.
Sunt ceva avantaje sau dezavantaje in toata treaba asta? Nu stiu de ce trebuie sa renunt la actualul, incepand cu unul nou.

Cand mi-am facut cont la ei, nu aveau RON, asa ca am mers pe EUR. Acum vreau sa schimb moneda pentru ca operez multe retrageri si depuneri (nu las bani multi in cont, pentru ca ma tenteaza sa-i joc si o fac aiurea smile ....e un money management al meu, o sa vorbesc si despre asta) ...si pierd la schimbul din EUR in RON si invers (vanzare/cumparare).
« Last Edit: 05 October 2010 - 17:59:59 by IRO » Logged

Alex_NBA
Gold member

Thanks! +12/-0

« Reply #9 on: 05 October 2010 - 17:57:34 »

Si eu am schimbat moneda acum vreo 2 ani dar nu am renuntat la username, la fel pierdeam la schimb destul de mult, iar la tranzactii dese se simtea destul de bine. Acum nu stiu de ce trebuie sa renunti la username, dar cred ca nu e niciun dezavantaj, atat timp cat e posibil sa treci la RON, nu vad care e problema. Mie mi-au zis ca nu mai am voie sa mai schimb niciodata moneda de joc, ai o singura modificare...cel putin asa era atunci.
Gerrard
Silver member

Thanks! +10/-1

« Reply #10 on: 05 October 2010 - 20:23:55 »

A incercat cineva pana acuma sa isi schimbe moneda in care este tinuta balanta contului?
Am luat legatura cu ei si mi-au spus ca doar ei pot face schimbarea, numai ca trebuie sa imi duplice contul (nu stiu cum) si sa imi creeze unul nou cu un username diferit, renuntand astfel la cel actual.
Sunt ceva avantaje sau dezavantaje in toata treaba asta? Nu stiu de ce trebuie sa renunt la actualul, incepand cu unul nou.

Cand mi-am facut cont la ei, nu aveau RON, asa ca am mers pe EUR. Acum vreau sa schimb moneda pentru ca operez multe retrageri si depuneri (nu las bani multi in cont, pentru ca ma tenteaza sa-i joc si o fac aiurea smile ....e un money management al meu, o sa vorbesc si despre asta) ...si pierd la schimbul din EUR in RON si invers (vanzare/cumparare).

poti sa folosesti o carte de credit in euro .

Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #11 on: 05 October 2010 - 20:26:04 »

poti sa folosesti o carte de credit in euro .
Pai si ce afacere face? Ca el tot lei vrea ..... ca in RO se cumpara cu lei deocamdata.

Gerrard
Silver member

Thanks! +10/-1

« Reply #12 on: 05 October 2010 - 20:31:58 »

Pai si ce afacere face? Ca el tot lei vrea ..... ca in RO se cumpara cu lei deocamdata.

am uitat  smile

isi rezolva problema. nu mai pierde la schimbul din ron in euro la depuneri/retrageri. 

Acum vreau sa schimb moneda pentru ca operez multe retrageri si depuneri (nu las bani multi in cont, pentru ca ma tenteaza sa-i joc si o fac aiurea smile ....e un money management al meu, o sa vorbesc si despre asta) ...si pierd la schimbul din EUR in RON si invers (vanzare/cumparare).

Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #13 on: 05 October 2010 - 20:36:27 »

am uitat  smile

isi rezolva problema. nu mai pierde la schimbul din ron in euro la depuneri/retrageri. 

Pai cand depune pe card trebuie sa depuna euro ... dar cum in RO sunt RON ...... pierde la schimb. Iar la retrage la fel.  smile

iro
Gold member

Thanks! +32/-3

« Reply #14 on: 05 October 2010 - 20:43:35 »

Iar comisioanele si taxele pentru intretinerea unui cont in euro, am impresia ca sunt mult mai mari ...asa ca tot nu rezolv nimic smile

Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #15 on: 05 October 2010 - 21:13:13 »

Iar comisioanele si taxele pentru intretinerea unui cont in euro, am impresia ca sunt mult mai mari ...asa ca tot nu rezolv nimic smile
Plus comisioane pt deschiderea noului cont .......... ehe  ag

Gerrard
Silver member

Thanks! +10/-1

« Reply #16 on: 05 October 2010 - 21:17:31 »

Plus comisioane pt deschiderea noului cont .......... ehe  ag

nu stiu exact cum functioneaza treaba pe-acolo... aici numai la contul bancar ai taxe . cartile de credit le cumperi cu 5-10 euro, si apoi pentru folosire nu mai ai nici un fel de taxe... credeam ca e la fel si acolo.

irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #17 on: 18 November 2011 - 16:44:56 »

bet365 şi păstrează şi anul acesta locul nti n topul caselor de pariuri, devenind astfel cel mai influent operator la nivel mondial pentru al doilea an consecutiv. Agenţia britanică e numărul 1 n Topul Power 50. Pe locul doi este clasata  William Hill Online, iar pe locul trei, Paddy Power...
Sunt in vana  bet365! smile
Stop joc!
Platinum member

Thanks! +34/-4

♕♕♕ The Champ ♕♕♕

« Reply #18 on: 18 November 2011 - 18:50:23 »

De cine e intocmit topul asta? Probabil de o agentie britanica ....
Este o casa foarte buna de pariuri, dar din cate stiu eu, nu este nici macar in TOP 3 mondial.

irisui
Administrator
Platinum member

Thanks! +55/-0

Make love, not war

« Reply #19 on: 18 November 2011 - 23:11:44 »

Pai nu are cine sa fie in fata lor...
Poate doar Marathonbet! smile
Pages: [1] 2 Go Up Print 
« previous next »
Jump to: